چجوری از شوهرم پول بگیرم

• شروع کننده موضوع ❤?_پرنسس خوشبختم_?❤
  • تاریخ شروع
وضعیت
این موضوع قفل شده است
استارتر
استارتر

❤?_پرنسس خوشبختم_?❤

Guest
اگه از عقد منظورت اینکه نامزدی ما رسم نداریم پول بگیریم برای همین بلد نیستم البته شوهرم اون موقع هم بعضی وقت ها میداد که همه اش رو پس انداز کرده بودم یه ریالش رو هم خرج نکرده بودم
کوجایی هستی

Modi

Guest
ما رسم نداریم در واقع بد میدونیم
دختر تا خونه پدرشه خرجش با پدرشه و یه جورایی سنگینه که دختر عقد شده خرجی بگیره به پدرش بر میخوره
ولی خوب اینکه با طرف بری خرید حساب میکنه
و هدیه هم دیگه به وسعش میگیره
احسنت واسه ماهم اینشکلیه پدرم وقتی فهمید از شوهرم پول بردم و واسم کارت درست کرده یه دعوایی با من راه انداخت ??

صبا

Guest
سلام خانم ها من تازه عقدم چجوری از نامزدم پول بگیرم?و این که اخلاقم یکم تنده چکار کنم بهم زیاد وابسته بشه????
عزیزم❤️
حالا جدا از شوخی
اول اینکه خوش اومدی به سایت عزیزم..
امیدوارم دوستای خوبی باشیم و بتونیم به هم کمک کنیم?
و درمورد پول گرفتن از همسرت،، این خجالت اوایل عقد طبیعیه به نظر من مستقیم نگو اینجوری کن مثلا باهاشی بگو انقده دلم میخواد مثلا یه مانتو فیروزه ای بخرم خیلی وقته نرفتیم بازار دوست دارم با تو برم..
ببرش بازار و تو بگو من فلان چی میخوام برات بگیره.
چند بار اینجوری کنی خودش میفهمه باید بهت پول بده.
مثلا خودتو لوس کن بگو میخوام خودمو خوشگل کنم برای عشقم کارتتو بده برم ارایشگاه ??
یا وسایل بهداشتی بگیرم
هر وقت باهاشی بیرون خوراکی هایی که دوست داری بگیر. با توجه به وسع همسرت عزیزم..

درمورد اینکه میگی اخلاقت تنده.
همیشه دقت کت خیلیی فرق بین اینه که چجوری خواستت رو بیان کنی.
مثلا هیچ وقت نگو بستنی بخر برام!!
بگو همسری میشه بستنی بگیری برام اخه هوسش کردم?☹️☹️

مردها از دستور دادن متنفرن
مهربون باش. صبور باش تازه اول عقدته باید راه و رسم صبوری رو یاد بگیری سعی نکن وابستش کنی سعی کن اونقدر خانومانه و عاشقانه رفتار کنی که عاشق تریم مرد رو زمین بشه❤️❤️❤️❤️

fati_tork

Guest
اگر زن وظیفه همسری رو به جا بیاره حق با شماس اما عموما منظور از عقد زمان اشنایی و نامزدی هست زن عموما تن به خیلی چیزها ب خاطر محدودیت ها نمیده ... انتظار ب جا اوردن وظیفه همسری از مرد نا به جا هست و من حتی توهین هم حساب میکنم شاید بقیه یه خوردع گذشت داشته باشن
شناخت باید قبل عقد باشه و دوره نامزدی چچون اکثرا بعد عقد براحتی طلاق نمیگیرن بعدش واقعا نمیدونم چرا این حرفو میزنید من درک نمیکنم هم همسر خودم خم برادرم از اولش میدادن تا حدودی چون بلاخره دختر هم غرور داره و اقا باید خودش درک کنه و بده

Modi

Guest
عزیزم❤️
حالا جدا از شوخی
و درمورد پول گرفتن از همسرت،، این خجالت اوایل عقد طبیعیه به نظر من مستقیم نگو اینجوری کن مثلا باهاشی بگو انقده دلم میخواد مثلا یه مانتو فیروزه ای بخرم خیلی وقته نرفتیم بازار دوست دارم با تو برم..
مثلا خودتو لوس کن بگو میخوام خودمو خوشگل کنم برای عشقم کارتتو بده برم ارایشگاه ??
یا وسایل بهداشتی بگیرم

مردها از دستور دادن متنفرم
مهربون باش. صبور باش تازه اول عقدته باید راه و رسم صبوری رو یاد بگیری سعی نکن وابستش کنی سعی کن اونقدر خانومانه و عاشقانه رفتار کنی که عاشق تریم مرد رو زمین بشه❤️❤️❤️❤️
چنوری این همه رو نوشتی ناز نفس انگشتت?????

