وقتی مهمون میارید یا میاد و خانواده خبر ندارن

وضعیت
این موضوع قفل شده است

سرنوشت

⭐⭐⭐ملکه⭐⭐⭐
قبلش خونه رو نگاه کنید که افراد خانواده تو وضعیت بدی نباشن

حتی اگه خبرم داده باشین خب طرف شاید آماده نباشه یا یه دفعه رفته باشه توالت یه وقت... بیاد چی ، زنگم بخوای بزنی از کجا معلوم شاید تو حموم بود نشنید یا اصلا خوابش برد خوابش عمیق شد یا توالت بود طول کشید نتونست بیاد

شاید اصلا اونروز از سرکار و.. به دلایلی زودتر برگشته و نمی دونید

حتی اگه تماس گرفتین و خبر دادین باز خونه رو چک کنید

به مهمونتون بگید ببخشید وایسا اینجا من برم ببینم همسرم خونه هست یا نه شاید پوشش خوبی نداشته باشه بعد همه جارو نگاه کنید بعد به مهمونتون بگید بیاد 😊

اگه همسرتون خونه بود بهش خبربدید که بره اتاق دروببنده آماده بشه یا اگه خواب بود بیدارش کنید بهش بگید اگه تو پذیرایی بود بگید بره اتاق و در اتاقو ببندین

اگه توالت بود بهش خبر بدید درو بکوبید بگید بهش که مهمونتون فلانی داره میاد جلو در هست و منتظر بمونید از توالت بیاد بیرون بره اتاق بعد به مهمونتون بگید بیاد

اگه حموم باشه هم درو بکوبید و باز کنه بهش خبر بدید

بعدش از مهمونتون بازم عذرخواهی کنید و دلایلتونو بگید

اگه زنگو زدن مهمون اومد و کسی توالت یا حموم بود یا خواب بود هم حتما همینجوری که گفتم بهش خبر بدید

راجبش با خانواده صحبت کنید که تو این شرایط اینکارو کنن❤

آخرین ویرایش:

سید منصوره موسوی میرکلایی

⭐⭐سوپر استار⭐⭐
با سلام خدمت دوست عزیزم انشاءالله که حالت خوبه امیدوارم که همیشه در کارهایت موفق باشی دوست خوبم من هم با نظر شما موافقم وقتی که مهمون میخواد بیاد همه چیز را باید تمیز کنید بعد خودتان را برای ورود مهمون آماده کنید اگر خبر داشتید فردا مهمون دارید روز قبلش برید حمام که فردا که مهمون قراره بیاد نخواهید برید حمام صبحت بخیر
1703734085027.png

استارتر
استارتر
سرنوشت

سرنوشت

⭐⭐⭐ملکه⭐⭐⭐
با سلام خدمت دوست عزیزم انشاءالله که حالت خوبه امیدوارم که همیشه در کارهایت موفق باشی دوست خوبم من هم با نظر شما موافقم وقتی که مهمون میخواد بیاد همه چیز را باید تمیز کنید بعد خودتان را برای ورود مهمون آماده کنید اگر خبر داشتید فردا مهمون دارید روز قبلش برید حمام که فردا که مهمون قراره بیاد نخواهید برید حمام صبحت بخیر
مشاهده پیوست 342684
سلام عزیزم صبح بخیر همچنین مرسی

درسته راجب تمیزی از قبل ولی یه کارهایی باز می مونه همون روز ، من گاهی همون روز میرم یه دوش می گیرم که تمیزتر باشم قبلش کار پیش میاد عرق می کنم مخصوصا تابستون باشه ❤

تمیزی که درسته راجب موضوع دیگه بود

وضعیت
این موضوع قفل شده است
بالا