پودر موبر برای روشن کردن نواحی تیره بدن!

• شروع کننده موضوع هایدی
  • تاریخ شروع

بسته شد

Guest
هایدی ما چقد روزمرگیاتمون مث هم داره میشه?
من یه ماه پیش تحقیق کردم گفتن دپی خوبه
رفتم گرفتم ینی مزخرفففف
یه رب باید وایسی تا اثر کنه اخرم موهات میشه یکی بود یکی نبود???به درد نمیخوره خداوکیلی

بسته شد

Guest
بابا موبر لایه های مرده رو بر میداره
من از سایتای دیگه پرسیدم
حتی ازهمینجام پرسیدم خیلیا گفتن خوب نیس
ولی من گوش نکردم
رفتم خریدم ینی گفتم مردمو ایسگا کردن اینا بااین پودر??

آنجِل

Guest
رفتم گرفتم ینی مزخرفففف
یه رب باید وایسی تا اثر کنه اخرم موهات میشه یکی بود یکی نبود???به درد نمیخوره خداوکیلی
هندون بداستفاده کردی!

Luna

Guest
من گلناب میزنم چون بهش حساسیت ندارم
سفید نمی‌کنه
تهش می‌مونه رو پوست
یعنی سفیدی برای خودشه

آنجِل

Guest
چطوری باید استفاده کنم؟
اول اون قسمتوباآب و صابون ،یاهرچی ک میزنی شامپوبدن اینا کاملا بشور!چون چربی نبایدبمونه رو پوست،بعد ک شستی باحوله خوب خشک خشک کن،
پودر و باآب داغ خمیرکن،خیلی شل نباشه،حالت کرم باشه.بعدباکاردک تمام قسمتوبپوشون،۵ مین بزار تاخشک بشه ،بعدباکاردک درجهت مخالف بکش چنبارتکرارکن باکاردک تن تن بالاپایین کشیدن،بعد ک کامل تمیزشد باآب بشور،اگرم مونده بود ازموها کاردکو بکش روشون ضعیف شدن خیلی زود کنده میشن

استارتر
استارتر

هایدی

Guest
رفتم گرفتم ینی مزخرفففف
دپی اصل نیست که منم چند سال پیش یه بسته گرفتم مو رو نمیکنه بعد زبر هم می‌کنه
این مارک تیزبر اصله

بسته شد

Guest
اول اون قسمتوباآب و صابون ،یاهرچی ک میزنی شامپوبدن اینا کاملا بشور!چون چربی نبایدبمونه رو پوست،بعد ک شستی باحوله خوب خشک خشک کن،
پودر و باآب داغ خمیرکن،خیلی شل نباشه،حالت کرم باشه.بعدباکاردک تمام قسمتوبپوشون،۵ مین بزار تاخشک بشه ،بعدباکاردک درجهت مخالف بکش چنبارتکرارکن باکاردک تن تن بالاپایین کشیدن،بعد ک کامل تمیزشد باآب بشور،اگرم مونده بود ازموها کاردکو بکش روشون ضعیف شدن خیلی زود کنده میشن
خب منم همینکارو میکنم دیگه??

بالا