میترسم امسال هم ازدواج نکنم

_ساغر__

⭐⭐سوپر استار⭐⭐
هر سال همینطوری میگم و نمیشه
خیلی میترسم
دوستان نیاین بگین سن کمه و فلان ..چون فرهنگ هر منطقه فرق داره من خیلی میترسم تا اللن خواستگار نداشتم تو ۲۳ سال سن

Victoria

⭐کاربر برتر⭐
خیلی میترسم
دوستان نیاین بگین سن کمه و فلان ..چون فرهنگ هر منطقه فرق داره من خیلی میترسم تا اللن خواستگار نداشتم تو ۲۳ سال سن
منم 18 سالمه خواستگار ندارم البته فکر کنم عادیه بخاطر سن کمم و اینکه اصلا کسی منو نمیبینه که بخواد ازم خواستگاری کنه
البته پسرعمم از بچگی ازم خوشش میاد ولی فکر میکنم برادر شیری من محسوب میشه واسه همین توجه نمیکنم بهش

پرنسا

⭐⭐⭐ملکه⭐⭐⭐
ساغر بنده سکوت کنم ناراحت نمیشی؟

سرنوشت

⭐⭐⭐ملکه⭐⭐⭐
خیلی میترسم
منم 18 سالمه خواستگار ندارم البته فکر کنم عادیه بخاطر سن کمم و اینکه اصلا کسی منو نمیبینه که بخواد ازم خواستگاری کنه
البته پسرعمم از بچگی ازم خوشش میاد ولی فکر میکنم برادر شیری من محسوب میشه واسه همین توجه نمیکنم بهش

دوتا کانال هست خواستی استفاده کن

Cardin06

⭐کاربر برتر⭐
دلیل خاصی داره که خوشبختیتو فقط تو ازدواج میبینی؟

Cardin06

⭐کاربر برتر⭐
متاسفم ولی اصلا دلیل قانع کننده ای واسه ازدواج نیست! اونایی که واقعا با هدف تشکیل یک زندگی ایده آل هم ازدواج میکنن توش شکست میخورن چه برسه به شما که فقط از رو یه حس نیاز طبیعی هر انسان میخوای ازدواج کنی
تنهایی رو میشه با خیلی چیزهای قانونی و مفید دیگه پر کرد

استارتر
استارتر
_ساغر__

_ساغر__

⭐⭐سوپر استار⭐⭐
متاسفم ولی اصلا دلیل قانع کننده ای واسه ازدواج نیست! اونایی که واقعا با هدف تشکیل یک زندگی ایده آل هم ازدواج میکنن توش شکست میخورن چه برسه به شما که فقط از رو یه حس نیاز طبیعی هر انسان میخوای ازدواج کنی
تنهایی رو میشه با خیلی چیزهای قانونی و مفید دیگه پر کرد
خب منم میخوام خانواده تشکیل بدم ی زندگی جدید شروع کنم مستقل شم

بالا