نظرتونو بگید لطفا

• شروع کننده موضوع Yegi
  • تاریخ شروع

Yegi

Guest
به نظرتون برا یادگیری انگلیسی،اگه اول کلاس بریم بعدش خود آموز ادامه بدیم بهتره؟یا اول خود آموز یاد بگیریم بعد برای تکمیل یادگیری بریم کلاس زبان؟

Asal?

Guest
به نظرم اول خودت یه چیزایی از طریق فیلم و سریال و نت یاد بگیر بعد برو کلاس و به آموزشت ادامه بده چون اگه یدفعه بری و چیزی ندونی بد میشه :)

استارتر
استارتر

Yegi

Guest
به نظرم اول خودت یه چیزایی از طریق فیلم و سریال و نت یاد بگیر بعد برو کلاس و به آموزشت ادامه بده چون اگه یدفعه بری و چیزی ندونی بد میشه :)
آره من تازگیا فهمیدم استعدادم تو یاد گرفتن بدون معلم خوبه حتی درسامم تقریبا اینجوری یاد می گیرم ولی بازم کلاس زبان لازمه?انقدر اعتماد به نفسم کمه که بدم میاد برم کلاس زبان :|

خرسی?

Guest
من این راهکار امتحان کردم برخی ها واقعا درس یاد نمیدن توی کلاس اگه قدم به قدم و با نکات ریز اون آشنا بشه بهتر یاد میگیره این نظر منه ?????????????????

Asal?

Guest
آره من تازگیا فهمیدم استعدادم تو یاد گرفتن بدون معلم خوبه حتی درسامم تقریبا اینجوری یاد می گیرم ولی بازم کلاس زبان لازمه?انقدر اعتماد به نفسم کمه که بدم میاد برم کلاس زبان :|
چرا مگه میخوان تو کلاس زبان چیکارت کنن؟؟؟ تو فقط از الان چیزایی یواش یواش یاد بگیر بعدها برو کلاس اونجا هم به آموزشت ادامه بده

استارتر
استارتر

Yegi

Guest
چرا مگه میخوان تو کلاس زبان چیکارت کنن؟؟؟ تو فقط از الان چیزایی یواش یواش یاد بگیر بعدها برو کلاس اونجا هم به آموزشت ادامه بده
نمیدونم آخه سوال می پرسن روم نمیشه با اون لهجه و لحن داغونم جلو همه انگلیسی حرف بزنم?باشه گلم ممنون از راهنماییت

بالا