چرا بعضیا خشنن?

• شروع کننده موضوع مااماان_ساامیاار
  • تاریخ شروع

مااماان_ساامیاار

Guest
یه بنده خدایی تو فامیل چادری و محجبه اس ، من همیشه اخترام میزارم و میکم پوشش ب خودش مربوطه
اما واقعا از ایشونم همین توقع رو دارن
چون من روسری ندارم دلیل بر بی حیایی، بدی و .. نیست

دو سه بار تیکه پرانی کرد چیزی نگفتم دفعه اخر گفتم کاش جای حجاب زهراییتون، اخلاقتون یکم زهرایی بود گلم

آنجِل

Guest
آره مام تو دانشگاه داشتیم!ولی مامی سامیار یه دختری محجبه بودچنان خوش اخلاق بود و همه رو به یک چشم میدید و همیشه کمک کار و راهنمابود بدون توجه به پوشش طرف!ادمو شیفته خدا میکرد!
تاثیر اخلاق این خانم خیلی بیشتر بود تا اخم و تخم اون یکیا!

Luna

Guest
+حجاب نقطه مثبت
_کمبود ادب نقطه منفی
کلا آدم وقتی دیندار میشه خیلی خیلی باید مراقبت کنه تا دچار عجب نشه
ان شاءالله خدا از اون خانم عجب و غرور رو بگیره
شما هم ناراحت نشو عزیزم ?

استارتر
استارتر

مااماان_ساامیاار

Guest
آره مام تو دانشگاه داشتیم!ولی مامی سامیار یه دختری محجبه بودچنان خوش اخلاق بود و همه رو به یک چشم میدید و همیشه کمک کار و راهنمابود بدون توجه به پوشش طرف!ادمو شیفته خدا میکرد!
تاثیر اخلاق این خانم خیلی بیشتر بود تا اخم و تخم اون یکیا!
من تو دانشگاه دوست صمیمیم ترم ۶ استعفا داد رفت حوزه
هنوزم در ارتباطیم

شیدا

Guest
یه بنده خدایی تو فامیل چادری و محجبه اس ، من همیشه اخترام میزارم و میکم پوشش ب خودش مربوطه

دو سه بار تیکه پرانی کرد چیزی نگفتم دفعه اخر گفتم کاش جای حجاب زهراییتون، اخلاقتون یکم زهرایی بود گلم
بعضیا متاسفانه زبونشون نیش داره عزیزم به دل نگیر

Parsa

Guest

با خاک یکسانش کردی

گوش مروارید_

Guest
منم حجابم معمولیه چادری نیستم ولی جایی برم که خانمی بی حجاب و بدون روسری باشه واقعا ناراحت میشم ولی چیزی بهش نمیگم حالا اگه با هم راحت باشیم میشه دوستانه بگی نه با تیکه و متلک ولی خب بعضی ها متاسفانه اخلاقشون تنده

دخترمرداد

Guest
منم بدم میاد از خر مذهبی بودن هر چیزی به اندازه خوبه بعضیا خیلی با حجاب زیادی خودشونو اذیت میکنن وبه بقیه نیشو و کنایه میزنن انگار بهشت واسه اوناس وبقیه جهنمین

استارتر
استارتر

مااماان_ساامیاار

Guest
منم حجابم معمولیه چادری نیستم ولی جایی برم که خانمی بی حجاب و بدون روسری باشه واقعا ناراحت میشم ولی چیزی بهش نمیگم حالا اگه با هم راحت باشیم میشه دوستانه بگی نه با تیکه و متلک ولی خب بعضی ها متاسفانه اخلاقشون تنده
عزیزم من از اول روسری نداشتم اما با تاپ و شلوارم نمیشم همیشه شومیز و شلوار بلند

بعدش ایشون محبور نیست بیاد خونه من و بمن تیکه بندازه ک .
من از این ناراحت شدم ک مهمون خونمی چرا تو حریم خودم بهم توهین میکنی

گوش مروارید_

Guest
عزیزم من از اول روسری نداشتم اما با تاپ و شلوارم نمیشم همیشه شومیز و شلوار بلند

بعدش ایشون محبور نیست بیاد خونه من و بمن تیکه بندازه ک .
من از این ناراحت شدم ک مهمون خونمی چرا تو حریم خودم بهم توهین میکنی
خب منم همینو گفتم بعضی ها ذاتا بد اخلاق و تندن متاسفانه

بالا