پویش نه به سبزه گذاشتن!

• شروع کننده موضوع هایدی
  • تاریخ شروع

خاموش

Guest
مامان بزرگم و خدا بیامرزه هر سال باید سفره نو میخرید واسه هفت سینش حتی اگه سفره نو هم داشت اعتقاد داشت باید بخره و اولین بار واسه هفت سین استفادا کنه بعدشم تا ۳ روز برق اون اتاقی که توش هفت سین بود و خاموش نمیکرد بعد سال تحویل اولم سفره مینداخت باید دستمال کاغذی و میزاشت سر سفره چون سفید بود رنگش اعتقاد داشت خوش یمنه هر سالم باید کلوچه میپخت و سبزه هفت سین شو هم باید از سید میخرید ،،،??دلم واسش تنگ شده الان ۴ ساله که فوت شده
روحش شادباش عزیزم خدارحمتشون کنه براشون فاتحه فرستادم???

منم خیلی دلم هوای پدربزرگ مادربزرگم کرده ولی فوت کردن

گوش مروارید_

Guest
روحش شادباش عزیزم خدارحمتش براشون فاتحه فرستادم???

منم خیلی دلم هوای پدربزرگ مادربزرگم کرده ولی فوت کردن
ممنون عزیزم ??خدا همه پدر بزرگ مادربزرگارو رحمت کنه همچنین برای شمارو عزیزم ?حتما براشون فاتحه میخونم

استارتر
استارتر

هایدی

Guest
حالا هایدی جون یه چیز دیگه هم که خیییلی مهمه این اعتقاد مسخره که سبزه رو بدن آب روان ببره یعنی گند میزنن به رودخونه هااا یا میگذارن رو ماشینا می افته یجور دیگه اصلا یه وضع بدیههههه????
اره واقعا شهر رو به گند میکشن ????‍♀️ایکاش به جای این سبزه میگفتن نهال بکارید

استارتر
استارتر

هایدی

Guest
مامان بزرگم و خدا بیامرزه هر سال باید سفره نو میخرید واسه هفت سینش حتی اگه سفره نو هم داشت اعتقاد داشت باید بخره و اولین بار واسه هفت سین استفادا کنه بعدشم تا ۳ روز برق اون اتاقی که توش هفت سین بود و خاموش نمیکرد بعد سال تحویل اولم سفره مینداخت باید دستمال کاغذی و میزاشت سر سفره چون سفید بود رنگش اعتقاد داشت خوش یمنه هر سالم باید کلوچه میپخت و سبزه هفت سین شو هم باید از سید میخرید ،،،??دلم واسش تنگ شده الان ۴ ساله که فوت شده
روحش شاد باشه عزیزم ?

بالا