وای خیلی ناراحتم??

• شروع کننده موضوع کیوت
  • تاریخ شروع

کیوت

Guest
بچه ها من 14 سالمه حتی گوشی هم ندارم فقط یه تبلت دارم از چندسال پیش، الان حتی بچه 5ساله فامیلمون گوشی داره من یه تبلت قدیمی دستمه، همش به بابام میگم میگه فعلا پول ندارم و بهونه میاره، هیچوقت نمیتونم ببرمش بیرون چون بزرگه ، همیشه میگفتم کاش مدرسه نبرتمون اردو که قرار باشه گوشی ببریم چون با تبلت خجالت میکشم الان بچه ها هم گوشی دارن، امروز مدرسمون گفت میتونین گوشی بیارین چهارشنبه دورهمی داریم تو مدرسه ، و من خجالت میکشم تبلت ببرم تبلت بزرگه، بچه ها همه گوشی میارن، اگه به مامانم بگم میگه تو نبر خب، یا میگه گوشی خودش رو ببرم، من دوست ندارم اخه چرا باید همه بچه ها گوشی داشته باشن حتی بچه های کوچک ولی من که دیگه راهنماییم تبلت؟؟
کل کلاس و مدرسه گوشی میارن و فیلم میگیرن و خوش میگذرونن ولی من چون گوشی ندارم دوست ندارم برم??
تاحالا تو مدرسمون همچین فرصتی پیش نیونده بود که بتونیم گوشی ببریم ولی دیگه من گوشی ندارم، الان دارم با گریه اینا رو مینویسم اخه چرا یه گوشی هم ندارم ولی همه همسنام ایفون هم دارن

Amily

Guest
به همکلاسی هات نگاه نکن خیلی های دیگ هم ندارن
حالا برات می‌خرن یکم صبر کن
سخت نگیر

آتی جان

Guest
خب حالا مال مادرتو ببر
ناراحت نباش
مگه چیه خب
والا یادمه تو دبیرستان همه گوشی داشتن
من سال دوم تازه خریدم
اونم نوکیا 1100
اصلا هم ناراحت نبود
لطفا این چیزای کوچیکو نکن واسه خودت دِق

استارتر
استارتر

کیوت

Guest
به همکلاسی هات نگاه نکن خیلی های دیگ هم ندارن
حالا برات می‌خرن یکم صبر کن
سخت نگیر
خب وقتی کل کلاس میخوان گوشی بیارن و خوش بگذرونن من بشینم نگاهشون کنم فقط؟?

مامان مصی

Guest
قرار نیست همه یه جور زندگی کنن پدرو مادرت دوست دارن
فکر نکن پدرو مادری که برای بچشون گوشی خریدن خوب هستن
وقتی بخوای بچرو به امان خدا بزرگ کنی گوشی میدن دستش تا خودشون راحت بشن شماهم همون تبلت ببر وبگو با گوشی مخالفی واینم برای درس داری
عزیزم هرچیزی توهرسنی برای بچه خوب نیست
من کسی رو میشناسم بچه هاش همسن شما هستن
هنور گوشی نداره فقط برای کلاس مجازی
مادرش میگه دوست ندارم بچم گوشی دستش بگیره

استارتر
استارتر

کیوت

Guest
خب حالا مال مادرتو ببر
ناراحت نباش
مگه چیه خب
من سال دوم تازه خریدم
اونم نوکیا 1100
اصلا هم ناراحت نبود
شاید اونموقع فرق داشته الان همه شون گوشی دارن من دوست ندارم بدون گوشی برم یا مال مامانم برم مال مامانم خوب نیست

خانم پرستار

Guest
خودت و با بقیه مقایسه نکن عزیزکم ..
تو فقط از دور قشنگیاشو میبینی ?

مامان مصی

Guest
خب حالا مال مادرتو ببر
ناراحت نباش
مگه چیه خب
من سال دوم تازه خریدم
اونم نوکیا 1100
اصلا هم ناراحت نبود
افرین اتی
افرین

خانم پرستار

Guest
وقتی بخوای بچرو به امان خدا بزرگ کنی گوشی میدن دستش تا خودشون راحت بشن شماهم همون تبلت ببر وبگو با گوشی مخالفی واینم برای درس داری
دقیقا !
نوجوون میتونه خیلیییی کارا کنه ..
بره کلاس رقص ، موسیقی ، ورزش
با دوستاش بره کافه ، پارک ، بیرون
خوش بگذرونه
گوشی و فضای مجازیم جز دردسر چیزی نداره
مخصوصا تو جامعه امروزی ??

استارتر
استارتر

کیوت

Guest
خانواده من با گوشی مشکل ندارن فقط بابام هی میگه صبرکن یکم دیگه و...
یکساله همین میگه، خجالت میکشم دیگه، دوست ندارم تبلت ببرم همه گوشی دارن فکر میکنن من بچه ام کلا بچه های کلاسمون اینطورین که همش بقیه رو مسخره میکنن??

