مهمونی

رویا۳۲

کاربر جدید
سلام بچه ها خوبین.دید وبازدید عید نزدیکه ویکی از دغدغه های من شده این که وقتی خونه خواهرشوهرام میرم یا اونا میان خونم چطور سر صحبت رو باز کنم واز چی حرف بزنم که اون چند ساعتی که پیش همیم بگذره..خودم خیلی آدم کم حرف وبه شدت استرس میگیرم تو جمع طوری که موقع خوردن میوه یا چای یا غذا سرم در حد ۲ثانیه شروع میکنه به لرزیدن واین خیلی اعتماد به نفسمو آورده پایین. لطفا هر کمکی از دستتون برمیاد بهم بگین

Admin

مدیریت
خوب این چیزایی که گفتین کلی بود با مثال میشه بگین
مسائل روزمره دیگه، مثلا فلان چیز رو خواستم بخرم چقدر گرون شده ، قیمت فلان چیز چقدر رفته بالا دلار قراره بشه اینقدر و نمیشه زندگی کرد با گرونی و.... از همین حرف های الکی که مردم ما عاشقشن!
یا مسائل فامیلی ، فلانی بچه ش کنکور قبول شده! همین حرف های ساده

استارتر
استارتر

رویا۳۲

کاربر جدید
خوب این چیزایی که گفتین کلی بود با مثال میشه بگین
🙏
مسائل روزمره دیگه، مثلا فلان چیز رو خواستم بخرم چقدر گرون شده ، قیمت فلان چیز چقدر رفته بالا. از همین حرف های الکی
یا مسائل فامیلی ، فلانی بچه ش کنکور قبول شده! همین حرف های ساده
آره راست میگی. ببین خواهر شوهرم ۲.۳سال ازمن بزرگتره ۲تا بچه داره منم یه دونه دارم بعد اونم کلا خیلی پرحرف نیست حالا موندم چی بگم که زمان بگذره.نمیدونم موضوع مورد علاقش چیه از چی حرف بزنم

استارتر
استارتر

رویا۳۲

کاربر جدید
جدی نگیر چیز خاصی نیاز نیست بگین، اگر تلویزیون هست تلویزیون رو روشن کنین که نیاز نباشه مدام صحبت کنین
ممنون. بیشتر از من شوهرم با کم حرفی من مشکل داره همش به من میگه تو منزوی نمیتونی به آدما نزدیک بشی.نمیتونی باهاشون صمیمی بشی وبرای خودخ دوست پیدا کنی .تو جمع بهم میگه چره اصلا حرف نمیزنی

Admin

مدیریت
ممنون. بیشتر از من شوهرم با کم حرفی من مشکل داره همش به من میگه تو منزوی نمیتونی به آدما نزدیک بشی.نمیتونی باهاشون صمیمی بشی وبرای خودخ دوست پیدا کنی .تو جمع بهم میگه چره اصلا حرف نمیزنی
هرکس یه شخصیتی داره کسی که درونگراست رو نمیشه زوری برونگرا کرد
برای تقویت مهارت مکالمه این مقاله رو بخون شاید بتونه بهت کمک کنه

Admin

مدیریت

استارتر
استارتر

رویا۳۲

کاربر جدید
سلام جونم
نیاز نیست زیاد باهاشون حرف بزنی
سوال پرسیدن جواب بدی کافیه
آخه همسرم خیلی رو این قضیه حساسه همش دوست داره من با خواهراش وخانمای رفیقاش صمیمی باشم .تو جمع بهم میگه چرا حرف نمیزنی.یا میگه چرا زنگ نمیزنی حال فلانی رو بپرسی رابطتو باهاشون خوب کنی. بیشتر به من استرس میده..میدونم رفتارم خوب نیست وروی بچم هم تاثیر میزاره ولی خوب خجالتی وکم حرف وبه شدت استرسیم چیکار کنم

آوازقو🦢

⭐کاربر طلایی⭐
آخه همسرم خیلی رو این قضیه حساسه همش دوست داره من با خواهراش وخانمای رفیقاش صمیمی باشم .تو جمع بهم میگه چرا حرف نمیزنی.یا میگه چرا زنگ نمیزنی حال فلانی رو بپرسی رابطتو باهاشون خوب کنی. بیشتر به من استرس میده..میدونم رفتارم خوب نیست وروی بچم هم تاثیر میزاره ولی خوب خجالتی وکم حرف وبه شدت استرسیم چیکار کنم
استرس اره بد ولی کم حرفی نه

سرنوشت

⭐⭐⭐ملکه⭐⭐⭐
کم حرف بودن که خوبه ولی استرست نه ، فقط میان خونت باید یکم بیشتر صحبت کنی نگن اینطوری می کنه نیایم ، این همه حرف بعد حال و احوال پرسی حرفشو بنداز حرفشو انداختن یه چی بگو البته سعی کن فضولی زیاد ، دخالت تو موضوعات زیادی ، غیبت و.. نکنی دروغ نگی و..

راجب استرستم قرص پرانول خوبه ، دمنوش آرامش بخور امضامو بخون راجب ترفند بهتر شدن روحیه هست

استارتر
استارتر

رویا۳۲

کاربر جدید
استرس چی مثلا؟
وقتی بهم نگاه میکنن استرس میگیرم وقتی میخوام صحبت کنم هم همینطور... یه چایی یا غذا نمیتونم بخورم از شدت استرس سرم میلرزه. کلا اعتماد به نفسم توی جمع صفره🤦‍♀️ ازین اخلاقم بدم میاد وسال هاست باهاش درگیرم ولی نمیتونم کنترلش کنم.سال هاست نمیتونم ازته دل بخندم چون فکر میکنم وقتی میخندم خیلی زشت میشم وبقیه تو ذوقشون میخوره..لبخند لثه ای دارم

بالا