نحوه ی خرید و فروش سهام در بورس 🤳

سرنوشت

⭐⭐⭐ملکه⭐⭐⭐
ما کارگزاری مفید ثبت نام کردیم همه کارهاشم کافی نت انجام دادیم برای احراز هویت هم گفت رفتیم دفتر پیشخوان

بعد برنامه ایزی تریدر رو نصب کردیم که تازگی از داخل برنامه ایزی تریدر اربیس رو نصب می کنیم

وارد سایت کارگزاری مفید میشه

شما اگه تونستید خودتون یا از کسی که بلده یادبگیرید یا برید کافی نت

خودتون هم با گوشی می تونید همه ی مراحل رو انجام بدید

*برای ثبت نام باید کارت بانکی و شماره موبایل به نام خودتون باشه *

ساعت کاری بورس از صبح ساعت ۹ تا ۱۲ و نیم به جز تعطیلات رسمی (فقط برای سهام پالایش تا ساعت ۳ بعد از ظهر هست )

کارگزاری برای هر خریدی که میکنید یک و نیم درصد کارمزد می گیره و موقع فروش ازتون کم می کنه

اون سودی که بالا میزنه ۵ در صد و.. اون جدا از کارمزد هست

توجه 👇👇

بعدا برنامه ام که پاک شد خواستم نصب کنم نیاورد برنامه همراه پلاس مفید رو نصب کردم که برای فروش می نوشت وارد سایت شو و امضای قرارداد الکترونیکی انجام بده که اصلا نبود سرچ کردم راجب باز نشدن ایزی تریدر متوجه شدم کُرُم رو باید به روز رسانی کنم ف.یلتر شکن رو روشن کردم به روزرسانیش کردم درست شد

آخرین ویرایش:
استارتر
استارتر
سرنوشت

سرنوشت

⭐⭐⭐ملکه⭐⭐⭐
Screenshot_۲۰۲۳۱۰۱۴-۱۰۱۱۵۱_Samsung Experience Home.jpg

Screenshot_۲۰۲۳۱۰۱۴-۱۰۱۱۳۷_Gallery.jpg

نحوه ی کار باهاش هم راحته پایین سمت چپ بیشتر رو بزنید

بالا گزینه واریز وجه داره اول باید از حسابتون موجودی رو افزایش بدین تا بتونید سهام بخرید

کنارش هم گزینه ی برداشت هست که برای برداشت پولتون هست

آخرین ویرایش:
استارتر
استارتر
سرنوشت

سرنوشت

⭐⭐⭐ملکه⭐⭐⭐
Screenshot_۲۰۲۳۱۰۱۴-۱۰۱۳۴۷_Chrome.jpg

برای خرید سهام از قسمت پایین سمت چپ جستجو رو بزنید این صفحه میاد از بالای صفحه جستجو رو زده و هر سهامی که مد نظرتونه رو تایپ کنید تا بیاره ، روش بزنید و بخرید

آخرین ویرایش:
استارتر
استارتر
سرنوشت

سرنوشت

⭐⭐⭐ملکه⭐⭐⭐
Screenshot_۲۰۲۳۱۰۱۴-۱۰۱۶۵۲_Chrome.jpg

Screenshot_۲۰۲۳۱۰۱۴-۱۰۱۶۵۵_Chrome.jpg

بعد از اینکه سهامی ‌که مدنظرتونه که بخرید رو انتخاب کردین صفحه ی خرید و فروش که اومد روی گزینه خرید که زدین قسمت قیمت می تونید قیمت هایی که اون بالا زده شده رو انتخاب کنید و بعد تعداد رو بزنید جمع کل هم می نویسه که چقدر باید هزینه کنید برای خرید 🤗

آخرین ویرایش:
استارتر
استارتر
سرنوشت

سرنوشت

⭐⭐⭐ملکه⭐⭐⭐
Screenshot_۲۰۲۳۱۰۱۴-۱۰۱۸۵۵_Chrome.jpg

برای فروش وقتی سهامی ‌که مدنظرتونه که بفروشید رو انتخاب کردین صفحه ی خرید و فروش که اومد روی گزینه فروش که زدین قسمت قیمت می تونید قیمت هایی که اون بالا زده شده رو انتخاب کنید و بعد تعداد سهامی که می خواهید بفروشید رو بزنید جمع کل هم می نویسه که چقدر هزینه ی فروشش هست 🤗

آخرین ویرایش:
استارتر
استارتر
سرنوشت

سرنوشت

⭐⭐⭐ملکه⭐⭐⭐
Screenshot_۲۰۲۳۱۰۱۴-۱۱۱۵۱۲_Chrome.jpg

برای دیدن سود یا زیان سهامتون هم قسمت پایین سمت راست پرتفوی رو زده و بعد بالا سمت راست عملکرد رو بزنید

بالا