چجوری از شوهرم پول بگیرم

• شروع کننده موضوع ❤?_پرنسس خوشبختم_?❤
  • تاریخ شروع
وضعیت
این موضوع قفل شده است

صبا

Guest
حس کردم عشقتون خیلی پاک از اینا که تو فیلماست خودت خیلی پاکی از اینایی که بخاطر عشقت هر چیزی و تحمل میکنی ساده هستین ??????
عزیزممم فدات شم من???????
نظر لطفته شاپرک جوووونم??????
اینکه عشقمون پاکه و بخاطرش هر کاری میکنم که صد در صد ????❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️
شهریور پارسال لباس گرفتیم دیگه شهریور امسال انشالله لباسای صندوق عروس و دومادیمون میگیریم خیلی خوشحالم??

لباس و طلا و اینا ملاک نیست مهم دوست داشتنه هیچ کس اولش پولدار نبوده ما هم از صفر شروع کردیم و یه روزی به صد میرسیم مطمئنم???

صبا

Guest
خب عقده وظیفه نامزدش نیس هروقت زیر یه سقف رفتن اونموقع وظیفه شوهرشه?نامزدش اگه بخواد میتونه نگفته واسش خرج کنه نه اینکه این بگه چون یکم چیپه?
عزیزم اگه وظیفه نامزدش نیست پس چرا نفقه تعلق میگیره به دختر تو دوره ی عقد؟

هندونه

Guest
سلام خانم ها من تازه عقدم چجوری از نامزدم پول بگیرم?و این که اخلاقم یکم تنده چکار کنم بهم زیاد وابسته بشه????
سلام پرنسس جان??
این که شوهرت خرجتو بده یه امر کاملا طبیعی و منطقیه پس رواین مساله حساس نباش
نمیدونم رابطتون چه مدته که شکل گرفته ولی فک میکنم اگه زمان بگذره دیگه هم شما هم اوشون سراین موضوع روال بشید?

آیلا

Guest
راستشو بخوای من هیچوقت تو عقد از شوهرم پول نخواستم خودش یه کارت درست کرد بهم داد گفت توش هر ماه برات پول میریزم والا عمرا غرورم واسه پول میشکستم
عزیزم واسه این که تو عروس ترکایی ترکا همین که عقد کنن تمام هزینه عروس و میدن لازم به گفتن نیست که تو دیگه خانمش به حساب میای کسی که شعور داشته باش خودش پول و به حساب واریز میکنه احتیاج به گفتنش نیست

آیلا

Guest
شناخت باید قبل عقد باشه و دوره نامزدی چچون اکثرا بعد عقد براحتی طلاق نمیگیرن بعدش واقعا نمیدونم چرا این حرفو میزنید من درک نمیکنم هم همسر خودم خم برادرم از اولش میدادن تا حدودی چون بلاخره دختر هم غرور داره و اقا باید خودش درک کنه و بده
عزیزم حرص نخور انگار رسم اینا با ترکا فرق داره ولی به رسم نیست یه مرد که دلش نمیاد تو دوران نامزدی خرجی واس زنش کنه مطمئن باش موقعی که میره سرخونه زندگی هم یه جور دیگه ادا در میاره

آیلا

Guest
ن بابا همه همینن
باورت میشه من تو این سایت فهمیدم که بیشتر پسرا دوران نامزدی پول به نامزدشون نمیدن?

طرف ما که همچین خبرایی نیست تا حالا هم نشده که دختر طلب پول کنه پسره خودش میبره خریدای دختر میکنه آخر سر پول هم بهش میده اصلا هم ربطی به شاغل بودن یا نبودن دختر نداره چون وظیفه خودش میدونه که خرجیشو بده

Modi

Guest
عزیزم واسه این که تو عروس ترکایی ترکا همین که عقد کنن تمام هزینه عروس و میدن لازم به گفتن نیست که تو دیگه خانمش به حساب میای کسی که شعور داشته باش خودش پول و به حساب واریز میکنه احتیاج به گفتنش نیست
??اره شوهرم اصلا رو این مسعله حساس بود راضی نمیشد از بابام بگیرم بعد بابامم راضی نمیشد از شورم بگیرم اصلا یه وضعی بود???

Choi mary

Guest
باورت میشه من تو این سایت فهمیدم که بیشتر پسرا دوران نامزدی پول به نامزدشون نمیدن?

طرف ما که همچین خبرایی نیست تا حالا هم نشده که دختر طلب پول کنه پسره خودش میبره خریدای دختر میکنه آخر سر پول هم بهش میده اصلا هم ربطی به شاغل بودن یا نبودن دختر نداره چون وظیفه خودش میدونه که خرجیشو بده
گلم این روش اطراف تبریز هست توی تبریز کلا پول نمیگیرن اگه خودش مرد بده که شعورش رو رسونده اگه نده هم مشکلی نیست کلا خرج دختر با پدرش هست توی نامزدی ولی من دیدم و شنیدم شهرستان های ما شرایط فرق میکنه هر کس باید الان در مورد شرایط و آداب رسومشون از قبلا صحبت کنه و به یه نتیجه دو طرفه برسن تا مشکلی نیاد مخصوصا که الان شهرستانی های زیادی توی شهر ساکن هستند

آیلا

Guest
گلم این روش اطراف تبریز هست توی تبریز کلا پول نمیگیرن اگه خودش مرد بده که شعورش رو رسونده اگه نده هم مشکلی نیست کلا خرج دختر با پدرش هست توی نامزدی ولی من دیدم و شنیدم شهرستان های ما شرایط فرق میکنه هر کس باید الان در مورد شرایط و آداب رسومشون از قبلا صحبت کنه و به یه نتیجه دو طرفه برسن تا مشکلی نیاد مخصوصا که الان شهرستانی های زیادی توی شهر ساکن هستند
عزیزم منم که همینو گفتم ماها هم نمیریم بگیم که به ما پول بده

Modi

Guest
شما رسم ندارین ما که رسم داریم جیگر?
واسه ما زشته کلا

ولی عوضش رسم جهاز هم نداریم هر چی دامون خواست میبریم و هنه ی خرج گردن واماد بدبخته

ولی من با ترک ها وصلت کردم کدی جهاز دادم

تازه هم عروس هام و خواهرشوهر هام و مادر شوهرم

الکی الکی اشکال گرفتن که شوهرم بهشون .فت

دیگه زنم فقط ماه و خورشیدو از اسمون با جهازش نیورد چرا الکی اشکال میگیرین بعد با عصبانیت بیرونشون کرد یح یح یح????

آیلا

Guest
واسه ما زشته کلا

ولی عوضش رسم جهاز هم نداریم هر چی دامون خواست میبریم و هنه ی خرج گردن واماد بدبخته

ولی من با ترک ها وصلت کردم کدی جهاز دادم

تازه هم عروس هام و خواهرشوهر هام و مادر شوهرم

الکی الکی اشکال گرفتن که شوهرم بهشون .فت

دیگه زنم فقط ماه و خورشیدو از اسمون با جهازش نیورد چرا الکی اشکال میگیرین بعد با عصبانیت بیرونشون کرد یح یح یح????
آره اینم هست?????

وضعیت
این موضوع قفل شده است
بالا