همه چیز دست به دست هم داده من سرم درد کنه 😶

گری

⭐کاربر برتر⭐
اینقدر خسته بودم که حتی جون نداشتم کولر رو روشن کنم ،تو این گرما بدون کولر خوابم برده بود ...

از اونم طرف من دو تا اکانت دارم تو تلگرام ،بعد خواب دیدم با اونی که بلاک شدم و پیام دادم بهش وکلی غر زدم ،پیامامو نمیدونم چه جوری دیده بود ،قشنگ داشتم تو خواب سکته میزدم ،چون بعضی پیامام رو مخ خودمم هست

از اون ور نمیدونم کی تا حالا این شیر کاکائو بیرون بود بالای سرم پوکید و خونه رو به گند کشید و بابام داره میاد این خونه ی به گند کشیده رو تحویل بگیره

استارتر
استارتر
گری

گری

⭐کاربر برتر⭐
شیر کاکائو خراب میشه چقدر بوش بده ،حالم بد شد واقعا

پرنسا

⭐⭐⭐ملکه⭐⭐⭐
اینقدر خسته بودم که حتی جون نداشتم کولر رو روشن کنم ،تو این گرما بدون کولر خوابم برده بود ...

از اونم طرف من دو تا اکانت دارم تو تلگرام ،بعد خواب دیدم با اونی که بلاک شدم و پیام دادم بهش وکلی غر زدم ،پیامامو نمیدونم چه جوری دیده بود ،قشنگ داشتم تو خواب سکته میزدم ،چون بعضی پیامام رو مخ خودمم هست

از اون ور نمیدونم کی تا حالا این شیر کاکائو بیرون بود بالای سرم پوکید و خونه رو به گند کشید و بابام داره میاد این خونه ی به گند کشیده رو تحویل بگیره
هههعی وای منم😫

استارتر
استارتر
گری

گری

⭐کاربر برتر⭐
امتحانشون از ۱۱ اومد ۸ و ۸ رفت یک ...
نمیدونم بشه کاری‌کرد ولی خوب نو پرابلم ...
حوصله ی هیچکیو ندارم ...حتی دلم نمیخواد برم بیرون
از اون طرف اون موقع که امتحان ساعت ۸ قرار بود باشه ،ممده نوشته بود حواس ویژه مون هنوز بیدار نشده که بریم امتحان بدیم ،نه که امتحان حواس ویژه دارن 😂نمیدونم چرا من خنده ام گرفته بود ،هر چند وقتی اون کسرای ماستم پیامشو ری اکت خنده میذاره از منی که به هیچیم میخندم ،خنده ام طبیعی بود

استارتر
استارتر
گری

گری

⭐کاربر برتر⭐
جدی جدی کسرا خیلی عوض شده ،بهش گفتم عوض میشی ،ولم میخواد بعد از امتحان انقلاب یا قرآن برم بهش بگم عوض میشی یعنی همین الانت ...
عوض شدی ،مهربون تر شدی یه جاهایی و حتی چشماتم نمیدزدی دیگه
جون آدم در میومد تا صدات میکردم صبر کن ،وایسا و اسمتو نمیاوردم رسما، صبر نمیکردی و برنمیگشتی اما الان یه صدا یا یه چیزی میبینی برمیگردی ،اداهات و رفتاراتم که نگم ...
نمیدونم چی شده عوض شدی ...کاش برداری همین فاصله ی کوچولو رو ،خسته شدم

استارتر
استارتر
گری

گری

⭐کاربر برتر⭐
جدی جدی کسرا خیلی عوض شده ،بهش گفتم عوض میشی ،ولم میخواد بعد از امتحان انقلاب یا قرآن برم بهش بگم عوض میشی یعنی همین الانت ...
عوض شدی ،مهربون تر شدی یه جاهایی و حتی چشماتم نمیدزدی دیگه
جون آدم در میومد تا صدات میکردم صبر کن ،وایسا و اسمتو نمیاوردم رسما، صبر نمیکردی و برنمیگشتی اما الان یه صدا یا یه چیزی میبینی برمیگردی ،اداهات و رفتاراتم که نگم ...
نمیدونم چی شده عوض شدی ...کاش برداری همین فاصله ی کوچولو رو ،خسته شدم
نه ولش کن ،مهر با خیال راحت میرم بهش میگم ...
حوصله ی ماجرای جدید ندارم

