چع غلطی کنم حللا

Pishyyw

⭐کاربر فعال⭐
خواهرم داشت با رفیقش میرفت دادگاه ب منم گفت بیا بریم منم دودل بودم از طرفی هم چون نامزدم دیشب دیر رفته بود خونه و گوشی من جواب نداده بود بیشتر از سر لجبازی رفتم جلو دادگاه همسایشون دیدم آنقدر فضوله این زن بره به مادرشوعرم بگه خیلی بد میشه بنظرتون چی کار کنم دارم دیوونه میشم از ترسم این و دیدم پاشدم پیاده سمت خونه دیدم کیفم پول ندارم راهم گم شوم کلی پیاده روی کردم از ترسم گریه کردم حالم خیلی بد بود نامزدم خیلی حساسه بفهمه می کشه منو

.....................

کاربر جدید
******** ت با یابو طرفی نیست ک بخواد حبسش کنه تو اتاق بگه ب خواهرت هم جایی نرو؛
توام اگه اینقد از خودت اختیار نداری کشتنت جایزه

Fateme83

⭐کاربر فعال⭐
خواهرم داشت با رفیقش میرفت دادگاه ب منم گفت بیا بریم منم دودل بودم از طرفی هم چون نامزدم دیشب دیر رفته بود خونه و گوشی من جواب نداده بود بیشتر از سر لجبازی رفتم جلو دادگاه همسایشون دیدم آنقدر فضوله این زن بره به مادرشوعرم بگه خیلی بد میشه بنظرتون چی کار کنم دارم دیوونه میشم از ترسم این و دیدم پاشدم پیاده سمت خونه دیدم کیفم پول ندارم راهم گم شوم کلی پیاده روی کردم از ترسم گریه کردم حالم خیلی بد بود نامزدم خیلی حساسه بفهمه می کشه منو
وای چه جوری تحملش میکنی؟
د. وست پسر من یه بار بهم گفت شلوارت خیلی کوتاهه من آسفالتش کردم.
تو رو خدا رو بهش ندهه

استارتر
استارتر
Pishyyw

Pishyyw

⭐کاربر فعال⭐
وای چه جوری تحملش میکنی؟
د. وست پسر من یه بار بهم گفت شلوارت خیلی کوتاهه من آسفالتش کردم.
تو رو خدا رو بهش ندهه
اخه ******** قضیش فرق داره مام دوست بودیم دقیقا همین طوری باهاش برخورد میکردم اما خب الان طرف میره تو کوچه جار میزنه عروس فلانی جلو دادگاه بود مادرشوعرم حساس قراره این پرش کنه

Fateme83

⭐کاربر فعال⭐
اخه ******** قضیش فرق داره مام دوست بودیم دقیقا همین طوری باهاش برخورد میکردم اما خب الان طرف میره تو کوچه جار میزنه عروس فلانی جلو دادگاه بود مادرشوعرم حساس قراره این پرش کنه
مگه جلو دادگاه بچ خونه است؟
چه مادرشوهر عجیبی🙄

استارتر
استارتر
Pishyyw

Pishyyw

⭐کاربر فعال⭐
مگه جلو دادگاه بچ خونه است؟
چه مادرشوهر عجیبی🙄
خیلی بابا تو کوچشون شالم کمی عقب بره میره کلی حرف بار شوهرم میکنه ک من چندسال تو این کوچه با ابرو زندگی نکردم ک دخترم و عروسم ابرمو بریزن

Fateme83

⭐کاربر فعال⭐
خیلی بابا تو کوچشون شالم کمی عقب بره میره کلی حرف بار شوهرم میکنه ک من چندسال تو این کوچه با ابرو زندگی نکردم ک دخترم و عروسم ابرمو بریزن
وااای وااای دلم واست سوخت واقعا 😪💔

Maedeh

⭐کاربر برتر⭐
چندسالته
نامزدت چند سالشه؟

بالا