نصیحت به مجردا

نقره ی دریا

کاربر جدید
سلام دوستان به عنوان یه خانم عقدی میخوام چندتا نصیحت به دوستای مجرد بگم:
۱- عشق همه چی نیست (تو عقد اینقدر مشکلات و اتقاقا میوفته ک حتی بعضی جاها ک میرسی میگی کاش ب اینجا نمیرسیدم)پس. تو انتخابتون خوب دقت کنید چون اگه انتخاب درستی نباشه این عشق و عاشقی هم تا اخر نمیمونه

۲-تو خریدای عقدتون هررررچی دوست دارید بگیرید تا خانوادش اینو قبول کنن ک شما بهترین ها لایقتونه..واقعا اشتباه چیز ارزون بگیری بگی حالا اولشه بعد میگیرم یا بزار خرجا کمتر باشه فکر نکنید اگه کمتر خرج کردین میگن عجب عروس خوبی لباس ارزون گرفت تازه ممکنه بعدها هم عیبتون کنند که چقدر بی سلیقه این

۳-وقتی میرید تو خونه ی خانواده شوهرتون خیلی زود راحت نشید سعی کنید خیلی احترام بزارید ک احترامتون بزارن بدون اجازه نرید تو اتاقا و اشپزخونه یا کلفتی کنید فکر کنید میگن اره عجب دختریه کمکون کرد چون بعدها وظیفتون میشه ک هر وقت اومدین باید کمک کنید.مثلا وقتی ناهار اونجا باشید فقط ظرف ها رو جمع کنید ببرید تو اشپزخانه ..یه روز کمک کنید یه روز هم هیچ کاری نکنید ک بفهمن دارید تازه یه لطفی هم میکنید

۴-زیاد نرید خونه خانواده شوهر (مخصوصا اگه خواهر شوهر مجرد دارید)

۵-حد و حدود تو روابطتون بزارید نزارید هر حرفی رو بهتون بزنن احساس راحتی کنند تو زندگیتون نظر بدن

۶-سعی کنید وقتی میرید تو خونه خانواده شوهر زود همشونو بشناسید دوست و دشمنت رو بشناس

۷-نزار راحت حرف بد در مورد جاریت بزنن چون مطمئن باش بعدشم در مورد خودت حرف میزنن

اگه چیزی هست نگفتم دیگه شما بگید 😁😁

ایوان پیترز

⭐کاربر برتر⭐
سگ مارو میگیره آخه
IMG_20230811_195050_628.jpg

سارای

⭐کاربر ویژه⭐
صرفا برای عروس های سلیطه:
فضول نباشید و تو مسائل خانوادگی دخالت نکنید ، اعم از ازدواج و تحصیل خواهرشوهر و قص علی هذا
رو دخترای مجرد عیب نذارید ، شاید واسه شما درحد حرف باشه ولی اسم اون تو فامیلش درمیره...
اگه با خانواده شوهر زندگی میکنید اونا رو کلفت خودتون ندونید ، گاهی یه ظرفی بشورید یا غذایی بپزید به دستتون نمیچسبه😀🤝
اینکه شوهرتون به خواهر و مادرش محبت کنه کاملا عادی و طبیعیه ، اینکه به این قضیه حسادت کنید واقعا زشتههههه
همین دیگه
عروسای بی جنبه ریپلای نکنن😌😂😂

استارتر
استارتر

نقره ی دریا

کاربر جدید
فضول نباشید و تو مسائل خانوادگی دخالت نکنید ، اعم از ازدواج و تحصیل خواهرشوهر و قص علی هذا
رو دخترای مجرد عیب نذارید ، شاید واسه شما درحد حرف باشه ولی اسم اون تو فامیلش درمیره...
اگه با خانواده شوهر زندگی میکنید اونا رو کلفت خودتون ندونید ، گاهی یه ظرفی بشورید یا غذایی بپزید به دستتون نمیچسبه😀🤝
اینکه شوهرتون به خواهر و مادرش محبت کنه کاملا عادی و طبیعیه ، اینکه به این قضیه حسادت کنید واقعا زشتههههه
همین دیگه
😐😐😐😐

استارتر
استارتر

نقره ی دریا

کاربر جدید
همین دیگه
بخدا من چقدر خوب بودم اصلا عالی بودم اینقدر خوبی کردم ک اگه بهت بگم هنگ میکنی ..ولی انگار اگه دختر خدا هم باشی بازم خوب نیستی براشون 😕

سارای

⭐کاربر ویژه⭐
بخدا من چقدر خوب بودم اصلا عالی بودم اینقدر خوبی کردم ک اگه بهت بگم هنگ میکنی ..ولی انگار اگه دختر خدا هم باشی بازم خوب نیستی براشون 😕
خب شما تو دسته عروسای سلیطه نیسی داداشم👀🤝
نوشتم اونا بخونن شرم کنن👀😂

