همشهری ساروی گمشو از پیچم گورتو گم کن وگرنه شکایت میکنیم

• شروع کننده موضوع مهرانه عسلی :)
  • تاریخ شروع

مهرانه عسلی :)

Guest
همشهریمم هستی قشنگ گیرت میارم عشقمم پسرعموش پلیسه گورتو گم کن تا ازت شکایت نکردیم
همش میای انلاین میشی که چی بشه ؟؟؟پیامارو میخونی که چی بشه ؟؟؟؟میای چکم میکنی که چی بشه ؟؟؟
خجااالت بکش حیف بر زحمات پدرمادرت که بچه ایی مثل توی فضولو به دنیا اوردن
کار رو زندگی نداری هرلحظه میای چک میکنی ؟؟؟وایسااااا داااارم برات....یا گم میشی میری خودت بیرون یا میزارم بمونی پاتو توی کلانتری میکشونمت عوضی بهت میگن !!
مشاهده پیوست 30927

آیلا

Guest
همشهریمم هستی قشنگ گیرت میارم عشقمم پسرعموش پلیسه گورتو گم کن تا ازت شکایت نکردیم
همش میای انلاین میشی که چی بشه ؟؟؟پیامارو میخونی که چی بشه ؟؟؟؟میای چکم میکنی که چی بشه ؟؟؟
خجااالت بکش حیف بر زحمات پدرمادرت که بچه ایی مثل توی فضولو به دنیا اوردن
کار رو زندگی نداری هرلحظه میای چک میکنی ؟؟؟وایسااااا داااارم برات....یا گم میشی میری خودت بیرون یا میزارم بمونی پاتو توی کلانتری میکشونمت عوضی بهت میگن !!
مشاهده پیوست 30927
هاع?

استارتر
استارتر

Guest
اونیکه هکم کرده با اینکه سر یه ثانیس میتونم بندازمش بیرونولی دلم میخواد خودش بره یا پاشو بکشونم کلانتری دیگه از این غلطکارایا نکنه ..همشهریمم هست یعنی کلا یک ربع فاصله داریم قشنگگگ گیرش میاریم بدون دردسر

آیلا

Guest
اونیکه هکم کرده با اینکه سر یه ثانیس میتونم بندازمش بیرونولی دلم میخواد خودش بره یا پاشو بکشونم کلانتری دیگه از این غلطکارایا نکنه ..همشهریمم هست یعنی کلا یک ربع فاصله داریم قشنگگگ گیرش میاریم بدون دردسر
عجب آدمایی پیدا میشنا ?

Aminofskie

Guest
شاید خودتی ... من یه بار خودمو اشتباه گرفتم نگو با *** وارد شدم لوکیشن کشور دیگ رو نشون میداد فک کردم هک شدم!

استارتر
استارتر

Guest
شاید خودتی ... من یه بار خودمو اشتباه گرفتم نگو با *** وارد شدم لوکیشن کشور دیگ رو نشون میداد فک کردم هک شدم!
نه بابا این تایپکو زدم بعد 10 دقیقه خوابیدم رفتم تو اینستا دیدم نیست

استارتر
استارتر

Guest
شما به شهر یا کشور نگاه نکن به مدل واردشدنش یعنی با چه گوشی و یا باچی وارد میشه رو نگاه کن ...
من یعنی تو اینستا بودم عوضی میومد انلاین میشد یعنی چکم میکرد پیچ من مپرید من دوباره وارد میشدم سریع اگه سریع وارد نمیشدم دیگه پیچی نداشتم

استارتر
استارتر

Guest
ینی میخوای بگی اینجا بوده؟؟؟
چون تاپیک رو دیده رفته؟
اره یه پیچ زده بودم همین فاطمه طلا 1381 برای نی نی سایتو مادران به عنوان سرگرمی نه چیزی
بعد توامضامم گذاشته بودم که یه پیچ زدم اگه دوست داشتید بایین بحرفیم فقط دخترا پسرا درخواست ندن
بعد چندروز رفم دیدم هک شدم اونم از ساری تایپک زدم یه چند دقیقه بعد مثلا ده دقیقه یه ربع اینا رفتم خوابیدم ...بیدار شدم دیدم نیست رفت

بالا