چجوری خوب حرف بزنیم

• شروع کننده موضوع دختر جذاب
  • تاریخ شروع

دختر جذاب

Guest
چجوری خوب حرف بزنیم
﹋﹋﹋﹋﹋﹋﹋﹋﹋﹋﹋﹋﹋
?اعتماد بنفس
داشتن اعتماد بنفس کافی به خودتون این کمک رو میکنه که بتونید روان و زیبا صحبت کنید

?اروم حرف زدن
کلمات رو به ارومی و ریلکس ادا کنید؛ اصلا هول نکنید و توجه نداشته باشید که اون فرد عجله داره

?تکست ممنوع
اگه فردی هستید که اکثرا حرفاتونو تایپ میکنید، این کار رو فراموش کنید؛ بیشتر زنگ بزنید و بیشتر حضوری صحبت کنید. این کار باعث نزدیکی بیشتر هم میشه

?گفتگو با خودتون
در مواقعی که تنها هستید یا حتی رو به روی آینه میتونید با تمرین و تکرار سعی کنید بهتر صحبت کنید و اعتماد بنفس بیشتری داشته باشید

?کتاب خوندن
مطالعه‌ی کتاب یکی از بهترین راه های بالا بردنِ دایره لغات و زیبا صحبت کردن هست. کتاب های ادبی کمک زیادی بهتون میکنن

ببین

Guest
منخیلی دوس دارمومتین و شمرده و ارامش بخش صحبت کنم
ولی همیشه انگار مسلسل میزنم به افراد
پدر بزرگم هر وقت میخواس جایی بره نمیذاشت من زنگ بزنم اژانس بیاد
میگف تند میگی نمیفهمن چی میگی معطل میشم??

استارتر
استارتر

دختر جذاب

Guest
منخیلی دوس دارمومتین و شمرده و ارامش بخش صحبت کنم
ولی همیشه انگار مسلسل میزنم به افراد
پدر بزرگم هر وقت میخواس جایی بره نمیذاشت من زنگ بزنم اژانس بیاد
میگف تند میگی نمیفهمن چی میگی معطل میشم??
وای دقیقا??من عجله دارم سریع حرفمو بگم تموم شه بره
مامانم میگه اوووو چه خبرته اروم تر مگه دنبالت کردن??

تک دختر

Guest
چجوری خوب حرف بزنیم
﹋﹋﹋﹋﹋﹋﹋﹋﹋﹋﹋﹋﹋
?اعتماد بنفس
داشتن اعتماد بنفس کافی به خودتون این کمک رو میکنه که بتونید روان و زیبا صحبت کنید

?اروم حرف زدن
کلمات رو به ارومی و ریلکس ادا کنید؛ اصلا هول نکنید و توجه نداشته باشید که اون فرد عجله داره

?تکست ممنوع
اگه فردی هستید که اکثرا حرفاتونو تایپ میکنید، این کار رو فراموش کنید؛ بیشتر زنگ بزنید و بیشتر حضوری صحبت کنید. این کار باعث نزدیکی بیشتر هم میشه

?گفتگو با خودتون
در مواقعی که تنها هستید یا حتی رو به روی آینه میتونید با تمرین و تکرار سعی کنید بهتر صحبت کنید و اعتماد بنفس بیشتری داشته باشید

?کتاب خوندن
مطالعه‌ی کتاب یکی از بهترین راه های بالا بردنِ دایره لغات و زیبا صحبت کردن هست. کتاب های ادبی کمک زیادی بهتون میکنن
مرسی از اطلاعاتت???

بالا