Choi mary

مدیر
بستگی به خانواده داره همه رو نمیشه با یه چوب روند بعضی خانواده ها اگه زیاد خرج کنی میگن درک نداره بعضی ها میگن ولش کن هر چی دادی قبول میکنه برعکسش هم هست بعضی ها کم خرج کنی میگن زن بسازیه خوبه به فکر خونه زندگیه بعضی ها میگن خرج کردن بلد نیست اول از هر تصمیمی باید طرفت رو بشناسی

خانه نامزد موندن یا بدون دعوت رفتن هم اشتباه هست

اگه چیزی میخواین مستقیم با زبان نرم به شوهرتون بگین در خلوت جلوی خانواده اش بگین بحث پیش میاد
و اینکه مرد زود کوتاه میاد ولی خانواده اش نه

از خانواده اتون جلو خانواده شوهر نه تعریف کنین و نه بد بگین مطلقا

niyaz

⭐⭐سوپر استار⭐⭐
در مورد دوم باید بگم
همون موقع میگن دختره پر توقع
خداحافظ شما
و میرن

niyaz

⭐⭐سوپر استار⭐⭐
مورد سوم هم باید بگم من همیشه همه جا کمک میکنم
باید بگم هیچوقت نمیشینم
چون صابخونه خطا نکرده ک مهمون دعوت کرده

استارتر
استارتر

نقره ی دریا

کاربر جدید
باید بگم هیچوقت نمیشینم
خخخ..خب در عوض وقتی اونا هم بیا خونه عروس اونم کلی پزیرایی میکنه دیگه 😁

استارتر
استارتر

نقره ی دریا

کاربر جدید
باید بگم هیچوقت نمیشینم
یکی رو داشتیم میگفت هر وقت دعوتم کردن همه میخوریم همه چی ک تموم میشه سفره جمع میکنیم جاریم میرفت خودشو گیر بچش میکرد خواهر شوهر هم فرار میکرد ک کاری نکنه خودم میموندم و ظرفا تا چندسال همش همینجوری بود اخرش دیگه هر وقت دعوتم کردم میگفتم نمیتونم بیام پسرم اذیتم میکنه و غذامو بفرستید شوهرم بیاره 😂😂😂😂

دیانا❤

⭐⭐سوپر استار⭐⭐
سلام دوستان به عنوان یه خانم عقدی میخوام چندتا نصیحت به دوستای مجرد بگم:
۱- عشق همه چی نیست (تو عقد اینقدر مشکلات و اتقاقا میوفته ک حتی بعضی جاها ک میرسی میگی کاش ب اینجا نمیرسیدم)پس. تو انتخابتون خوب دقت کنید چون اگه انتخاب درستی نباشه این عشق و عاشقی هم تا اخر نمیمونه

۲-تو خریدای عقدتون هررررچی دوست دارید بگیرید تا خانوادش اینو قبول کنن ک شما بهترین ها لایقتونه..واقعا اشتباه چیز ارزون بگیری بگی حالا اولشه بعد میگیرم یا بزار خرجا کمتر باشه فکر نکنید اگه کمتر خرج کردین میگن عجب عروس خوبی لباس ارزون گرفت تازه ممکنه بعدها هم عیبتون کنند که چقدر بی سلیقه این

۳-وقتی میرید تو خونه ی خانواده شوهرتون خیلی زود راحت نشید سعی کنید خیلی احترام بزارید ک احترامتون بزارن بدون اجازه نرید تو اتاقا و اشپزخونه یا کلفتی کنید فکر کنید میگن اره عجب دختریه کمکون کرد چون بعدها وظیفتون میشه ک هر وقت اومدین باید کمک کنید.مثلا وقتی ناهار اونجا باشید فقط ظرف ها رو جمع کنید ببرید تو اشپزخانه ..یه روز کمک کنید یه روز هم هیچ کاری نکنید ک بفهمن دارید تازه یه لطفی هم میکنید

۴-زیاد نرید خونه خانواده شوهر (مخصوصا اگه خواهر شوهر مجرد دارید)

۵-حد و حدود تو روابطتون بزارید نزارید هر حرفی رو بهتون بزنن احساس راحتی کنند تو زندگیتون نظر بدن

۶-سعی کنید وقتی میرید تو خونه خانواده شوهر زود همشونو بشناسید دوست و دشمنت رو بشناس

۷-نزار راحت حرف بد در مورد جاریت بزنن چون مطمئن باش بعدشم در مورد خودت حرف میزنن

اگه چیزی هست نگفتم دیگه شما بگید 😁😁
آفرین همه ی حرفات به جا و درست بود
معلومه خییلی دختر فهمیده و با سیاستی هستی

بالا