وایییییییییییییییی?ذوق دارم??

• شروع کننده موضوع قورمه سبزی با بوی خیارشور
  • تاریخ شروع

دختر جذاب

Guest
عزیزم ۴۰ روز که بتونی سر وقت بخونی دیگه تا اخر عمر عادتت میشه??

آناهیتا

Guest
این متن رو تو نی نی سایت خوندم کپی کردم
بهت تبریک میگم

عزیزم من در حد توانم ساده و قابل فهم توضیح میدم

نماز در اصل اینه ???????

حالا توضیح میدم یعنی چی?

از کجا شروع کنم
ازینجا شروع میکنم که اولین پله رو اومدی
اولین پله اینه که دوست داشته باشی نماز بخونی
ببین همه ما فکر میکنیم که نماز میخونیم برای خدا
و خداااا از ما خواسته که نماز بخونیم بابت نعمت هایی که دادیم شکرش کنیم
در صورتی که این دیدگاه به نماز کاااااملا اشتباهه
نماز درواقع اگر یادت باشه هدیه ای بود که پیامبر در معراج برای امت رسول الله داد صد تا هم روایت هست درموردش
آقا مسسسسخره نیست؟
یکی به یکی هدیه بده مثلا بگه هدیه من به تو این باشه که روزی هفده دقیقه بیای از من تشکر کنی?????
پس از ابتدا کلا فلسفه نماز رو برای ما اششششششستباه توضیح دادن
نما زهدیه خداس به امت پیامبر نه یک بار سنگین که خدا تکلیف کرد روی دوش امت پیامبر
حالا این هدیه چه جور هدیه ایه
فلسفه این هدیه چیه چرا هیچ کس درموردش برای ما نگفته???
البته که گفته شده و چند تا از عرفا کتاب اسرار الصلاه دارن ولی من به طور خلاصه فلسفه این هدیه رو میگم
فیلم علی بابا و چهل دزد بغداد یادته؟ یادته به درغار می‌گفت کنجد باز شو?
و در غار باز میشد و توش پر طلا بود?????
قالی سلیمان و یادته روش مینشستی و مسافت های خیییییلی دور و دراز رو ظرف یک ثانیه طی میکردی??

حالا الان ربطشو به نماز میگم
نماز یک چیزی مثل اسم رمزه

مثل اجی مجی لاترجی
مثل بی بی دی با بی دی بی بی دی با بی دی بی بی دی با بیدی بولللل تو سیندرلا ???
یعنی یک سری اسم رمز که کنار هم چیده تا تورو به یک گنجی برسونه??????
ولی خوب فرقش با اون بی بی دی با بی دی بول اینه که این حروف رمز در کنار هم معنا هم دارن
ولی شما معناشو ول کن.... مهم اینه که این نماز مجمممموعه ای از یک نقشه گننجه????
دیدی توی نقشه گنج میگه برو اول سه متر به سمت شرق بعد دو متر برو به سمت غرب بعد سه قدم جلو برو حالا ده مترزمین رو بکن تا به گنج برسی?⁦?️⁩⁦?️⁩
نمازم همینه?
آداب وضو رو نگاه کن... همش یجور عجیبیه انگار جادوگریه?? وگرنه چرا سه ساعت تو استخر باشی وضو حساب نمیشه???
چون داری با یک نحو خاصی یه جاهای خاصی اونم به ترتیب دست می‌کشی عین اینکه دکمه های خاصی رو با ترتیب بزنی تا در یک گاوصندوق باز بشه که اگریکیشو اشتباه بزنی یا ترتیبش به هم بخوره دیگه رمز غلطه و در گاو صندوق باززررر نمییییشه
این مفتاح اتصال به ملکوته?⁦??
حالا ادامش اینه که رو به سمت قبله باید بکنی که بیشترین اتصال رو ایجاد میکنه و اصطلاحا چاکرا هارو باز میکنه و اون کلمات عجیب و غریب رو پشت سر هم میگی و وسطاش دولا میشی راست میشی باز پا میشی باز میشینی و یک سری چیزا میگی( زبونشم نباید تغییر کنه چون اینا تماما رمزه و پشت سر هم ادا کردن این حروف باعث میشه تمام قفل های کائنات باز میشه????? تا تو میرسی به دفتر حساب و کتاب اعمالت?
و گالن وایتکس برمیداری و میریزی رو هرررررررر بدی که از صبح تا الان برات نوشتن????
همرو سفید میکنی??????
اسه اینه که گفته شده نماز چشمه است و مومن گناهانش رو روزی پنج بار در این چشمه می‌شوره⁦?️⁩
میدونی یعنی چی؟؟؟؟
یعنی خداوند یک هدیه داده به امت پیامبر ?که با این مدل رمز بتونن خودشون با دست خودشون اتصال برقرار کنن با پرونده اعمالشون در ملکوت و روزی چند بار ریسِت کنن نامه اعمالشونو??????
انننصافا خوندن نماز با این تفسیر به نفع ماس یا خدا?????????
ضمن اینکه نماز درکل مثل اسم رمز میمونه که تو فیلما نشون میده میگه مثلا طرف گفت فلفل دلمه ای سوارش کن بیارش?
اینم همونه
این حرفارو که زدی سوار میشی به سفینه ملکوت و قالی حضرت سلیمان و کیلووووووووووومتتتتتتتترررررررهااااااا دررررررر کیلووووومتتتتتترررررر هااااا اونطرف تر پیاده میشی?????⁦☁️⁩⁦⛱️
یعنی راه تکامل رو در نظر بگیر⁦?️⁩
همه ما اومدیم تو این عالم که تکامل پیدا کنیم یکی صدقه میده یکی بخشش میکنه یکی ذکر میگه ?تا جهش کنه و جلوتر بره?
وقتی نماز رو میخونی یه سفینه سوارت میکنه ?اووووووووووووووووووووووووووو یک عااااااااااااااااالمه جلوتر تو مسیر تکامل پیاده میشی⁦⛱️⁩⁦ و هرچی نمازت طولانی تر باشه(مستحبات بگی یا هرچی) جلوتر پیاده میشی⁦?️⁩..و دیگه درواقع تو همون جایی نخواهی بود که پنج دقیقه پیش بودی
واسه همینه که اولیاالله عااااااشق نمازن⁦♥️⁩??????⁦♥️
چون نماز مثل اسانسور مثل هلی کوپتر ?مثل هررررچیز پرسرعتی با سرعت نوووووووور ⚡تورو در راه کمال جابجا میکنه⁦⁦✈️
اینه هدیه خدا به پیغمبر برای امتش
نه که روزی هفده دقیقه بیاید از من تشکر کنید اسمشم بذاره هدیه?????

همین??

بالا