چجوری از شوهرم پول بگیرم

• شروع کننده موضوع ❤?_پرنسس خوشبختم_?❤
  • تاریخ شروع
وضعیت
این موضوع قفل شده است

Modi

Guest
دقیقا بدشون میاد
خیلیا رو دیدم اینجوری
ولی خیلیا هم هستن بعد از عقد خرج کامل با پسره
نمیشه گفت کدومش درسته...هر کدوم یه فلسفه ای پشتشه
خدا همه رو شفا بده معلوم نیست چی درسته چی غلط ??

Otaku

Guest
بابام خیلی رو این مسعله حساس بود اخه فکر کرده من از شوهرم پول خواستم
آره الانم گفتم استاتر باید هر دو طرفو در نظر بگیره بعضی باباها حساسن بعضیا میگن من میدم شوهرشم دوست داشت بده به من ربطی نداره?

صبا

Guest
اصلا هم زشت نیست
ره زشته ادم خودش بگه پول بده?

صبا

Guest
میدنم درست نیست ولی چهار ماهه عقدم حتی یکبار هم برام شارژ نداده??اینارو که نمیتونم از باابام بگیرم
کی گفته درست نیست؟؟؟
کی درست و غلط رو تعیین میکنه؟؟؟
هر کس یه حرفی برای خودش میزنه.
چرا نگفتی برات بفرسته؟؟ ??
من عقدم تمام خرج و مخارجم با نامزدمه به جز خورد خوراکم که خونمونم
از وقتی عقد کردی دیگه تمامش با شوهرت هغه

شاپرک

Guest
میری باهاش خرید هعی میخری اون حساب میکنه
بعدشم که شماره کارتتو میدی میگی برام بریز ???

Otaku

Guest
خدا همه رو شفا بده معلوم نیست چی درسته چی غلط ??
دیگه آدم مجبوره رسم و رسومو فرهنگو در نظر بگیره ولی بعضی وقتا واقعا دردسر میشه چون یه چیزایی تو ازدواج رسماشون فرق داره? زن و شوهر باید با هم حرف بزنن به خانواده توضیح بدن دردسر نشه?

Aminofskie

Guest
منم چون اگه درس متوجه بشم منطورشون رابطه بود که این ی انتخابه واسه هر دو طرف هم مهمه این رابطه دوطرفس و فقط وظیفه نیس که بجاش بیاره ... و کلا رابطه ی بخش کوچیک ازدواجه
مغلطه میکنین
از ازدواج جاهای خوبشو فاکتور میگیری خرجی گرفتنا و ... ولی نوبت تمکین که میشه میگین بخش کوچیکه ازدواج هست و وظیفه نیس!! و اهمیتی نداره:)

ببین

Guest
ع
میدنم درست نیست ولی چهار ماهه عقدم حتی یکبار هم برام شارژ نداده??اینارو که نمیتونم از باابام بگیرم
زیزم هر منطقه یا قومیت یا حتی هر فامیل یه عرفی رو میپسندن و قبول میکنن
واقعا نمیدونم چطور بهش بفهمونی ولی یه جوری بهش برسون مثلا بگو فلانی با شوهرش رفتن خرید فلان چیزو خریدن یا مثلا دختر خالم همیشه کارت شوهرش تو کیفشه
اگه تو فرهنگتون پدیرفته اس خجالتو بذار کنار زن گرفته دیگه ...

Modi

Guest
دیگه آدم مجبوره رسم و رسومو فرهنگو در نظر بگیره ولی بعضی وقتا واقعا دردسر میشه چون یه چیزایی تو ازدواج رسماشون فرق داره? زن و شوهر باید با هم حرف بزنن به خانواده توضیح بدن دردسر نشه?
کجایی هستی چند سالته دلبندم به به چه فهمیده??

fati_tork

Guest
مغلطه میکنین
از ازدواج جاهای خوبشو فاکتور میگیری خرجی گرفتنا و ... ولی نوبت تمکین که میشه میگین بخش کوچیکه ازدواج هست و وظیفه نیس!! و اهمیتی نداره:)
ننوشتم اهمیتی نداره!گفتم انتخابه واسه هر دوتاشون و هر وقت به امادگی رسیدن انجام بدن و ربطی به خرجی گرفتن نداره

وضعیت
این موضوع قفل شده است
بالا