میخوام گن بخرم ولی ...

• شروع کننده موضوع تو دل نبرو
  • تاریخ شروع

تو دل نبرو

Guest
هیچ اطلاعاتی ندارم چی سایزی و اصلا لاغر میکنه یا نه و خیلی پهلو دارم یه جوریه که فقط پهلوم نشون میده با.س.ن. ندارم انگار برای همین میخام گن بخرم ۶۰۰ تمنه ک برای من خیلی پوله اه خیلی شکم هم دارم موندم انترنتی بگیرم یا داروخونه هم دارن ؟

روشنا

Guest
هیچ اطلاعاتی ندارم چی سایزی و اصلا لاغر میکنه یا نه و خیلی پهلو دارم یه جوریه که فقط پهلوم نشون میده با.س.ن. ندارم انگار برای همین میخام گن بخرم ۶۰۰ تمنه ک برای من خیلی پوله اه خیلی شکم هم دارم موندم انترنتی بگیرم یا داروخونه هم دارن ؟
داروخونه

دخترلاکچری

Guest

چرا ورزش نمیکنی

گن برات سخته همیشه نمیتونی استفاده کنی؟

Torshak lvashak

Guest
عزیزم گن به خودی خود اصلا لاغر نمیکنه
اصلا امکان نداره بدون تلاش و زحمت لاغر بشی
گن و میبندن باهاش ورزش میکنن اونموقع خیلی اثر داره

Elsaa

Guest
هیچ گنی لاغر نمیکنه. زیاد بپوشی به کلیه ها آسیب میزنه. گن رو بعد ورزش در حد یکساعت مجازی ببندی که پوست شکم شل نشه ...

دخترلاکچری

Guest
چیش سخته ؟ من همیشع دوست داشتم یه گن ساعت شنی می‌داشتم

گن شنی خوبه ولی بعضی گن ها خیلی محکم و تنگ هست که فشار به بدن میاد و باعث کاهش گردش خون میشه البته موقع ورزش خوبه گن استفاده کنی بستگی چه گنی استفاده کنی تابه عضلات و اندام آسیب نزنه

استارتر
استارتر

تو دل نبرو

Guest
هیچ گنی لاغر نمیکنه. زیاد بپوشی به کلیه ها آسیب میزنه. گن رو بعد ورزش در حد یکساعت مجازی ببندی که پوست شکم شل نشه ...
اه مثلا وقتی مهمونی جای میریم بپوشیم من خیلی هیکلم بده وقتی جایی میرم میخام بپوشمش مث ارایش ?

بالا