نحوه صحیح مصرف عسل برای لاغری چیه

آیلا

معاون مدیریت
مدیر
عضویت
May 2, 2023
جنسیت
خانم
نحوه استفاده از عسل برای لاغری تضمین شده
عسل و لیمو برای کاهش وزن
مخلوط کردن لیمو و عسل یک نوشیدنی موثر و آسان برای کاهش وزن است.

1 قاشق غذاخوری عسل ارگانیک
1 قاشق غذاخوری آب لیمو
300 میلی لیتر آب
زنجبیل رنده شده
نمک سیاه
نحوه آماده سازی

آب را در یک تابه گرم کنید، اما آن را به جوش نیاورید. اگر آب را بیش از حد گرم کردید، آن را کنار بگذارید تا کمی خنک شود. عسل ارگانیک، لیمو، زنجبیل رنده شده را بهم بزنید.شیر با عسل برای لاغری و کاهش وزن
اگر عاشق شیر هستید، می توانید با یک قاشق غذاخوری عسل ارگانیک از آن لذت ببرید تا لاغر شوید.

یک لیوان شیر
1 قاشق غذاخوری عسل ارگانیک
نحوه آماده سازی

شیر را بجوشانید، سپس بگذارید تا دمای ولرم خنک شود. برای تقویت طعم می توانید آن را با برگ بو و هل بجوشانید. عسل را اضافه کرده و خوب هم بزنید.

یک فنجان شیر کامل حاوی 69/7 گرم پروتئین است. مصرف پروتئین متابولیسم را افزایش می دهد، سیری را افزایش می دهد، چربی شکم و فشار خون را کاهش می دهد. افزودن عسل به آن می تواند این روند را تسریع کند.

عسل با آب گرم برای کاهش وزن
حتی می توانید از عسل با آب گرم برای کاهش وزن لذت ببرید.

یک لیوان آب ولرم
1 قاشق غذاخوری عسل ارگانیک
نحوه آماده سازی

یک لیوان آب را گرم کنید و آن را تا دمای ولرم گرم کنید. یک قاشق غذاخوری عسل ارگانیک را مخلوط کرده و در حالی که هنوز گرم است بنوشید. یک مطالعه منتشر شده در مجله تحقیقات بالینی و تشخیصی نشان داد که نوشیدن آب بیشتر باعث افزایش ترموژنز می شود، که باعث کاهش وزن بدن و شاخص توده بدن می شود و باعث بهبود ترکیب بدن افراد دارای اضافه وزن می شود.

موارد احتیاط عسل و آب
عسل با آب گرم برای کاهش وزن و تقویت متابولیسم موثر است. اما در عین حال، هنگام استفاده از آن باید از برخی اقدامات احتیاطی مطلع باشید.

اگرچه عسل به عنوان یک عامل ضد دیابت در نظر گرفته می شود و در مقایسه با قند کنترل قند خون بهتری دارد، اما در صورت داشتن نوسان در سطح گلوکز، احتیاطاً استفاده از آن مهم است.

عسل کالری زیادی دارد این می تواند بر میزان تغذیه ای که ارائه می دهد غلبه کند. بنابراین، مقدار عسل اضافه شده به آب گرم را با دقت اندازه گیری کنید تا میزان کالری تنظیم شود.

چای سبز و عسل برای کاهش وزن
اگر عاشق چای هستید اما نگران افزایش وزن هستید، چای سبز نوشیدنی سالمی است که می توانید لذت ببرید.

1 کیسه چای سبز
1 قاشق چای خوری عسل ارگانیک
یک فنجان آب
نحوه آماده سازی

یک فنجان آب بجوشانید. کیسه چای را به مدت 1-2 دقیقه در آب خیس کنید. به محض خنک شدن چای تا دمای اتاق در یک قاشق چای خوری عسل مخلوط کنید.

بسیاری از مطالعات نتیجه گرفته اند که اگر با این عادت سازگار باشید، نوشیدن چای سبز می تواند به کاهش وزن بدن کمک کند. افزودن عسل به آن باعث افزایش بیشتر متابولیسم و تسریع در کاهش وزن می شود.

سیب و عسل برای لاغری
یک سیب را به صورت ورقه ای برش داده و مقداری عسل روی آن بریزید. اگر میخواهید یک معالجه سریع داشته باشید، یک سیب را برش بزنید. سپس، چند قاشق غذاخوری عسل و یک قاشق پودر دارچین روی خلال ها بریزید.​
 

بالا