واقعا فکر می کنید کی هستید که به طرز فکر و فرهنگ بقیه بی احترامی می کنید؟؟؟

وضعیت
این موضوع قفل شده است

خاااارپشت🦔

⭐⭐سوپر استار⭐⭐
مگه تو رو زد که بزنی؟
حرف زد حرف میزنی
فک کنم اون زنه ازت بزرگتر بوده
واقعا باید احترامشو نگه میداشتی نه اینکه داد بزنی و ابروش رو ببری
ولی اون زن آبروی اینو برده جلو همه به کسی ربطی نداره که کی چی میپوشه اشتباه بزرگو اون خانم کرده که سرش تو زندگیه دیگرانه برای دویست تومن پول ایمانشو میفروشه تو قران حق الناس بیشتر از حق الله اومده ولی اینا ایمان ندارن فقط از حجاب سوءاستفاده میکنن مثل اینه جلو همه به این خانم دست درازی کرده آدمم با یه فرد متخلف نمیتونه آروم صحبت کنه که

استارتر
استارتر
ملورین بانو💗

ملورین بانو💗

⭐کاربر برتر⭐
ولی اون زن آبروی اینو برده جلو همه به کسی ربطی نداره که کی چی میپوشه اشتباه بزرگو اون خانم کرده که سرش تو زندگیه دیگرانه برای دویست تومن پول ایمانشو میفروشه تو قران حق الناس بیشتر از حق الله اومده ولی اینا ایمان ندارن فقط از حجاب سوءاستفاده میکنن مثل اینه جلو همه به این خانم دست درازی کرده آدمم با یه فرد متخلف نمیتونه آروم صحبت کنه که
دقیقا 🌹🌹🌹

ایواز

⭐⭐سوپر استار⭐⭐
درسته
من نگفتم کار زنه درسته
ولی با کار استارتر مخالف بودم چون بلند داد زده سر اون خانم و همه دیدن

استارتر
استارتر
ملورین بانو💗

ملورین بانو💗

⭐کاربر برتر⭐
درسته
من نگفتم کار زنه درسته
ولی با کار استارتر مخالف بودم چون بلند داد زده سر اون خانم و همه دیدن
بله
همه هم دیدن که اون خانم منو کشید کنار و هرچی دلش خواست و لایق خودش بود بهم گفت
🌹🌹🌹

Choi mary

مدیر
درکتون نمی کنم نه شما رو نه اونها رو چطوره همه با هر مذهب هر پوشش هر طرز و فکر توی یه دانشگاه باشگاه یا هر کلاس متفرقه ای کنار هم بدون دعوا و کشمکش میگیم و میخندیم با هم دوستی می کنیم ولی توی جامعه بزرگتر که میایم همه جور رفتار می کنن که انگار دیگری بدهکار و کار اشتباهی می کنه درکل اینطور رفتارها از هر طرف که باشه باعث میشه دیده طرفهای مختلف به هم بد باشه و هیچ وقت به صلح نرسن

استارتر
استارتر
ملورین بانو💗

ملورین بانو💗

⭐کاربر برتر⭐
درکتون نمی کنم نه شما رو نه اونها رو چطوره همه با هر مذهب هر پوشش هر طرز و فکر توی یه دانشگاه باشگاه یا هر کلاس متفرقه ای کنار هم بدون دعوا و کشمکش میگیم و میخندیم با هم دوستی می کنیم ولی توی جامعه بزرگتر که میایم همه جور رفتار می کنن که انگار دیگری بدهکار و کار اشتباهی می کنه درکل اینطور رفتارها از هر طرف که باشه باعث میشه دیده طرفهای مختلف به هم بد باشه و هیچ وقت به صلح نرسن
عزیزم حرف شما کاملا متینه
اگر اون خانم به من احترام میذاشت قطعا احترام میدید 💐💐

nasim.1391

⭐⭐سوپر استار⭐⭐
امروز بیرون بودم یه مانتو جلوباز پوشیده بودم از زیر یه تیشرت کوتاه و شلوار جذب لوله تفنگی و شال پوشیده بودم موهامم ریخته بودم بیرون

