پول مهمتره یا عشق؟اگه مجبور به انتخاب بشین

• شروع کننده موضوع Sps2019
  • تاریخ شروع

nargesam1382

Guest
در انتخاب ادم کدوم مهمتره اگه بین پول وخوبی بمونین؟
عشق
پولو میخوای چیکار وقتی عشق نباشه عشق خیلی خیلی مهمه وگرنه یه رابطه از هم میپاشه پول مهم نیست چون به دست میاد اما عشق به این راحتیا به دست نمیاد???

دخترخاص

Guest
ب نظر من پول.بدون پول عشق معنی نداره.پول باشه عشق خودش بوجود میاد

استارتر
استارتر

Sps2019

Guest
ب نظر من پول.بدون پول عشق معنی نداره.پول باشه عشق خودش بوجود میاد
اونکه هر دو رو داره خرشانسه ولی حس میکنم مجبورم یکی رو انتخاب کنم ،اونم که با پول یکیه مجبوره ولی سخته باز ،زندگی همه چیه ،عسقو ایمان مهنه،طرفت پیر یا بداخلاق باشه یا عصبی وخسیس خوب نیست با خوبی همه چی میاد هر کی اینو نمیدونه یا داتش بده یا عشقو نداشته هیچوقت

دخترخاص

Guest
اونکه هر دو رو داره خرشانسه ولی حس میکنم مجبورم یکی رو انتخاب کنم ،اونم که با پول یکیه مجبوره ولی سخته باز ،زندگی همه چیه ،عسقو ایمان مهنه،طرفت پیر یا بداخلاق باشه یا عصبی وخسیس خوب نیست با خوبی همه چی میاد هر کی اینو نمیدونه یا داتش بده یا عشقو نداشته هیچوقت
داتش بده؟!
من معتقدم پول رو باید خودم بدست بیارم نه اینکه طرف مقابلم پولدارباشه البته اگه پولدارباشه هم خوبه

آخرین ویرایش:
استارتر
استارتر

Sps2019

Guest
داتش بده؟!
من معتقدم پول رو باید خودم بدست بیارم نه اینکه طرف مقابلم پولدارباشه البته اگه پولدارباشه هم خوبه
تا وقتی مجرده ادم اره ولی وقتی ازدواج کرد عشق به مرد پولدار راحتیو پولو با هم داره واسه استحکام ازدواج ،منکه نگفتم نیار ،گفتم بعد ازدواج واسه اینکه از پول زن سواستفاده نکنه خودش پولدار باشه وخوب بهتره

استارتر
استارتر

Sps2019

Guest
داتش بده؟!
گاهی پولت کمه خونوادت پولدار نیستن کارت سخته وقت باید گذاشت واسه زندگی در ازدواج

استارتر
استارتر

Sps2019

Guest
داتش بده؟!
من گفتم همه چی پول نیست راحتیو اخلاقو به خودش برسه وبچه هاش زن برام مهمتره وهنر وتفریحو ارامشش در کل در زندگی مشترک مهمتره تا کار بنظرم،هرکی یه نظری داره اگه گفتم خوب پولدار بخاطر اینده خوب زن در ازدواج گفتم خود دانی

استارتر
استارتر

Sps2019

Guest
موافق نیستم پولمو به مرد بدم

بالا