چندین ساله که تحت محاصره هستیم 😣😥

خورشید زیبا

⭐⭐سوپر استار⭐⭐
باید هر کاری کردیم از این محله بریم چون فقط ما و چند خانواده اینجا غریبه هستیم همه با هم فامیل هستن و از یه قومیت خطرناک هستن متاسفانه 😔
خودشون هر جوری بخوان میان بیرون حتی دیدم دختراشون بدون شال و با لباسای خیلی بدن نما میان بیرون کسی نگاشون نمیکنه چون فامیل هستن و با خیال راحت و آزاد می‌گردن 😪
ولی من معمولی ترین لباس هم میپوشم همه برمیگردن با دقت برانداز میکنن زن و مردشون همه اینجورین چون از خودشون نیستیم بدشون میاد
تنها آرزوم توی دنیا اینه که از اینجا بریم دیگه داره حالم به هم میخوره از اینجا😭

دختران تابستان

⭐⭐⭐ملکه⭐⭐⭐
باید هر کاری کردیم از این محله بریم چون فقط ما و چند خانواده اینجا غریبه هستیم همه با هم فامیل هستن و از یه قومیت خطرناک هستن متاسفانه 😔
خودشون هر جوری بخوان میان بیرون حتی دیدم دختراشون بدون شال و با لباسای خیلی بدن نما میان بیرون کسی نگاشون نمیکنه چون فامیل هستن و با خیال راحت و آزاد می‌گردن 😪
ولی من معمولی ترین لباس هم میپوشم همه برمیگردن با دقت برانداز میکنن زن و مردشون همه اینجورین چون از خودشون نیستیم بدشون میاد
کدوم شهرین؟

استارتر
استارتر
خورشید زیبا

خورشید زیبا

⭐⭐سوپر استار⭐⭐
مادرم میگه دخترم بیا باهم بریم بیرون دیگه چقدر تو اتاقت بمونی ولی من هیچ ذوقی ندارم چون باید با ترس راه برم
مهم نیست
ما کورد هستیم ولی یه جایی زندگی میکنیم که همشون از یه قوم بدنام و خطرناکن نمیتونم بگم چه قومی 😑

دختران تابستان

⭐⭐⭐ملکه⭐⭐⭐
مادرم میگه دخترم بیا باهم بریم بیرون دیگه چقدر تو اتاقت بمونی ولی من هیچ ذوقی ندارم چون باید با ترس راه برم

مهم نیست
ما کورد هستیم ولی یه جایی زندگی میکنیم که همشون از یه قوم بدنام و خطرناکن نمیتونم بگم چه قومی 😑
قومشونمیخواستم
اینجاهم محله هایی هست که تقریبافامیلن واگه ازاون محله یاپارک نزدیکشون بریم خیلی بارفتاراشون اذیت میشیم وفرهنگ خاص خودشون رو دارن وخیلی بازن

دختران تابستان

⭐⭐⭐ملکه⭐⭐⭐

مهم نیست
بیرون محلتون بروبگرد زبادتوخونه موندن هم خوب نیست

دلبرشیرین

⭐⭐⭐ملکه⭐⭐⭐
مثلا کجاها آخه ؟
الان بگم کجاها دقیق ممکنه یکی محل سکونتش اونجاباشه بحث بالابگیره
ولی ملی اکثر جاهای ایران همین شکلیه من اندازه موهای سرم این چیزا حتی بدترشو دیدم
فک کن شایعه ای تو همچی محله ای پراکنده بشه ک دیگ واویلا

استارتر
استارتر
خورشید زیبا

خورشید زیبا

⭐⭐سوپر استار⭐⭐
الان بگم کجاها دقیق ممکنه یکی محل سکونتش اونجاباشه بحث بالابگیره
ولی ملی اکثر جاهای ایران همین شکلیه من اندازه موهای سرم این چیزا حتی بدترشو دیدم
فک کن شایعه ای تو همچی محله ای پراکنده بشه ک دیگ واویلا
اره زیاد واسه بقیه حرف در میارن ولی خودشون هر کاری بکنن ایرادی نداره ازدواجشون کلا فامیلیه و غریبه راه نمیدن اگر هم با غریبه وصلت کن باهاش بد رفتاری میکنن تا در نهایت دختره طلاق بگیره😔

دلبرشیرین

⭐⭐⭐ملکه⭐⭐⭐
اره زیاد واسه بقیه حرف در میارن ولی خودشون هر کاری بکنن ایرادی نداره ازدواجشون کلا فامیلیه و غریبه راه نمیدن اگر هم با غریبه وصلت کن باهاش بد رفتاری میکنن تا در نهایت دختره طلاق بگیره😔
فهمیدم دقیققققق کجارو میگی چ قومیتی میگی قشنگ گرفتم

فسیل زنده

⭐⭐سوپر استار⭐⭐
برا محله ماهم همینه درک میکنم

بازی بخت

⭐کاربر برتر⭐
خب برید هرچی زودتر
چرا برات مهمه واقعا که چجوری نگاهت میکنن؟
لخت برو با حجاب برو به اونا چه؟!
بزار نگاه کنن
مثلا که چی نگاهت کنن یا پشت سرت چیزی بگن
اصلا محل نزار
با ماشین یا تاکسی برو بیا اگه خیلی راحت نیستی

استارتر
استارتر
خورشید زیبا

خورشید زیبا

⭐⭐سوپر استار⭐⭐
خب برید هرچی زودتر
چرا برات مهمه واقعا که چجوری نگاهت میکنن؟
لخت برو با حجاب برو به اونا چه؟!
بزار نگاه کنن
مثلا که چی نگاهت کنن یا پشت سرت چیزی بگن
اصلا محل نزار
با ماشین یا تاکسی برو بیا اگه خیلی راحت نیستی
میخوایم بریم یه محله دیگه
فقط حیف این همه سال که اینجا عذاب کشیدم 😑

بالا