نمیدونم چرا هیچکی دوسم نداره

• شروع کننده موضوع رهبرگروه
  • تاریخ شروع

بور چشم سبز

Guest
اهمیت نده بعضی ها مشکل دارن

شاپرک خواب رفته

Guest
تو قول بده ما رو مسخره نکنی
ما هم دوستت داریم

tea girl

Guest
توهر تاپیکی توهین بهم میشه
شمارو خیلی دوست دارم
ولی میشه کلمات ناراحت کننده رو نگید
ممنونم منم انسانم باور کنید اگه از اسمم بدتون میاد من کنیز همتون هستم اسممو الکی گذاشتم
عزیزم بهت گفتم طی این اتفاقاتی که جدیدا تو سایت افتاد کسی به کاربرهای جدید اعتماد نداره چند وقت بگذره اگه اون کاربر نباشی همه چی عادی میشه

خوشگل عالم

Guest
توهر تاپیکی توهین بهم میشه
شمارو خیلی دوست دارم
ولی میشه کلمات ناراحت کننده رو نگید
ممنونم منم انسانم باور کنید اگه از اسمم بدتون میاد من کنیز همتون هستم اسممو الکی گذاشتم
منم اینجوری بودم یکم تحمل کن چیزی نمیشه

tea girl

Guest
اتفاق چی افتاده مگه
یه کاربری بود متولد ۹۰ بود این ماه یازده سالش شده بود همش تاپیک میزد میخوام ازدواج کنم میخوام شوهر کنم من دیر شد برای ازدواجم دیگه کاربرا خسته شدن مژده هم اخراجش کرد از اون به بعد کاربرا دیگه به کاربرهای جدید اعتماد ندارن

خوشگل عالم

Guest
یه کاربری بود متولد ۹۰ بود این ماه یازده سالش شده بود همش تاپیک میزد میخوام ازدواج کنم میخوام شوهر کنم من دیر شد برای ازدواجم دیگه کاربرا خسته شدن مژده هم اخراجش کرد از اون به بعد کاربرا دیگه به کاربرهای جدید اعتماد ندارن
اها اون که میگفت ده سالمه؟??

استارتر
استارتر

رهبرگروه

Guest
من دهه نودی نیستم عزیزم
متولد۱۳۸۱ هستم عزیزم

خوشگل عالم

Guest
خاک تو سرش برا سنش بوده اون فکر نمیکردم انقد قحطی شوهر اومده برا دهه نودیا?

بالا