پوست زیبا

• شروع کننده موضوع مینا
  • تاریخ شروع

مینا

Guest
سلام بچه ها کسی تا حالا از گلاب و میوه برای پوست استفاده کرده و راضی باشه؟من جایی خوندم که نوشته بود تکه های چنتا میوه رو بریزین توی شیشه توش گلاب بریزین بزارین توی یخچال بمونه بعد چند روز بهتون یه شیره میده بزنین رو پوستتون خیلی عالیه و...میخوام ببینم کسی استفاده کرده یا دیده؟?

کاپ_کیک_عصبانی

Guest
واسه سفت شدن پوست صورت
گلاب رو بریزین تو قالب های یخ مربعی
و بزنین ب صورتتون
پوست خیار هم خوبه
سیب زمینی واسه سیاهی زیرچشم خوبه

ببین

Guest
بنام خدا پوست زیبا یا ژنتیکیه یا بعد از یه سنی پول پشتشه به اینچیزا اعتقاد ندارم

استارتر
استارتر

مینا

Guest
بنام خدا پوست زیبا یا ژنتیکیه یا بعد از یه سنی پول پشتشه به اینچیزا اعتقاد ندارم
رسیدگی به پوست خیلی مهمه و حتی اگه ژن خوبی هم نداشته باشی با رسیدگی میشه پوست خوبی داشت مثل خودم

مامان حساس

Guest
بچه ها من یک سوال ارایشی دارم من پوستم خشکه کرم پودر بزنم یا پنکک

ببین

Guest
رسیدگی به پوست خیلی مهمه و حتی اگه ژن خوبی هم نداشته باشی با رسیدگی میشه پوست خوبی داشت مثل خودم
رسیدگی کمک میکنه موافقم ولی نوع رسیدگی خیلی مهمه نظر منه البته
شاید هم تجربه نکردم
ولی مراقبت های پوستی هزینه بره

ببین

Guest
به نظرت روزانه بزنم مشکلی نیست؟ مجبورم اخه
نمیدونم چرا مجبوری ولی من بودم نمیزدم پوستو پیر میکنه
بجاش بی بی کرم نوکس بزن البته نمیدونم برای پوست شما مناسبه یا چون پوست خشک اطرافم ندارم ولی همه اطرافیان اینو میزنن فوق العاده اس

نادیامم

Guest
گلاب بعد بند انداختن صورت برای جوش نزدن عالیه

استارتر
استارتر

مینا

Guest
به نظرت روزانه بزنم مشکلی نیست؟ مجبورم اخه
من به مدت یکی دو سال هر روز کرم پودرو پنکیک میزدم ولی انقد پوستم داغون شد که نگو اما نزدیکه یکی دو سال بهش رسیدم و دیگه کرمو پن نزدم به شدت پوستم خوب شد مثل پوست بچه ها و اینکه الانم فقط ضدآفتاب میزنم،خواهش میکنم مراقب پوستت باش که بعدها ضرر نکنی

بالا