واسه بعضی چیزا باید زمان گذاشت....

• شروع کننده موضوع زیباسیرت
  • تاریخ شروع

گلابـتون

Guest
عزیزم دارم محصول مناسبتونو و کامل بهتون توضیح نیدم فقط من نمی دونم اینجا باید تو خود تاپیک صحبت کرد یا اینکه یه قسمت شخصی داره ؟ ?اگه نداره که همینجا توضیح میدم
عزیزم همینجا توضیح بدید تا همه استفاده کنن از صحبتهاتوت??

استارتر
استارتر

زیباسیرت

Guest
خب سلام به همه ی عزیزان
من دیروز تو یکی از تاپیکایی که زدم راجب کسایی که پوست چرب با منافذ باز دارن توضیح دادم حالا اینجا یه مقدارشو براتون توضیح میدم و محصول هایی رو هم که داریم در این زمینه معرفی می کنم ??
بیش تر کسایی که پوست چرب دارن منافذ باز هم دارن و این منافذ با افزایش سن بزرگ تر میشن
در واقع دلیل چرب شدن هم اینه که فعالیت غده های چربی زیر پوست زیاد شده و از طریق این منافذ به سطح پوست راه پیدا می کنه
واسه ی شما در درجه ی اول ضد افتاب مهمه چون ضد افتابتون باید دو تا ویژگی داشته باشه ۱. اینکه جلوی نفوذ اشعه ی uva.uvb.uvc رو بگیره چون این اشعه ی خورشید خودش غده های چربی و تحریک می کنه و باعث بزرگ تر شدن منافذ میتونه بشه و چرب تر شدن و حتی جوش های احتمالی
۲. اینکه صد افتاب فاقد چربی باشه چون ما می خوایم چربی صورت رو کنترل کنیم
ضد افتاب هایی که ما داریم هر دوتای این ویژگی ها رو دارن هم بی رنگ داریم و رنگی که با وجود اینکه پوشانندگی خوبی دارن اما این دو تا ویژگی درشون رعایت شده و شما خیالتون می تونه راحت بشه ?
دومین مورد مصرف ابرسانه اما اکثر ابرسانایی که هستن فقط ابرسانن در صورتی که باید تغذیه سازی و کلاژن سازی رو هم برای پوست انجام بدن تا ما نتیجش رو ببینیم و ابرسان می تونه این منافذ رو کوچیک و کوچیک تر و در نهایت بهبود ببخشه ? و ما ابرسان تخصصی برای همین موارد داریم
مورد بعدی شویندس که بستگی داره به پوست شما
اینکه پوستتون به علت چربی و منافذ جوش هم داره؟
اگه جوش داریدجوش هاتون سرسیاهن یا زیر پوستی ؟ یا سر سفید ؟
بنا بر مشخص شدن اینها یه شوینده ی مناسبهم بهتون معرفی میشه

استارتر
استارتر

زیباسیرت

Guest
دوستای عزیزم من سعی می کنم اطلاعات رو به زبان ساده بهتون بگم که یه سری چیزای ریز رو رعایت کنید
خوندن این مطالب حتی اگر مشتری ما هم نباشید واستون مفیده و شما عزیز مایید و کمک کردن به تک تکتون واسمون مهمه??
سوال راجب قیمت نوع محصول یا هر چیز دیگه داشتید حتما جواب میدم ?
و هر روز اطلاعات مراقبتی می ذارم براتون ❤
یه چیز مهم دیگه هم حواستون باشه عزیزای من
اونم اینه که توی نتیجه گرفتن از محصولات و کلا هر نوع درمانی ادم هم بایدصبور باشه و هم اینکه به طور منظم و دقیق و به همون شیوه ی مصرفی که گفته میشه از محصول استفاده بشه در غیر این صورت چون محصول ها بیشتر از چیزای طبیعی هستش اثر دهی اونقدر مشخص نمیشه
به همین دلیل خیلی از عزیزان اینکار ها رو انجام نمیدن و میگن محصول خوب نیست ?‍♀️
به عنوان مثال ما یه بنده خدایی و داشتیم که ایشون کرم لاغری می خواستن خلاصه ما بهشون دادیم با کلیی طریقه ی مصرف
ایشون بردن به یکی از اقوامشون دادن که یه خانوم میان ساای بودن نمی دونم که چی شد این خانوم به جای استفاده ی موضعی کرم رو خورده بودن ?‍♀️?‍♀️
و تا اخر کرم رو خورده بودن و گله داشتن که چرا من تو دو ماه ۲ کیلو کم کردم ??‍♀️که خدا رو شکر چیزیشون نشد اونم به خاطر این بود مواد طبیعی در این محصولات بیش تره تا صنعتی
این فقط یه نمونه بود که من دیدم پس خودتون حساب کنید دیگه ??‍♀️
عاشقتونم به امید بهترین ها برای همتون?

بالا