ناباروری

• شروع کننده موضوع فاطمه ٢٤
  • تاریخ شروع

فاطمه ٢٤

Guest
با سلام .من چهارماه پیش کورتاژ داشتم بعد اون قاعدگی من نامنظم و همراه با درد خفیف زیر شکمی یا بهتر بگم گردنه رحمی اه.اینا میتونه نشونه چسبندگی رحم باشه ? این ماه برای بارداری اقدام کردم اما موفق نشدم

مژده

Guest
سلام خوش اومدی عزیزم

برای چسبندگی داخل رحم هیچ علامت خاصی وجود ندارد. ممکن است در بیماران خون‌ریزی قاعدگی کم یا قطع شود یا قاعدگی دردناک، نازایی و سقط مکرر داشته باشند و وقتی بیمار با این علائم به پزشک مراجعه می‌کند احتمال ابتلا به چسبندگی رحم قوت می‌گیرد.

استارتر
استارتر

فاطمه ٢٤

Guest
من دوماه بعد کورتاژ چرخه قاعدگی بیست روزه و بیست و پنج روزه داشتم یعنی بیست و هشت یا سی روزه نبوده و خونریزی گاهی شدید هست اما درد شبیه درد پریودی دارم مداوم و خفیف اینا میتونه نرمال باشه? از ناباروری میترسم خیلی متشکرم از پاسخگویی اتون

mersana1400

Guest
سلام عزیزم خوشومدی
نمیدونم من سر در نمیارم .‌ولی فک کنم چسبندگی علامت خاصی نداشته باشه

استارتر
استارتر

فاطمه ٢٤

Guest
علامتاش که تو اینترنت خوندم شبیه علایم منه و بخاطر همین خیلی میترسم منم چسبندگی داشته باشم

آناهیتا

Guest
من تو نی نی سایت شنیدم حکیم مومن تبریزی که تو تهرانه هرکی بارور نمیشه رو ظرف سه ماه ردیف میکنه
چسبندگی رحم یا پیچ خوردن رحم یا ناف یا تنبلی تخمدان یا مرد مشکل بیضه و اسپرم و حتی گستیی که رپیود نمیشدن شنیدم رفتن پیشش پریود شدحلاصه که ولی سه ماه زن و شوهر هردو باید دارو گیاهی بخورن اونم ظاهرا یک عالمه و فکر کنم هر نسخش حدود یک ملیون واسه هر نفر میشه
و دیدم بهضیا سر دو ماه هم جواب گرفتم باردار شدن
شماره هم خودت ار توی نت دربیار
اسمشو میدونم حکیم مومن تبریزی
حاشم تهرانه

استارتر
استارتر

فاطمه ٢٤

Guest
من ترکیه ام عزیزم ?

هایدی

Guest
من از این چیزا سر در نمیارم ولی نشونه های عفونت هم همیناس

استارتر
استارتر

فاطمه ٢٤

Guest
کورتاژو خودم نمیخواستم انجام بدم شوهرم مجبورم کرد الان هم احساس گناه میکنم افسردگی گرفتم ایندفعه هم موفق نشدم برا بارداری از صبح با دیدن پریود تا الان دارم گریه میکنم یکسره.خدا کنه چسبندگی اینا پیدا نکرده باشم ?????

هایدی

Guest
کورتاژو خودم نمیخواستم انجام بدم شوهرم مجبورم کرد الان هم احساس گناه میکنم افسردگی گرفتم ایندفعه هم موفق نشدم برا بارداری از صبح با دیدن پریود تا الان دارم گریه میکنم یکسره.خدا کنه چسبندگی اینا پیدا نکرده باشم ?????
استرس خودش باعث خیلی چیزاس .زیر نظر یه دکتر باش

بالا