نامه ی ازاده نامداری?

• شروع کننده موضوع Hermione
  • تاریخ شروع

Hermione

Guest
فهمیدین تو اتاق دخترش یه دفترچه پیدا کردن ک توش برا دخترش نامه ی خداحافظی نوشته بود؟
تو خونشم قرص اعصاب پیدا کردن..
و گفتن احتمال قتل صد درصد منتفی میشه...
من خیلی دوسش داشتم...چقد حرف پشت سر این خدابیامرز دراوردن...الکی الکی ممنوع الکارش کردن...
روحش شاد

mersana1400

Guest
اره بنده خدا?خدا بیامرزش
نامش چی بوده؟

lady of the night

Guest
خدا بیامرزتش روحش شاد
بیچاره دخترش☹️?

استارتر
استارتر

Hermione

Guest
اره بنده خدا?خدا بیامرزش
نامش چی بوده؟
جزئیات نامشو نزاشتن ولی نوشتن برا اخترش نامه خدافظی و حلالیت گذاشته
چقد مریم پویانی و پرستو صالحی با فریبا بهش تیکه انداختن...بی ادبا

شلوار

Guest
ولی داییش گفته بوده اینکه قرص اعصاب میخوره دلیل بر خودکشیش نیست و از بس حرص خورده ...

مااماان_ساامیاار

Guest
چی بگم والا.
ولی واقعا خیلی درحقش بدی کردن و بهش تیکه انداختن
چ تیکه ای
خدا بیامرز تو تلویزیون هی تبلیغ چادر کرد بعد خودش خارج ایران بی حجاب دیده شد. خب مردم هم ب دو رویی اعتراض کردن

مجری توانمندی بود اما دو گانگی در رفتارش باعث این موضوع شد

مااماان_ساامیاار

Guest
ولی داییش گفته بوده اینکه قرص اعصاب میخوره دلیل بر خودکشیش نیست و از بس حرص خورده ...
خب ی طلاق جنجالی داشت یه حرکتش باعث شد تو اوج شهرت ممنوع التصویر شه . هر کی باشه بهم میریزه

استارتر
استارتر

Hermione

Guest
چ تیکه ای
خدا بیامرز تو تلویزیون هی تبلیغ چادر کرد بعد خودش خارج ایران بی حجاب دیده شد. خب مردم هم ب دو رویی اعتراض کردن

میگفت باید آدم رو از رو توانایی خاش بشناسن نزندگی شخصی من‌فقط جلو خانواده خودم راحت بودم نمیدونستم یکی با دوربین منو میگیره

استارتر
استارتر

Hermione

Guest
چ تیکه ای

مثلاً بهش گفته بودند افطاری آش جو میدن نه آبجو بشین سر جات خوب خیلی بهش برخورده بود

Yegooli

Guest
وای من خیلی شوکه ‌شدم واقعا چرا مردم انقدر طفلکی رو فحش میدادن و قضاوتش می کردن راستی باردار بوده آیا؟

Choi mary

Guest
من کلا چرا از اخبار دنیا بیخبرم? آزاده نامداری کی بود و چه کرد؟البته قیافه اش اشناست ولی هیچی در موردش نمیدونم

استارتر
استارتر

Hermione

Guest
وای من خیلی شوکه ‌شدم واقعا چرا مردم انقدر طفلکی رو فحش میدادن و قضاوتش می کردن راستی باردار بوده آیا؟
اره من دلم براش سوخت زن خوبی بود
والا میگن بارداریش تکذیب شده ولی مامانش گفته باردار بوده...
چمیدونم والا.خدا رحمتش کنه

بالا