چجوری از شوهرم پول بگیرم

• شروع کننده موضوع ❤?_پرنسس خوشبختم_?❤
  • تاریخ شروع
وضعیت
این موضوع قفل شده است

❤?_پرنسس خوشبختم_?❤

Guest
سلام خانم ها من تازه عقدم چجوری از نامزدم پول بگیرم?و این که اخلاقم یکم تنده چکار کنم بهم زیاد وابسته بشه????

Modi

Guest
سلام خانم ها من تازه عقدم چجوری از نامزدم پول بگیرم?و این که اخلاقم یکم تنده چکار کنم بهم زیاد وابسته بشه????
دست کن تو جیبش یواشکی پول ببر اگه فهمید و مچتو گرفت یه کشیده بخوابون تو صورتت بگو غلط کردم

شاید دیگه بهت پول نده ولی حداقلش زنده میمونی

تجربه ی من بود ❤

Choi mary

Guest
اگه از عقد منظورت اینکه نامزدی ما رسم نداریم پول بگیریم برای همین بلد نیستم البته شوهرم اون موقع هم بعضی وقت ها میداد که همه اش رو پس انداز کرده بودم یه ریالش رو هم خرج نکرده بودم

استارتر
استارتر

❤?_پرنسس خوشبختم_?❤

Guest
دست کن تو جیبش یواشکی پول ببر اگه فهمید و مچتو گرفت یه کشیده بخوابون تو صورتت بگو غلط کردم

شاید دیگه بهت پول نده ولی حداقلش زنده میمونی

تجربه ی من بود ❤
پول کوجا بابا همه تو کارت?

fati_tork

Guest
من که خجالت نمیکشم و میگیرم اولا خجالت میکشیدم الان اصلا بزور هم میگیرم تازه ??

Bahar?

Guest
بهش بگو پول نیاز دارم یه مقدار بهم بده
کاری داره؟ ?

Otaku

Guest
یکم قربون صدقش برو بعد بگو پول میخوام البته بستگی به اون داره ممکنه زنده نمونی??

Modi

Guest
راستشو بخوای من هیچوقت تو عقد از شوهرم پول نخواستم خودش یه کارت درست کرد بهم داد گفت توش هر ماه برات پول میریزم والا عمرا غرورم واسه پول میشکستم

Aminofskie

Guest
اره دیگه بعد عقد یعنی زن و شوهر رسمی
اگر زن وظیفه همسری رو به جا بیاره حق با شماس اما عموما منظور از عقد زمان اشنایی و نامزدی هست زن عموما تن به خیلی چیزها ب خاطر محدودیت ها نمیده ... انتظار ب جا اوردن وظیفه همسری از مرد نا به جا هست و من حتی توهین هم حساب میکنم شاید بقیه یه خوردع گذشت داشته باشن

ببین

Guest
ما رسم نداریم در واقع بد میدونیم
دختر تا خونه پدرشه خرجش با پدرشه و یه جورایی سنگینه که دختر عقد شده خرجی بگیره به پدرش بر میخوره
ولی خوب اینکه با طرف بری خرید حساب میکنه
و هدیه هم دیگه به وسعش میگیره

وضعیت
این موضوع قفل شده است
بالا