واسه بعضی چیزا باید زمان گذاشت....

• شروع کننده موضوع زیباسیرت
  • تاریخ شروع

زیباسیرت

Guest
من از امروز فعالیتمو این جا شروع کردم و اول از همه به همتون سلام عرض می کنم امید وارم این روزا حاله دلتون خوب بمونه

چون خوب بودن واقعا سخت شده..

یادتونه قبلنا که چهره ها طبیعی بود و عمل و این چیزا کمتر بود ادما ساده تر زندگی می کردن؟ یادتونه که قانع بودن ؟

اما الان نه دیگه سرتو برگردونی از هر ۱۰ نفر حد اقل ۶ نفر حد اقل بینیشونو عمل کردن واسه زیبایی بیش تر خیلی ها هم اوضاع مالیشون اجازه نمیده وگرنه این کارو میکنن

نه که بگم اینکار خوبه یا بده ها نه

فقط می خوام بگم همه چیز عوض شده این روزا ساده بودن انگار اونقدرا طرفدار نداره

با چایی تازه دم و خونه ی تمیز و عطر غذا کد بانو بودن تعریف نمیشه...

حتی اقایونا الان فقط کار کردنشون مهم نیستخیلی چیزای دیگه هم مهمه

اینارو گفتم که بدونیم همه چی عوض شده پس ماهم عوض بشیم ....

دوستای گلم من محصولات ارایشی و بهداشتی و مراقبت از پوست دارم و امروز اولین شروع کاریم توی سایته مادرن هستش

می خوام بدونید هدف من فقط فروختن نیست

اول از همه من دوست شمام دوس دارم بهتون کمک کنم حتی اگه شده ۳۰ درصد

هر سوالی داشتید یا مشاوره ای خواستید من تو شخصی جواب میدم

برندایی که کار می کنم لدورا . W&B و...

تبلیغ معجزه اسا بودنم نمی کنم واقعا چون اینطوری نیست اما مطمئن باشید حد اقل ۵۰ در صد تاثیر داره و از بیش تر شدنش جلو گیری می کنه ?

این روزا هممون پولشو نداریم بریم بهترین کلینیکای زیبایی و بهترین دکترا و اینا اما میشه با قیمتای کم تر به خودمون برسیم

دوستون دارم خوشگلا

اگه سوالی داشتید شخصی هم جواب میدم فقط چون یکم سرم شلوغه شاید کمی طول بکشه???

تک دختر

Guest
من از امروز فعالیتمو این جا شروع کردم و اول از همه به همتون سلام عرض می کنم امید وارم این روزا حاله دلتون خوب بمونه

چون خوب بودن واقعا سخت شده..

یادتونه قبلنا که چهره ها طبیعی بود و عمل و این چیزا کمتر بود ادما ساده تر زندگی می کردن؟ یادتونه که قانع بودن ؟

اما الان نه دیگه سرتو برگردونی از هر ۱۰ نفر حد اقل ۶ نفر حد اقل بینیشونو عمل کردن واسه زیبایی بیش تر خیلی ها هم اوضاع مالیشون اجازه نمیده وگرنه این کارو میکنن

نه که بگم اینکار خوبه یا بده ها نه

فقط می خوام بگم همه چیز عوض شده این روزا ساده بودن انگار اونقدرا طرفدار نداره

با چایی تازه دم و خونه ی تمیز و عطر غذا کد بانو بودن تعریف نمیشه...

حتی اقایونا الان فقط کار کردنشون مهم نیستخیلی چیزای دیگه هم مهمه

اینارو گفتم که بدونیم همه چی عوض شده پس ماهم عوض بشیم ....

دوستای گلم من محصولات ارایشی و بهداشتی و مراقبت از پوست دارم و امروز اولین شروع کاریم توی سایته مادرن هستش

می خوام بدونید هدف من فقط فروختن نیست

اول از همه من دوست شمام دوس دارم بهتون کمک کنم حتی اگه شده ۳۰ درصد

هر سوالی داشتید یا مشاوره ای خواستید من تو شخصی جواب میدم

برندایی که کار می کنم لدورا . W&B و...

تبلیغ معجزه اسا بودنم نمی کنم واقعا چون اینطوری نیست اما مطمئن باشید حد اقل ۵۰ در صد تاثیر داره و از بیش تر شدنش جلو گیری می کنه ?

این روزا هممون پولشو نداریم بریم بهترین کلینیکای زیبایی و بهترین دکترا و اینا اما میشه با قیمتای کم تر به خودمون برسیم

دوستون دارم خوشگلا

اگه سوالی داشتید شخصی هم جواب میدم فقط چون یکم سرم شلوغه شاید کمی طول بکشه???
خوش اومدی

استارتر
استارتر

زیباسیرت

Guest
عزیزم من صورتم چربه و منافذ باز دارم چی تجویز میکنی برام??
عزیزم دارم محصول مناسبتونو و کامل بهتون توضیح نیدم فقط من نمی دونم اینجا باید تو خود تاپیک صحبت کرد یا اینکه یه قسمت شخصی داره ؟ ?اگه نداره که همینجا توضیح میدم

استارتر
استارتر

زیباسیرت

Guest
پوست پرتقالیم??
اتفاقا واسه درمان سلولیت هم کرم دارم خیلیا راضب بودن فقط اول باید شرایط پوستتون . ناحیه ی که به وجود اومده و ندت زمان سلولیت میزان تحرکتون در روز ، نوع پوستتون و ... مشخص کنیم که نمی دونم اینجا باید صحبت کرد راجبش یا یه فضای خصوصی
لطفا اگه اینجا داره که بهم درخواست بدین تا حایی که بتونم راهنماییتون میکنم ??

بالا