زیبا مثل خورشید

Guest
یاد دوران دبیرستان خودم افتادم ?
منم سال سوم دبیرستان بودم که بلاخره یه گوشی برام خریدن چه دورانی بود چقدر غصه میخوردم از اینکه هم کلاسیام همه بهترین گوشیا رو داشتن و آرایش میکردن و ابرو برمی‌داشتند ولی من اجازه هیچ کاری رو نداشتم دیگه خوب یا بد گذشت ولی خوبه انسان وقتی بچش یه چیزی میخواد و پولشو داره بخره نه اینکه همش امروز فردا کنه
تو هم ناراحت نشو به پدر مادرت بگو برات یه گوشی با قیمت مناسب بخرن

استارتر
استارتر

کیوت

Guest
خودت و با بقیه مقایسه نکن عزیزکم ..
تو فقط از دور قشنگیاشو میبینی ?
یکساله همین میگه، خجالت میکشم دیگه، دوست ندارم تبلت ببرم همه گوشی دارن فکر میکنن من بچه ام کلا بچه های کلاسمون اینطورین که همش بقیه رو مسخره میکنن??

خانم پرستار

Guest
عوضش تو خیلیییی چیزا داری ک اونا ندارن ..
همه ک مث هم نیستن قشنگم
بچه هام حق مسخره کردن نداااارن
ب بقیه ربطی نداره
خب ؟! ??

استارتر
استارتر

کیوت

Guest
دقیقا !
نوجوون میتونه خیلیییی کارا کنه ..
بره کلاس رقص ، موسیقی ، ورزش
با دوستاش بره کافه ، پارک ، بیرون
خوش بگذرونه
گوشی و فضای مجازیم جز دردسر چیزی نداره
مخصوصا تو جامعه امروزی ??
اینا همش خوبه?
ولی الان همین نداشتن گوشی باعث شده من اعتماد بنفس نداشته باشم و دوست نداشته باشم برم مدرسه چهارشنبه رو
چون همه گوشی میارن و عکس میگیرن ولی من نه

شمع و پروانه ??

Guest
بچه ها من 14 سالمه حتی گوشی هم ندارم فقط یه تبلت دارم از چندسال پیش، الان حتی بچه 5ساله فامیلمون گوشی داره من یه تبلت قدیمی دستمه، همش به بابام میگم میگه فعلا پول ندارم و بهونه میاره، هیچوقت نمیتونم ببرمش بیرون چون بزرگه ، همیشه میگفتم کاش مدرسه نبرتمون اردو که قرار باشه گوشی ببریم چون با تبلت خجالت میکشم الان بچه ها هم گوشی دارن، امروز مدرسمون گفت میتونین گوشی بیارین چهارشنبه دورهمی داریم تو مدرسه ، و من خجالت میکشم تبلت ببرم تبلت بزرگه، بچه ها همه گوشی میارن، اگه به مامانم بگم میگه تو نبر خب، یا میگه گوشی خودش رو ببرم، من دوست ندارم اخه چرا باید همه بچه ها گوشی داشته باشن حتی بچه های کوچک ولی من که دیگه راهنماییم تبلت؟؟
کل کلاس و مدرسه گوشی میارن و فیلم میگیرن و خوش میگذرونن ولی من چون گوشی ندارم دوست ندارم برم??
تاحالا تو مدرسمون همچین فرصتی پیش نیونده بود که بتونیم گوشی ببریم ولی دیگه من گوشی ندارم، الان دارم با گریه اینا رو مینویسم اخه چرا یه گوشی هم ندارم ولی همه همسنام ایفون هم دارن
بعدا میفهمی که به نفعت بوده
بنظرم من همین تبلت نیاز هات و بر آورده میکنه
هیچ وقت بابات و تحت فشار قرار نده نزار شرمنده زن و بچش بشه ??

خواهرای منم 13سالشونه از گوشی مامانم استفاده میکنن خودشونم میگن نیازمون نمیشه با لبتاب مامانم درس میخونن و فیلم میبینن

مامان مصی

Guest
شما اجازه نده مسخرت کنن
بگو من عقلم میرسه وفعلا گوشی نمیخام
هرکی هم هرچی گفت بگو هرکی یه نطری داره منم فعلا نمیخام
نزار بچه ها ناراحتت کنن
بگو من به همین راصی هستم
خودتو بالا بگیر اعتمادبنفستو بالا ببر
بخدا گوشی ایقدر مهم نیست که تودتو ناراحت کنی

استارتر
استارتر

کیوت

Guest
یاد دوران دبیرستان خودم افتادم ?
منم سال سوم دبیرستان بودم که بلاخره یه گوشی برام خریدن چه دورانی بود چقدر غصه میخوردم از اینکه هم کلاسیام همه بهترین گوشیا رو داشتن و آرایش میکردن و ابرو برمی‌داشتند ولی من اجازه هیچ کاری رو نداشتم دیگه خوب یا بد گذشت ولی خوبه انسان وقتی بچش یه چیزی میخواد و پولشو داره بخره نه اینکه همش امروز فردا کنه
تو هم ناراحت نشو به پدر مادرت بگو برات یه گوشی با قیمت مناسب بخرن
?خوبه که توام درکم میکنی
اینطوریم نیست که نداشته باشیم بابام همش میگه یه هفته صبر کن دو هفته صبرکن اخرشم نمیخره، ناراحتم دیگه

شمع و پروانه ??

Guest
گوشی برای کسی کمال نیست اتفاقا خیلی وقتا باعث نابودی. روح و وقت و زندگی میشه

بالا