میخوام دلشو ببرم

• شروع کننده موضوع banoozoya
  • تاریخ شروع

banoozoya

Guest
من تا الان که 33 سالمه تابحال طعم عشق و محبت نچشیدم بجاش تا دلتون بخواد تحقیر و تهدید و سرزنش شدم.یک اقایی هست که دکتره و من ماهی یکبار باید برم پیشش برای درمان اعصاب و روانم.مجرده و با فهم و شعور .میخوام خودمو بهش نزدیک کنم ولی میترسم که بازم شکست بخورم ،از طرفی هم میگم شاید این اخرین شانسم باشه.حس میکنم اونم بهم زیادی نگاه و توجه میکنه و از بچه هام تعریف میکنه و بیشتر ازبقیه مریضها برای من وقت میذاره.حرف خاصی تاحالا نزده فقط یکبار بهم گفت که خوبیهات رو دست کم نگیر و به خودت تلقین کن که زیبا و جذابی و مادر دو تا بچه گل خوب سالم هستی،کلا با خانمها معذبه و حتی منشی مطبش اقاست.نمیدونم چکار کنم

nili

Guest
عزیزم بنظرم اول ببین از نظر سطح اجتماعی و مالی هم سطح اون اقا هستی یا نه
در ضمن اگر روانپزشکن این حرفا رو برای دادن اعتماد به نفس و بهبود روحیه میزنن
خودتو کوچیک نکن

آتی جان

Guest
عزیزم پول میدی ک این حرفارو بهت بزنه... نزدیک نکن خودتو اونا گرگن....

زیباترینم?

Guest
عزیزم همه روانشناس ها همینطور هستن??

همون کاربرم ک معروفه?

Guest
خوب مگه شما توی متبشی میبینی چقدر واسه مردم وقت میزاره چقدرم واسه تو وقت میزاره؟

آتی جان

Guest
حالا از شوخی گذشته
این کارو نکن
بچه داری
تو مادری
لطفا فقط بفکر بچه هات باش
ممنون

استارتر
استارتر

banoozoya

Guest
خوب مگه شما توی متبشی میبینی چقدر واسه مردم وقت میزاره چقدرم واسه تو وقت میزاره؟
وقتایی که من میرم اینطوره و اتفاقا چون زیاد برای کسی وقت نمیذاره مشتریهاش کم هستن و ناراضی.وقتی من میرم بعدش همه مراجعه کننده ها تعجب میکنند که این همه طول کشید

دلبر.

Guest
حالا از شوخی گذشته
این کارو نکن
بچه داری
تو مادری
لطفا فقط بفکر بچه هات باش
ممنون
حالا چون مادره و بچه داره دلیل نمیشه از خودش بزنه
اگر یه آدم درست و مطمئن رو انتخاب کنه برای آیندش که بازم ضربه نخوره اونوقت بُرد کرده.!

آتی جان

Guest
حالا چون مادره و بچه داره دلیل نمیشه از خودش بزنه
اگر یه آدم درست و مطمئن رو انتخاب کنه برای آیندش که بازم ضربه نخوره اونوقت بُرد کرده.!
وقتی ی زن مادر میشه دیگه اولویت اول و آخرش بچه هاشن

بالا