نظرم راجب ازدواج با مردی که

سرنوشت

⭐⭐⭐ملکه⭐⭐⭐
جداشده یا زنش فوت کرده و بچه داره میره با دختر مجرد ازدواج می کنه

به نظرم دختر اگه قبول کنه اشتباهه چون هرچقدرم خوب باشی بعضیا میگن حتما یه ایرادی داشت که با این ازدواج کرد بعد اینکه بچه اش هم یه چی بشه و بگی میگن نامادریه دیگه و ممکنه بحث بشه

Melody

⭐⭐⭐ملکه⭐⭐⭐
طرز فکر ما ایرانیا اینجوریه تو خارج اصلاً این چیزا مسئله نیست یهو یه دختر ۱۸ ساله ممکنه بره با یه پسر سن بالا بچه‌دار ازدواج کنه هیچ مشکلی پیش نمیاد کسی هم براشون حرف در نمیاره تو ایرانه که همه منتظرن هر کی هر کار کنه براش حرف درست

خانوم نویسنده

⭐کاربر برتر⭐
جداشده یا زنش فوت کرده و بچه داره میره با دختر مجرد ازدواج می کنه

به نظرم دختر اگه قبول کنه اشتباهه چون هرچقدرم خوب باشی بعضیا میگن حتما یه ایرادی داشت که با این ازدواج کرد بعد اینکه بچه اش هم یه چی بشه و بگی میگن نامادریه دیگه و ممکنه بحث بشه
منم با شما موافقم
چقدر سر یاسمن و ازدواجش با سروش حرص خوردم فقطط😢😂

خانوم نویسنده

⭐کاربر برتر⭐
طرز فکر ما ایرانیا اینجوریه تو خارج اصلاً این چیزا مسئله نیست یهو یه دختر ۱۸ ساله ممکنه بره با یه پسر سن بالا بچه‌دار ازدواج کنه هیچ مشکلی پیش نمیاد کسی هم براشون حرف در نمیاره تو ایرانه که همه منتظرن هر کی هر کار کنه براش حرف درست
بحث حرف دراوردن نیست
اینه که اینده و جوونی و زندگی طرف نابود میشه🥲

itsme_ayda

⭐⭐سوپر استار⭐⭐
به نظرم بستگی به شرایط طرفین داره نمیشه یه نسخه رو برای همه پیچید

استارتر
استارتر
سرنوشت

سرنوشت

⭐⭐⭐ملکه⭐⭐⭐
به نظرم بستگی به شرایط طرفین داره نمیشه یه نسخه رو برای همه پیچید
مگه عشق واقعی دوطرفه باشم تفاهم باشه اونم سخته باز

اصلا فکرکن اول زندگیت بچه ی شوهرت رو بزرگ کنی آدم راحت نیس اینکه از پرورشگاه بیاری اون فرق داره بعدا میاری و بچه ی هیچکدومتون نیس

باز پیش خودتون نباشه یه چیزی که اونم ممکنه باز بیاد خودش بخواد بیاد یا اونی که نگهش می داشته فوت کنه یا دیگه نگه نداره

آخرین ویرایش:
استارتر
استارتر
سرنوشت

سرنوشت

⭐⭐⭐ملکه⭐⭐⭐
حالا حرف هیچ مشکلات دیگه

استارتر
استارتر
سرنوشت

سرنوشت

⭐⭐⭐ملکه⭐⭐⭐

اصلا فکرکن اول زندگیت بچه ی شوهرت رو بزرگ کنی آدم راحت نیس اینکه از پرورشگاه بیاری اون فرق داره بعدا میاری و بچه ی هیچکدومتون نیس

باز پیش خودتون نباشه یه چیزی که اونم ممکنه باز بیاد خودش بخواد بیاد یا اونی که نگهش می داشته فوت کنه یا دیگه نگه نداره
به خاطر اینا هم میگم @Melody

itsme_ayda

⭐⭐سوپر استار⭐⭐

برام کلا مهم نیست و حتی از بچم بهتره نه زایمان میکنی اینجوری نه هیکلت داغون میشه

استارتر
استارتر
سرنوشت

سرنوشت

⭐⭐⭐ملکه⭐⭐⭐
برام کلا مهم نیست و حتی از بچم بهتره نه زایمان میکنی اینجوری نه هیکلت داغون میشه
میتونی با کس دیگه هم بچه نیاری حالا آدم شایدم نشه یا نخواد به دلایلی البته اینم کم پیش میاد بتونی نیاری راحت

شاید خواستی از خودت هم داشته باشی تو هم نخوای شاید اون خواست یا بچه اش فوت کرد وخواست نمیشه گفت

ولی اینکه از اول زندگی بچه ی کس دیگه کنارت باشه خیلی سخته بماند باقی سختی هاش به حرف راحته من که بهش فکرمی کنم می بینم سخته دیدم و شنیدم هم کسی تو این شرایط بوده سختی کشیده

راجب اندام بعضیا با زایمان داغون نیستن بعضیا بدون زایمان داغونن

رحم اجاره ای هم میشه ولی خب سخته و هزینه زیاد داره زایمان سخته اندام هیچ البته سختی و فایده و شیرینی هم داره

از این جهت که گفتی بد نیس

آخرین ویرایش:

itsme_ayda

⭐⭐سوپر استار⭐⭐
میتونی با کس دیگه هم بچه نیاری حالا آدم شایدم نشه یا نخواد به دلایلی البته اینم کم پیش میاد بتونی نیاری راحت

شاید خواستی از خودت هم داشته باشی تو هم نخوای شاید اون خواست یا بچه اش فوت کرد وخواست نمیشه گفت

ولی اینکه از اول زندگی بچه ی کس دیگه کنارت باشه خیلی سخته بماند باقی سختی هاش به حرف راحته من که بهش فکرمی کنم می بینم سخته دیدم و شنیدم هم کسی تو این شرایط بوده سختی کشیده

راجب اندام بعضیا با زایمان داغون نیستن بعضیا بدون زایمان داغونن

رحم اجاره ای هم میشه ولی خب سخته و هزینه زیاد داره زایمان سخته اندام هیچ البته سختی و فایده و شیرینی هم داره

از این جهت که گفتی بد نیس
کلا به بچه مردم بهترم تا یکی که براش زجر کشیدم و داغون شدم خوبی هاش زیاد تره از بدی هاش بعدم زن دوم کسی شدن خودش به خاطر بچه دیگری زجر نمی‌کشه بلکه اون بچه در حقش ظلم میشه زیاد

استارتر
استارتر
سرنوشت

سرنوشت

⭐⭐⭐ملکه⭐⭐⭐
اگه واقعا اینطور دوست داری و برات مهم نیس ان شاءالله نصیبت بشه خوب باشه و عشق دوطرفه داشته باشین بعضیا ممکنه خوب باشن
کلا به بچه مردم بهترم تا یکی که براش زجر کشیدم و داغون شدم خوبی هاش زیاد تره از بدی هاش بعدم زن دوم کسی شدن خودش به خاطر بچه دیگری زجر نمی‌کشه بلکه اون بچه در حقش ظلم میشه زیاد
ولی هر چیزی ممکنه آخه من دیدم و شنیدم بعضیا

Melody

⭐⭐⭐ملکه⭐⭐⭐
من اون فیلمو ندیدم نمیدونم
من با اینکه بچه کسی رو بزرگ کنم مشکل ندارم با عشق زیاد هم بزرگش میکنم بیشتر از بچه واقعی ک یوقت فکر نکنه تبعیض قائل شدم

بالا