بعد یه خانم چادری اومد گفت خجالت نمی کشی اینطوری اومذی بیرون
میدونی چقد نگاه بد مرد این و اون دنبالته
با یع لحن بددد و توهین آمیز

منم با عصبانی شدم با صدای بلند گفتم به شما چه ربطی دارههه؟؟؟
فکر کردین چون با حجابی هرچی دلت می خواد میتوتی بگی؟؟

مردی که خودش ناموس داره و به بقیه بد نگاه میکنه بی غیرت و بی شرف عالممممم
با صدای بلند
بعد یه خانم دیگه اومد گفت تموم کنید بسه
منم چادرشو گرفتم و گفتم معذرت خواعی کن

بلنددد

بعد معذرت خواهی کرد و رفت😏😏

تماااام
دمت گرررررم .بعد خودشون یه غلطایی میکنن بخدا من دیدم و میشناسم .فک میکنن فقط چادرو پوشیدن دیگه منزه عالمن.همینکه تو کار بقیه گه خوری میکنه خودش میشه تعرض ب حریم خصوصی اون شخص.همینکه میدونن تعدادشون چقده بسشونه حیف که نمیبینن.انسانیت داشته باشی ربطی به پوشش نداره .همین که کسیو نرنجونی خودش بزرگترین دینه .نه فقط ۵ متر پارچه حروم کنی بگی تمومه.

nasim.1391

⭐⭐سوپر استار⭐⭐
اصلا کارم زشت نبود خیلی خوب کردم😏
برداشته بهم با پوزخند میگه امان از دختر های خزاب و خونه خراب کن🤦‍♀️
همین که نزدم تو دهنش بهش لطف کردم
برا شوهرش ترسیدههههه خخخخخخ .دیگه چقد ببین پایه های دینشون محکمه ماشالله

nasim.1391

⭐⭐سوپر استار⭐⭐
مگه تو رو زد که بزنی؟
حرف زد حرف میزنی
فک کنم اون زنه ازت بزرگتر بوده
واقعا باید احترامشو نگه میداشتی نه اینکه داد بزنی و ابروش رو ببری
شما خوشتون میاد کسی هی تو کارت سرک بکشه و موضوعی که به اون اصلا ربطی نداره بیاد غلط اضافه کنه؟اونم تو خیابون.به اون چه ربطی داره .کی هست اصلا خود بیشعورش. اون مسول فقط خوب بودن خودشه که اگه خوبم باشه.پوشش دیگران به ما ربطی ندارن لطفا اینو یاد بگیریم

استارتر
استارتر
ملورین بانو💗

ملورین بانو💗

⭐کاربر برتر⭐
دمت گرررررم .بعد خودشون یه غلطایی میکنن بخدا من دیدم و میشناسم .فک میکنن فقط چادرو پوشیدن دیگه منزه عالمن.همینکه تو کار بقیه گه خوری میکنه خودش میشه تعرض ب حریم خصوصی اون شخص.همینکه میدونن تعدادشون چقده بسشونه حیف که نمیبینن.انسانیت داشته باشی ربطی به پوشش نداره .همین که کسیو نرنجونی خودش بزرگترین دینه .نه فقط ۵ متر پارچه حروم کنی بگی تمومه.
دقیقا فدات❤
من با این پوشش و ۲۵ سال سن تا به حال رل نزدم تا الان که دارم نامزد میکنم

استارتر
استارتر
ملورین بانو💗

ملورین بانو💗

⭐کاربر برتر⭐
شما خوشتون میاد کسی هی تو کارت سرک بکشه و موضوعی که به اون اصلا ربطی نداره بیاد غلط اضافه کنه؟اونم تو خیابون.به اون چه ربطی داره .کی هست اصلا خود بیشعورش. اون مسول فقط خوب بودن خودشه که اگه خوبم باشه.پوشش دیگران به ما ربطی ندارن لطفا اینو یاد بگیریم
دمت گرم❤

وضعیت
این موضوع قفل شده است
بالا