پیاده روی

• شروع کننده موضوع من هستم:)
  • تاریخ شروع

من هستم:)

Guest
بچها کیا هرروز پیاده روی دارن؟چقدر پیاده روی میکنین ؟چقدر وزن کم میشه؟من دوسه هفتس دارم پیاده روی میکنم هرروز نمیدونم تاثیری میزاره رو لاغری یا نه ...کاش لاغریم مثل چاقی اسون بود??

Lost_in_you

Guest
بچها کیا هرروز پیاده روی دارن؟چقدر پیاده روی میکنین ؟چقدر وزن کم میشه؟من دوسه هفتس دارم پیاده روی میکنم هرروز نمیدونم تاثیری میزاره رو لاغری یا نه ...کاش لاغریم مثل چاقی اسون بود??
برو باشگاه ثبت نام کن
بعد برو پزشک تغذیه

Lost_in_you

Guest
تنها با پیاده روی اتفاق خاصی نمیوفته
من هر روز جز خونه که همیشه سرپام
دو ساعت پیاده روی میکنم حداقل!
اما وزنم ثابته

استارتر
استارتر

Guest
برو باشگاه ثبت نام کن
بعد برو پزشک تغذیه
رژیم دارم دخترعمم متخصص تغذیس باشگاه هم چندبار رفتم یه ماهه ولش کردم نمیتونم باشگاه همین پیاده رویه ک تونستم تا الان ادامش بدم

استارتر
استارتر

Guest
تنها با پیاده روی اتفاق خاصی نمیوفته
من هر روز جز خونه که همیشه سرپام
دو ساعت پیاده روی میکنم حداقل!
اما وزنم ثابته
من دخترعمه شوهرم و زندایی شوهرم با پیاده روی میگفتن لاغرشدن خیلی چاق بودن اینسری دیدمشون نی قلیون شده بودن گفتم باشگاه میرین گفتن پیاده روی و رژیم دارن انقد حسودیم شد گفتم خوشبحالشون پشتکاردارن ?

Lost_in_you

Guest
من دخترعمه شوهرم و زندایی شوهرم با پیاده روی میگفتن لاغرشدن خیلی چاق بودن اینسری دیدمشون نی قلیون شده بودن گفتم باشگاه میرین گفتن پیاده روی و رژیم دارن انقد حسودیم شد گفتم خوشبحالشون پشتکاردارن ?
دروغ چرا من رژیم ندارم??

Lost_in_you

Guest
من همه چی میخورم اما حداقل دوساعت پیاده روی میکنم
برای همین میگم زیاد تاثیر نداره

استارتر
استارتر

Guest
چرا از باشگاه خوشت نمیاد؟؟
شنیدم یوگا و شنا هم لاغر میکنه
نه مشکلی باباشگاه ندارم ولی یهو بادم میخوابه دیگه خسته میشم ازش حوصله باشگاه و ندارم شنا و یوگارو نمیدونم نمیدونم مثل باشگاه دل زده میشم ازشون یانه

استارتر
استارتر

Guest
دروغ چرا من رژیم ندارم??
رژیمم میگن مهمه تو ورزش چه باشگاه چه پیاده روی من خیلی غذامو کم کردم اندازه بشقاب میوه خوریه نمیدونم تاثیرمیزاره یانه

Lost_in_you

Guest
همیشه لاغر کردن سخت تر از چاق کردنه
انشاالله زودی به وزن دلخواهتون میرسید
رژیمم میگن مهمه تو ورزش چه باشگاه چه پیاده روی من خیلی غذامو کم کردم اندازه بشقاب میوه خوریه نمیدونم تاثیرمیزاره یانه

استارتر
استارتر

Guest
همیشه لاغر کردن سخت تر از چاق کردنه
انشاالله زودی به وزن دلخواهتون میرسید
واقعا دوست من لاغره باربیه هرچقدرم میخوره چاق نمیشه تازه غرم میزنه میگم پیش من غرنزن از این نعمتی ک خدادادتت وگرنه میزنم با اسفالت یکی بشی?قدرخودشو نمیدونه غرغرم میکنه

بالا