میشه بیاین بهم جواب بدین خواهشاً..موضوع مهمیه

• شروع کننده موضوع _sani_
  • تاریخ شروع

_sani_

Guest
من دارم یه مقاله می‌نویسم واسه مدرسمون بعد الان ک میخواستم ارسال کنم دیدم تو قسمت قوانین نوشته که مقاله کپی از دستاوردها یاپژوهش های علمی موجود نباشه
ولی من چون قبلا در حیطه موضوع انتخابی مقالم کلاس میرفتم ۹۰ درصد مقالمو از رو جزوه ای نوشتم که سر اون کلاس برداشته بودم
دراین صورت مشکلی داره ؟ میخواد اسم اون سازمانی که توش کلاس میرفتمو بنویسم ؟

دیانام

Guest
من دارم یه مقاله می‌نویسم واسه مدرسمون بعد الان ک میخواستم ارسال کنم دیدم تو قسمت قوانین نوشته که مقاله کپی از دستاوردها یاپژوهش های علمی موجود نباشه
ولی من چون قبلا در حیطه موضوع انتخابی مقالم کلاس میرفتم ۹۰ درصد مقالمو از رو جزوه ای نوشتم که سر اون کلاس برداشته بودم
نه بابا چه اشکالی داره بنویس بره بابااااا کی به کیه

دیانام

Guest
من همه ی انشاها و نقاشیای دخترمو ازرو نت مینویسم?

دلبرشیرین

Guest
نمیفهمن ک

استارتر
استارتر

_sani_

Guest
استارتر
استارتر

_sani_

Guest
اگ راضی نباشه گناهه
وا??پول دادم کلاس ثبت نام کردم که یچیزی یاد بگیرم بدردم بخوره یعنی چی که راضی نباشه؟! همینطوری فقط بشینم سرکلاس که بعد از اون دانش هیچ استفاده ای نکنم ؟!

دلبرشیرین

Guest
وا??پول دادم کلاس ثبت نام کردم که یچیزی یاد بگیرم بدردم بخوره یعنی چی که راضی نباشه؟! همینطوری فقط بشینم سرکلاس که بعد از اون دانش هیچ استفاده ای نکنم ؟!
نمد

بالا