چجوری از شوهرم پول بگیرم

• شروع کننده موضوع ❤?_پرنسس خوشبختم_?❤
  • تاریخ شروع
وضعیت
این موضوع قفل شده است
استارتر
استارتر

❤?_پرنسس خوشبختم_?❤

Guest
نخیر
خدایا دهن منو باز نکن ?
از نظر قانونی تا مرد خونه نگرفته باشه زن وظیفه تمکین نداره
اه حالم بد شد
معلوم نیست ازدواجه یا داد و ستد
خدا وکیلی با مرد خسیس ازدواج نکنید
خدایا دهن منو باز نکن ?
از نظر قانونی تا مرد خونه نگرفته باشه زن وظیفه تمکین نداره
اه حالم بد شد
معلوم نیست ازدواجه یا داد و ستد
خدا وکیلی با مرد خسیس ازدواج نکنید
????

ببین

Guest
مغلطه میکنین
از ازدواج جاهای خوبشو فاکتور میگیری خرجی گرفتنا و ... ولی نوبت تمکین که میشه میگین بخش کوچیکه ازدواج هست و وظیفه نیس!! و اهمیتی نداره:)
الان بحث روی مسایل عرفی و فرهنگ متفاوته چرا همیشه به مسائل اتاق خوابی میرسه اینا خصوصیه خصوصیییی
یاد بگیرید توی انظار عمومی هر حرفی رو نزنید ?

Choi mary

Guest
چجوری درخواست

چجوری درخواست شارژ بدم??اگه بگم و نگیره چی
بهش زنگ نزن پیام هم نده اگه گفت چرا زنگ نمیزنی یا پیام نمیدی بگو شارژ ندارم و یه روش دیگه هم اینکه وسط مکالمه قطع کن دیگه زنگ نزن خودش زنگ زد بگو شارژم تموم شد اگه خودش بخواد بخره میخره وگرنه که شاید بگی هم نخره البته این روش‌ها درست نیست از نظر اخلاقی ولی ممکنه موثر باشه

fati_tork

Guest
از نظر قانونی وظیفه نفقه به عهده مرد هست و تمکین کردن وظیفه زن!! اگر بنا به رفتن با فرهنگ برابری اروپایی دارین بنابراین مرد وظیفه ای در قبال هزینه های طرف نداره ...
من مگه از اروپا حرف زدم ؟اینو هر انسانی میدونه که رابطه باید به خواسته هر دو طرف باشه اگه زوری باشه و یکی از طرفین راضی نباشه حکم تجاوز داره و بعدشم زندگیشون هر روز سرد تر میشه بعدم حرف من اینه که این دوتا موضوع هیچ ربطی بهم نداره که بهم ربطشون بدیم بعدشم اگه از نظر قانونی باشه حق طلاق و حق مسکن و حق حضانت و هزار تا چیز دیگه برای شماس که تو اروپا همش مساویه و نیاز به اجازه مرد ندارن برای کار کردن یا هزار تا چیز دیگه بخاطر همین مستقلن و اقا خرجشو نمیده اما تو ایران اینجوری نیس خودتونم خوب میدونید

Mamane matin

Guest
وا چرا خوب نیست؟
میگه 4 ماهه عقدم یه شارژ برام نگرفته
خب عقده وظیفه نامزدش نیس هروقت زیر یه سقف رفتن اونموقع وظیفه شوهرشه?نامزدش اگه بخواد میتونه نگفته واسش خرج کنه نه اینکه این بگه چون یکم چیپه?

Aminofskie

Guest
من مگه از اروپا حرف زدم ؟اینو هر انسانی میدونه که رابطه باید به خواسته هر دو طرف باشه اگه زوری باشه و یکی از طرفین راضی نباشه حکم تجاوز داره و بعدشم زندگیشون هر روز سرد تر میشه بعدم حرف من اینه که این دوتا موضوع هیچ ربطی بهم نداره که بهم ربطشون بدیم بعدشم اگه از نظر قانونی باشه حق طلاق و حق مسکن و حق حضانت و هزار تا چیز دیگه برای شماس که تو اروپا همش مساویه و نیاز به اجازه مرد ندارن برای کار کردن یا هزار تا چیز دیگه بخاطر همین مستقلن و اقا خرجشو نمیده اما تو ایران اینجوری نیس خودتونم خوب میدونید
از نظر اسلام زن باید در هرشرایطی تمیکن کند...

Aminofskie

Guest
مردا موقع اختیارات ایرانی اند موقع مسئولیت اروپایی میشن
بهتره بحث ها رو نگاه کنین ...
به باور من برابری بسیار ب نفع مرد تموم میشه دلیل مقاومت اقایون هم نشون میده یه جای کار برابری طلبان میلنگه!!! بحثش طولانیه...

وضعیت
این موضوع قفل شده است
بالا