واسه این علائم چی خوبههه?

• شروع کننده موضوع بسته شد
  • تاریخ شروع

آیلا

Guest
بچه ها واسه سردردو بی حوصلگی و کسل بودنو بدن درد چه داروهای گیاهی ای خوبه بنظرتون؟

بنظرتون کروناس؟???

میترسم انگلیسی باشههههه
من واسه شوهرم پونه آویشن ختمی پنیرک ویه چیزی به اسم توهلیجع که فارسی شو نمیدونم گل محمدی دارچین با هم مخلوط میکردم چایی دم میکردم حالشو خوب میکرد
کلا وقتای دیگم بچه هامم که مریض میشن اینا حالشونو خوب میکنه

استارتر
استارتر

بسته شد

Guest
من واسه شوهرم پونه آویشن ختمی پنیرک ویه چیزی به اسم توهلیجع که فارسی شو نمیدونم گل محمدی دارچین با هم مخلوط میکردم چایی دم میکردم حالشو خوب میکرد
کلا وقتای دیگم بچه هامم که مریض میشن اینا حالشونو خوب میکنه
مرسیییی مهتاااا?❤️
اره پونه و اویشن خیلی خوبه

مجردم۷۲

Guest
بچه ها واسه سردردو بی حوصلگی و کسل بودنو بدن درد چه داروهای گیاهی ای خوبه بنظرتون؟

بنظرتون کروناس؟???

میترسم انگلیسی باشههههه
نه نترس واسه بی تحرکی هم ممکنه باشه

تک دختر

Guest

بنظرتون کروناس؟???

میترسم انگلیسی باشههههه
نه کرونا ک نیس،همین حسا رو خودمم دارم،باهاش کنار اومدم.ولی اگ جز کنار اومدن راه حل پیدا کردی ب منم بگو لدفن

مجردم۷۲

Guest

بنظرتون کروناس؟???

میترسم انگلیسی باشههههه
hamedraeisyimmunologist@

استارتر
استارتر

بسته شد

Guest
نه کرونا ک نیس،همین حسا رو خودمم دارم،باهاش کنار اومدم.ولی اگ جز کنار اومدن راه حل پیدا کردی ب منم بگو لدفن
اخه یهویی اینجوری شده
راستی چشاشم عفونت کرده

Rehi

Guest
عزیزم دمنوش : سیر ، نعنا خشک ،پونه ، آویشن ، زنجبیل ، فلفل خشک اینا رو دم کن بعد ک دم کشید ی قاشق آبلیمو توش بریز با ی قاشق عسل...بجای عسل میتونید نبات هم بریزید...سریع بدن درد رو خوب می‌کنه????

استارتر
استارتر

بسته شد

Guest
عزیزم دمنوش : سیر ، نعنا خشک ،پونه ، آویشن ، زنجبیل ، فلفل خشک اینا رو دم کن بعد ک دم کشید ی قاشق آبلیمو توش بریز با ی قاشق عسل...بجای عسل میتونید نبات هم بریزید...سریع بدن درد رو خوب می‌کنه????
ممنوووونتم

بالا