Otaku

Guest
حالا جدی چرا میخوای پول بگیری؟ خونه باباتی که درسته رسمی شده ولی میتونه بده میتونه نده به طور کامل وظیفش نیست شاید خودش یه کم پول بده یا هدیه بگیره ولی اینکه ازش بخوای بده درست نیست به نظرم

ببین

Guest
احسنت واسه ماهم اینشکلیه پدرم وقتی فهمید از شوهرم پول بردم و واسم کارت درست کرده یه دعوایی با من راه انداخت ??
دقیقا بدشون میاد
خیلیا رو دیدم اینجوری
ولی خیلیا هم هستن بعد از عقد خرج کامل با پسره
نمیشه گفت کدومش درسته...هر کدوم یه فلسفه ای پشتشه

Modi

Guest
حالا جدی چرا میخوای پول بگیری؟ خونه باباتی که درسته رسمی شده ولی میتونه بده میتونه نده به طور کامل وظیفش نیست شاید خودش یه کم پول بده یا هدیه بگیره ولی اینکه ازش بخوای بده درست نیست به نظرم
چی بگم والله حالا این هنه از بابا گرفته تو عقدم از بابا پول بگیره مگه چی میشه چرا منت شوهر بکشه الکی وقتی خودش واسه دادن پول پیش قدم نمیشه

Otaku

Guest
این دعوا نداره با خودش گفته حالا که عقد کردیم دیگه از اول کارت بدم پول بریزم براش کار خوبی هم کرده بابات حساس شده به غرورش برخورده?? عیب نداره فراموش میکنه?

Modi

Guest
این دعوا نداره با خودش گفته حالا که عقد کردیم دیگه از اول کارت بدم پول بریزم براش کار خوبی هم کرده بابات حساس شده به غرورش برخورده?? عیب نداره فراموش میکنه?
بابام خیلی رو این مسعله حساس بود اخه فکر کرده من از شوهرم پول خواستم

Aminofskie

Guest
شناخت باید قبل عقد باشه و دوره نامزدی چچون اکثرا بعد عقد براحتی طلاق نمیگیرن بعدش واقعا نمیدونم چرا این حرفو میزنید من درک نمیکنم هم همسر خودم خم برادرم از اولش میدادن تا حدودی چون بلاخره دختر هم غرور داره و اقا باید خودش درک کنه و بده
عجب غروری داره که دوران نامزدی یکی دیگ جز خودش خرجشو بده نمیشکنه

fati_tork

Guest
خییییلی حس بدی نسبت به این پستی که ریپلایش کردی بهم دست داد.
منم چون اگه درس متوجه بشم منطورشون رابطه بود که این ی انتخابه واسه هر دو طرف هم مهمه این رابطه دوطرفس و فقط وظیفه نیس که بجاش بیاره ... و کلا رابطه ی بخش کوچیک ازدواجه

Otaku

Guest
چی بگم والله حالا این هنه از بابا گرفته تو عقدم از بابا پول بگیره مگه چی میشه چرا منت شوهر بکشه الکی وقتی خودش واسه دادن پول پیش قدم نمیشه
آره باید ببینه شوهرش و خانوادش و باباش و خوانوادش چه طورن اگه داد که هیچی ولی اونقدرا هم مهم نیست

استارتر
استارتر

❤?_پرنسس خوشبختم_?❤

Guest
ما رسم نداریم در واقع بد میدونیم
دختر تا خونه پدرشه خرجش با پدرشه و یه جورایی سنگینه که دختر عقد شده خرجی بگیره به پدرش بر میخوره
ولی خوب اینکه با طرف بری خرید حساب میکنه
و هدیه هم دیگه به وسعش میگیره

عزیزم❤️
حالا جدا از شوخی
یا وسایل بهداشتی بگیرم

مردها از دستور دادن متنفرم
مهربون باش. صبور باش تازه اول عقدته باید راه و رسم صبوری رو یاد بگیری سعی نکن وابستش کنی سعی کن اونقدر خانومانه و عاشقانه رفتار کنی که عاشق تریم مرد رو زمین بشه❤️❤️❤️

میدنم درست نیست ولی چهار ماهه عقدم حتی یکبار هم برام شارژ نداده??اینارو که نمیتونم از باابام بگیرم

وضعیت
این موضوع قفل شده است
بالا