موادغذایی چربی سوز بدن

• شروع کننده موضوع هاله
  • تاریخ شروع

هاله

Guest
برای کاهش وزن دستور و رژیم های متفاوت و گوناگونی وجود دارد. بعضی ها موثر و برخی دستورات کارساز نیستند.بعضی از دستورات رژیمی حتی با بدن شخص ناسازگاراست ،که ممکن است باعث تضعیف نیروی بدن شخص شود.
بعضی افراد کالری شماری رو پیشنهاد میدن و خیلی افراد از این نوع رژیم جواب گرفته اند و وزن خود را کاهش داده اند. اگر از انجام بعضی از رژیم ها که گفته شده که با یک سرچ ساده بالا میایند و نشان داده میشوند مطمئن نیستید ،میتوانید حداقل بعضی ترکیب های چربی سوز را در وعده های غذایی خود بگنجانید ، برخلاف گفته ها که شام را مضر میدانند و آن را حذف میکنن و یا مقدار آن را خیلی کم تنصیه میکنند ، در حدیث و روایات بر خوردن وعده سام تا کید شده است ، و اگر قصد حذف ویا کم کردن وعده غذایی دارید آن وعده ناهار میباشد
حال شما میتوانید در وعده ناهاهر به جای غذای مفصل و چرب از این ترکیب برای چربی سوزی استفاده کنید.
ترکیب ماست ، کدوی سبز رنده شده، شوید خورد شده ، نمک و فلفل به مقدار لازم ، در صورت تمایل سیر . تمام این مواد خاصیت چربی سوزی دارند و ترکیب آن ها باهم باعث بالا رفتن چربی سوزی در بدن میشوند .
مشاهده پیوست 228424
توجه کنید در مصرف هیچ مواد یا ترکیبی زیاده روی نکنید ،اگر مدتی استفاده کردید ما بین به بدن خودتون استراحت بدین تا بدن شما بخاطر وجود ماست سردی نکند ، هرچند وجود سیر در این ترکیب باعث گرمی بدن شده و به صورتی باعث خنثی سازی سردی ماست میباشد.

استارتر
استارتر

هاله

Guest
نه خیار ماست‌ هست?
خیار هم کالری نداره برای چاقها خوبه ولی با کدو هم زیاد بد نمیشه ولی با خیار یه چیز دیگه هست?
کلا ترکیب ها باهم فرق داره خیار با ماست به چیز دیگه کدو با ماست یه چیز دیگه ست

معمولا بر کاهش وزن ماست و کدو زیاد شنیدم ،،
حالا ترکیب ماست و اسفناجم هست

Choi mary

Guest
کلا ترکیب ها باهم فرق داره خیار با ماست به چیز دیگه کدو با ماست یه چیز دیگه ست

معمولا بر کاهش وزن ماست و کدو زیاد شنیدم ،،
حالا ترکیب ماست و اسفناجم هست
آره من هر دو رو میخورم هم با کدو و هم با خیار با گوجه هم میخورم ??

اره شنیده بودم این هیچ جوره نمیتونم قبول کنم آخه ماست و اسفناج????

بالا