پلیس چجوری فهمید قاتل......!??

• شروع کننده موضوع سید
  • تاریخ شروع

فندق

Guest
جوابی که من دادم با جوابی که از تو نت داده شد یکی بود فقط من با لحن خودمونی گفتم نه کتابی
سوال کننده محترم قرار نیست جواب حتما با جواب اصلی یکی باشه مفهومم برسونه درسته
دوستان به خودتون زحمت ندید?
@نهال جنوبی
تصویرو تو نت سرچ کن جوابش میاد?

استارتر
استارتر

سید

Guest
اول صبح سید از ما تست هوش میگره من یه ساعت دنبال گوشیم بودم بعد فهمیدم تو دست هامه ???اخه شتورییی جواب تست هوش بدیم برادر من حداقل بزار ۳ ظهر که صبحونه خورده باشیم انرژی داشته باشیم جواب بدیم
ساعت 11 اول صبح نیست
@مژده انشاله سال دیگه اعضای گروهو میخوام ببرم المپیاد ?

استارتر
استارتر

سید

Guest
جوابی که من دادم با جوابی که از تو نت داده شد یکی بود فقط من با لحن خودمونی گفتم نه کتابی
@نهال جنوبی
من جواب شما رو تایید نکردم چون معلوم بود خودتونم متوجه جواب نشده بودید

Modi

Guest
@نهال جنوبی
تو باهوش ترینی من بهت ایمان اوردم هر کسی که ایمان نیورد از مشرکانه????

استارتر
استارتر

سید

Guest
اصلا هم درست نیس,, چون اگر به طور مکرر بخار دهان به یک نقطه از شیشه اصابت کنه,, یخ طرف دیگه هم آب میشه و جاری میشه و داخل دیده میشه... ?امتحانش مجانیه..
اگر شما تونستید در سرمای چنددده درجه زیر صفر ها به تعداددزیادی ها کنید فیلم بکیرید برای ما هم بفرستید

استارتر
استارتر

سید

Guest
اصلا هم درست نیس,, چون اگر به طور مکرر بخار دهان به یک نقطه از شیشه اصابت کنه,, یخ طرف دیگه هم آب میشه و جاری میشه و داخل دیده میشه... ?امتحانش مجانیه..
اگر شما تونستید در سرمای چنددده درجه زیر صفر ها به تعداددزیادی ها کنید فیلم بکیرید برای ما هم بفرستید

قفس قو

Guest

البته تووی معما اشاره ای به سرمای چند ده درجه ای نشده.. به هرحال فعلا طلبتون باشه تا زمستان, روبه روی خانه مستر جک.. ?البته ممنونم از طرح معمای زیبایتون.. ?

Vafa68

Guest
من اومدم جواب بدم دیدم مخ ها ریختن تاپیک ?

بالا