پشمام از وقیح بودن بعضیا ریخته😐 پارت اول خانواده ی پدری

خار زندگی رو....

کاربر جدید
من طلاهام گم شده بود گفتیم میریم انگشت نگاری به زن عموم😐 یه ساعت بعدش زنگ زد گفت طلاهاش تو کمدای اشپزخونمون پیدا شده بیاین ببرید .
خلاصه ما اومدیم برداشتیم گفت من اصلا بهش دستم نزدم ترسیدم بعدش مشگل ساز بشه .
بعد خلاصه برداشت اورد واسمون النگوهام نبود 5 تاش .
من رفتم خونه بهش پیام دادم پنج تاش نیست حتما فردا میریم پیش پلیس انگشت نگاری و اونایی ک دیروز اینجا بودن اسماشون لیست کن
حالا به مامانم گفته بود بیا بگرد تو خونمون شاید اینجاست و بیا اسما لیست کردم ببر، مامانم گفت رفتم بهم گفته دخترم دیروز طلا پول نداشتیم واسش بخریم میخواستیم امشب بریم خونه ی خانواده ی شوهرش بهش بدیم طلاهای دخترتو که ابروش نره😳
بعد به مامانم گفته بود تو رو خدا شما زرنگین دومادتون باز واسه دخترت میخره ما چیزی نداریم بده ما به کسی هم چیزی نگو 😳
پشمام اصلا باورم نمیشد مامانم قسم خورد برام .
بچه ها طرف خودشون سه تا تریلی دارن ، ما ماشین زیر پامون هم فروختیم پول نداشتیم 😲 ملت چقدر وقیح شدن

Melody

⭐⭐⭐ملکه⭐⭐⭐
😐😐😐😐😐
وای چ رویی
خوبه حالا اورد داد
حالا بدل مینداخت میمرد ؟؟؟

Melody

⭐⭐⭐ملکه⭐⭐⭐
وای خدا حالا از کجا فهمیدن تو کیف مامانت طلا هست

استارتر
استارتر

خار زندگی رو....

کاربر جدید
😐😐😐😐😐
وای چ رویی
خوبه حالا اورد داد
حالا بدل مینداخت میمرد ؟؟؟
اصاا باورم نمیشه .
رفته یه داماد مفت خوری هم گرفته ک دست به سیاه سفید نمیزنه ، بعدشم خودشون خسیسن خیلی‌
دختره هم خودش افتاد پای این پسره اَلوات ،

استارتر
استارتر

خار زندگی رو....

کاربر جدید
وای خدا حالا از کجا فهمیدن تو کیف مامانت طلا هست
ما رسم داریم سر عقدامون همیشه خانواده یه هدیه بدن به آدم ، اینا وقتی داشتن بهش هدیه میدادن پول ، به مامانم گفت فلانی تو دزد نیستی بقیه میترسم پولا رو بردارن از روش ، بزار تو کیفت هدیه ها ، مامانم گفت من طلاهامون تو کیفه ترسیدم همسایمون فلانی ک پارسال خونه ی فلانی رو زدن بیان وسایلای ما بردارن طلاها با خودم اوردم

Melody

⭐⭐⭐ملکه⭐⭐⭐
ما رسم داریم سر عقدامون همیشه خانواده یه هدیه بدن به آدم ، اینا وقتی داشتن بهش هدیه میدادن پول ، به مامانم گفت فلانی تو دزد نیستی بقیه میترسم پولا رو بردارن از روش ، بزار تو کیفت هدیه ها ، مامانم گفت من طلاهامون تو کیفه ترسیدم همسایمون فلانی ک پارسال خونه ی فلانی رو زدن بیان وسایلای ما بردارن طلاها با خودم اوردم
مامانتم سادگی کرده ها

استارتر
استارتر

خار زندگی رو....

کاربر جدید
مامانتم سادگی کرده ها
من از اولش شک کردم به زن عموم ، چون که اینا از همون اولش چشم دیدن ما نداشتن روز عقدم وقتی این هدیه ها واسم اوردن النگو ها رو ، چشماش داشت کور میشد

بالا