استارتر
استارتر
گری

گری

⭐کاربر برتر⭐
هه ،فکر کن داداشم اینجا قبول بشه ،بعد من برم به کسرا اینا رو بگم هار هار هار

استارتر
استارتر
گری

گری

⭐کاربر برتر⭐
اصلا برن بمیرن ...
من حوصله ی هیچکیو ندارم

استارتر
استارتر
گری

گری

⭐کاربر برتر⭐
ولی وقتی نیستن قشنگ کمبودشون تو دانشگاه حس میشه و یه حس بدیه 😂

استارتر
استارتر
گری

گری

⭐کاربر برتر⭐
@Mozhgan
تا رفتم تلفن جواب بدم قفل کردی 😂
هعی مژگان ،بگذریم ...درسته تو مجازی رفتارش خوب نیست ولی خوب فکر کنم فهمیده اون فیکه منم...اصلا این آدم مجازی و واقعیش زمین تا آسمون فرقشونه
یکشنبه فکر کنم دنبالم میگشته با توجه به تعریف دوستم 😂فقط تو صورتش نگاه نکردم ببینم قراره چی کار کنه ولی وقتی دوستمو دیگه بدتر از من خودشو نگه نداشته و میخندیده 🫠دوستم اداشو در میاورد ،حیف نمیشه تو مجازی گفت چی کار کرده کوه غرور ...

Mozhgan

⭐⭐⭐ملکه⭐⭐⭐
@Mozhgan
تا رفتم تلفن جواب بدم قفل کردی 😂
هعی مژگان ،بگذریم ...درسته تو مجازی رفتارش خوب نیست ولی خوب فکر کنم فهمیده اون فیکه منم...اصلا این آدم مجازی و واقعیش زمین تا آسمون فرقشونه
یکشنبه فکر کنم دنبالم میگشته با توجه به تعریف دوستم 😂فقط تو صورتش نگاه نکردم ببینم قراره چی کار کنه ولی وقتی دوستمو دیگه بدتر از من خودشو نگه نداشته و میخندیده 🫠دوستم اداشو در میاورد ،حیف نمیشه تو مجازی گفت چی کار کرده کوه غرور ...
بنظرم فهمیده .. پسرا میفهمن اما بروز نمیدن
تو دلش میهنده مسخره میکنه
متوجهم عزیزم
توام مغرور باش

Mozhgan

⭐⭐⭐ملکه⭐⭐⭐

میخواشتم بگم امتحانش کنید با ناشناس اما عکسدار باشه😭🤣

استارتر
استارتر
گری

گری

⭐کاربر برتر⭐
بنظرم فهمیده .. پسرا میفهمن اما بروز نمیدن
تو دلش میهنده مسخره میکنه
متوجهم عزیزم
توام مغرور باش
اوهوم
حالا نمیدونم مسخره کردنه یا چیز دیگه ایه ،تقصیر خودم بود میگفتم میبینمت خنده ام میگیره 🫤این بشر که کلا هر کاری میکنم رو روم در میاره لجباز 🫤
فعلا رو موضع غرورم که هی جلب توجه میکنه برام ...

Mozhgan

⭐⭐⭐ملکه⭐⭐⭐
اوهوم
حالا نمیدونم مسخره کردنه یا چیز دیگه ایه ،تقصیر خودم بود میگفتم میبینمت خنده ام میگیره 🫤این بشر که کلا هر کاری میکنم رو روم در میاره لجباز 🫤
فعلا رو موضع غرورم که هی جلب توجه میکنه برام ...
اون هیچ قدمی برنمیداره واسه رابطه تون
توام بیخیال باش

استارتر
استارتر
گری

گری

⭐کاربر برتر⭐
میخواشتم بگم امتحانش کنید با ناشناس اما عکسدار باشه😭🤣
امکان نداره مژگان 😂بلاک میکنه یا میفهمه ،میدونی از چی خندیده ،تو پیامم نوشته بودم دکترررررر
یه هو از موضوع کسرا رفته بودم رو این موضع 😂
در جریانش هستم که چند تا از دخترای خوشگلمون پیام میدادن بهش و رسمی بوده باهاشون ،یکیشون بهم گفت

بالا