چقدرکتاب آیین نامه سخته😭

زردا

کاربر جدید
شما برنامه ای نمیشناسین که نمونه سوال داشته باشه با جواب که ازخودم تست بگیرم. البته رایگان باشه

آیلا

⭐⭐⭐ملکه⭐⭐⭐
کل این تست هارو برن عالیه امتحان ها هم کپی همین

Aynaz _

⭐کاربر ویژه⭐
آخه کتاب تست نداره ‌که بزنم .شوهرم خیلی مسخره ام میکنه میخوام بار اول قبول شم و روش کم کنم
مامان من به فکر قبول شدن بود فقط میخواست قبول شه به همین خاطر تمرکز نداش عملی رو سه بار رد شده فردا بار چهارمه میره امتحان، بیین خودتو درگیر حرفهای شوهرت نکن

Aynaz _

⭐کاربر ویژه⭐
شما برنامه ای نمیشناسین که نمونه سوال داشته باشه با جواب که ازخودم تست بگیرم. البته رایگان باشه
نزار مسخرت کنه بگو مثلا اگه دفعه اول قبول شم یا نشم چه فرقی میکنی ، لامبورگینی میخری واسم ، من خودم بار دوم قبول شدم اما الان جز ماشین بابام ماشینی تو دسترس نیست

Choi mary

مدیر
یبار روخوانی کن سخت نیست این برنامه هم تسته خودت رو بسنج
Screenshot_۲۰۲۳۱۲۱۲-۱۶۰۸۴۱_One UI Home.jpg

hendoone

⭐⭐⭐ملکه⭐⭐⭐
بسرچ بازار نمونه سوال ایین نامه
من دوتا اپ دان کردم همونارو خوندم باراول بدون غلط قبول شدم

helia

کاربر جدید
درسته کتابش خیلی سخته ولی به نظر من اول کتاب رو یک دور بخون بعد توی گوگل سرچ کن نمونه وسال حل کن تا توی ذهنت تثبیت بشه ، یکسری از قسمت ها هستن که باید کامل حفظ کنی بخونی مثل حق تقدم ، سرعت ها توی شب و روز و ازاد راه و بزرگ راه و.... ، عکس تابلو ها و.. اینا چیز هایی هست که یادم میاد ولی به نظرم حتمااا کتاب رو بخون یک چیز کلی ازش بدونی دو روز اخر هم نمونه سوال حل کن

نهاال

⭐کاربر ویژه⭐
سلام.ببخشید عصری نتم قطع شد .اگه راضی بودی سوال هارو برامن هم بفرست🙂

این فایل رو دانلود کن از صفحه ی ۶۴ تا ۱۰۸ فقط سولاتی که زرد هستن رو بخون تمام سوالات امتحان اینها هستن دیگه بقیه رو نخون فقط ۶۴ تا۱۰۸

استارتر
استارتر

زردا

کاربر جدید

این فایل رو دانلود کن از صفحه ی ۶۴ تا ۱۰۸ فقط سولاتی که زرد هستن رو بخون تمام سوالات امتحان اینها هستن دیگه بقیه رو نخون فقط ۶۴ تا۱۰۸
خیلی ممنون

بالا