واقعا چرا

Firebreather

⭐⭐سوپر استار⭐⭐
چرا این مردم انقد بد طبل میزنم بچه نه ساله کوچه ما ازین طبل گنده ها دسته هی میزنم
واقعا امام حسین راضیه؟ من سرما خوردم حالم بده دارم دیوونه میشم🥺😭

سرنوشت

⭐⭐⭐ملکه⭐⭐⭐
من اصلا شهرکی که زندگی می کنیم صدای دسته نشنیدم دیشبم رفتیم بیرون کار داشتیم با ماشین رد شدیم دسته ندیدم صدایی نشنیدم انگار فقط تاسوعا عاشورا میان بیرون چندساله اینجوریه انگار ، قبلا اینجوری نبود از وقتی کرونا و گرونی شد ماه محرم فرق کرد

Mozhgan

⭐⭐⭐ملکه⭐⭐⭐
از نگاه من باید قلب و اخلاق و اصول حسینی باشه ... روضه های امام حسین رو برن چند صفحه مطالعه کنند .. نیازمندی پول برنج روغن نداره بدند .. منم بلدم بپرم وسط طبل بزنم

استارتر
استارتر
Firebreather

Firebreather

⭐⭐سوپر استار⭐⭐
من اصلا شهرکی که زندگی می کنیم صدای دسته نشنیدم دیشبم رفتیم بیرون کار داشتیم با ماشین رد شدیم دسته ندیدم صدایی نشنیدم انگار فقط تاسوعا عاشورا میان بیرون چندساله اینجوریه انگار ، قبلا اینجوری نبود از وقتی کرونا و گرونی شد ماه محرم فرق کرد
پشت خونمون حسینیه هست فکر کنم واسه اونه بابا من مریض شدم حالم بده دو دقیقه اومدم استراحت کنم دام دام دام اه

استارتر
استارتر
Firebreather

Firebreather

⭐⭐سوپر استار⭐⭐
از نگاه من باید قلب و اخلاق و اصول حسینی باشه ... روضه های امام حسین رو برن چند صفحه مطالعه کنند .. نیازمندی پول برنج روغن نداره بدند .. منم بلدم بپرم وسط طبل بزنم
اره عزیزم واقعا راست میگی با اینکار یه نوزادی که با بدبختی خوابیده رو بیدار کنند خوبست ندارم یه روغنی چیزی به یه نیاز مند بدن صد برابر ثوابش بیشتره تا اینجور اذیت کنن یه روضه بخونن یه نذری به نیاز مند بدن خیلی بهتره

سرنوشت

⭐⭐⭐ملکه⭐⭐⭐
پشت خونمون حسینیه هست فکر کنم واسه اونه بابا من مریض شدم حالم بده دو دقیقه اومدم استراحت کنم دام دام دام اه
خونه بقلی ما هم هیئت هست والا قبلا صدای هیئت و .. خیلی می یومد خونمون الان نه

همون تاسوعا عاشورا فقط عزاداری کنن بهتره

سرنوشت

⭐⭐⭐ملکه⭐⭐⭐
آره دیگه اون بهتره

خیلیا هم میان برای سرگرمی ، دوست شدن

استارتر
استارتر
Firebreather

Firebreather

⭐⭐سوپر استار⭐⭐
خونه بقلی ما هم هیئت هست والا قبلا صدای هیئت و اینا خیلی می یومد خونمون الان نه

همون تاسوعا عاشورا فقط عزاداری کنن بهتره
آخه الان. ن به بار ن به داره امام حسین تازه رفته کربلا تا ظهر عاشورا میگذره همه رنگی رنگی می‌پوشم میان بیرون😐😑

استارتر
استارتر
Firebreather

Firebreather

⭐⭐سوپر استار⭐⭐
واقعا عاشق حرفات شدم معلومه ازون با دین و ایمون هایس نه ازین الکی ها زیر زیرکی همه کارشون میکنن😘

سرنوشت

⭐⭐⭐ملکه⭐⭐⭐
آخه الان. ن به بار ن به داره امام حسین تازه رفته کربلا تا ظهر عاشورا میگذره همه رنگی رنگی می‌پوشم میان بیرون😐😑
گناه که نیس احترامه دیگه ولی خب بازم رنگی نپوشی بهتره درسته

سرنوشت

⭐⭐⭐ملکه⭐⭐⭐
داماد ما ملایری هستن رسم دسته ندارن

استارتر
استارتر
Firebreather

Firebreather

⭐⭐سوپر استار⭐⭐
داماد ما ملایری هستن رسم دسته ندارن
دمشون گرم واقعا اینجوری اذیت نمیکنن اگه به نیازمند نذری میدن کارشون درسته
ما تا قبل کرونا مامان بزرگم هرساله نذری میداد بعد کرونا چون خیلی از آدما بیکار شدن همون مواد رو مثلاً رب برنج روغن ماکارونی رو خام میده نیازمند بخدا این بیشتر ثواب داره

سرنوشت

⭐⭐⭐ملکه⭐⭐⭐
دمشون گرم واقعا اینجوری اذیت نمیکنن اگه به نیازمند نذری میدن کارشون درسته
ما تا قبل کرونا مامان بزرگم هرساله نذری میداد بعد کرونا چون خیلی از آدما بیکار شدن همون مواد رو مثلاً رب برنج روغن ماکارونی رو خام میده نیازمند بخدا این بیشتر ثواب داره
امسال هنوز نرفتم ولی پارسال تو حسینیه از شب پنجم یه شب درمیون نذری میدادن سالهای قبل فکرکنم هر شب

اتفاقا منم میگم ، میگم آدم به جای نذری بده به نیازمند بهتره خب ما نذری نباشه خونمون غذامونو میخوریم دیگه

Mozhgan

⭐⭐⭐ملکه⭐⭐⭐
اره عزیزم واقعا راست میگی با اینکار یه نوزادی که با بدبختی خوابیده رو بیدار کنند خوبست ندارم یه روغنی چیزی به یه نیاز مند بدن صد برابر ثوابش بیشتره تا اینجور اذیت کنن یه روضه بخونن یه نذری به نیاز مند بدن خیلی بهتره
متوجهم

بالا