چقد زندگی با آدم الزایمری سخته رد دادم خودم

Sayewww

⭐کاربر فعال⭐
بعضی وفتا دیگه دلم میخات سرمو بکوبم ب دیوار صب پاشدم دیدم مامانم تو کمد من دنبال چیزیه میگموچی میخای میگه ریکا تموم شده کمدارو بگردم ببینم پیدا مبشه خدابااا😭😭😭صبر بده ب من .. هر حرف و ۵۰ بار تکرار میکنه تیک عصبی گرفته بدنشو تکون میده حرفای بی ربط میپرسه ترسو شده لباساشم حتی نمیتونه بپوشه غذا و مسئولیت خونه افتاده ب دوش من یه جارو خونه خدشو نمیزنه درحالی ک سنش زیاد نیست البته مامان من اختلال حواس داره میگن از جوونیشم انقد آدم ساده و بیخیالی بوده اینطور آدمارو چرا شوهرمیدن اخه

استارتر
استارتر
Sayewww

Sayewww

⭐کاربر فعال⭐
حتی انفد بیخیال بوده منه ۴ ۵ سالهرو ب امید خاهر ۱۸ سالم با هفته ها مینداخت میرفت بیمارستان همراه فامیلامون منو خاهرم بزرگ کرده ..

Aynaz _

⭐کاربر ویژه⭐
بعضی وفتا دیگه دلم میخات سرمو بکوبم ب دیوار صب پاشدم دیدم مامانم تو کمد من دنبال چیزیه میگموچی میخای میگه ریکا تموم شده کمدارو بگردم ببینم پیدا مبشه خدابااا😭😭😭صبر بده ب من .. هر حرف و ۵۰ بار تکرار میکنه تیک عصبی گرفته بدنشو تکون میده حرفای بی ربط میپرسه ترسو شده لباساشم حتی نمیتونه بپوشه غذا و مسئولیت خونه افتاده ب دوش من یه جارو خونه خدشو نمیزنه درحالی ک سنش زیاد نیست البته مامان من اختلال حواس داره میگن از جوونیشم انقد آدم ساده و بیخیالی بوده اینطور آدمارو چرا شوهرمیدن اخه
من مامان بزرگم الان مشکل مغزی پیدا کرده خیلی سخته ، چند سالته

Choi mary

مدیر
پس چیکار کنن؟
تا کی مادرشون ازشون مراقبت کنه چند سال بعد میمیرن این دخترا هم در اوج پیری تنها می مونن لااقل الان تو رو داره خدا رو شکر دلت میسوزه بهش میرسی تورو نداشت چیکار می کرد؟

به خورد وخوراک مادرت برسین و ورزش ذهنم بدین به دکتر هم ببرین تا روند بیماریش کند باشه

Choi mary

مدیر
حتی انفد بیخیال بوده منه ۴ ۵ سالهرو ب امید خاهر ۱۸ سالم با هفته ها مینداخت میرفت بیمارستان همراه فامیلامون منو خاهرم بزرگ کرده ..
فکر کنم این به اختلال حواس ربط نداره خودش از کارهاش سلب مسئولیت میکرد البته اگه از فامیل منظورت مادربزرگت نباشه

بالا