من چیکار کنم این💩رو😭

الیناشونم

⭐کاربر فعال⭐
ماشالا گوشیم عین ماشین میمونه یه جاشو درست میکنیم یه جا دیگش خراب میشه اه هیچی نداره تو گوشیم اما هی میزنه پره حافظه هی دارم پاک میکنم پر تر میشه
هیچ غلطی باهاش نمیتونم بکنم بگیرم از ۱۰۰ جا بشکونمش کار بدی نکردم😭
چیکارش کنمممم

زهرای خوشبخت

⭐کاربر طلایی⭐
ماشالا گوشیم عین ماشین میمونه یه جاشو درست میکنیم یه جا دیگش خراب میشه اه هیچی نداره تو گوشیم اما هی میزنه پره حافظه هی دارم پاک میکنم پر تر میشه
هیچ غلطی باهاش نمیتونم بکنم بگیرم از ۱۰۰ جا بشکونمش کار بدی نکردم😭
چیکارش کنمممم
برو تو فایلهای شخصیوشیت یه سری فیلم ها یا اهنگ هایی که حجمشدن بالاست رو حذف کن

استارتر
استارتر

الیناشونم

⭐کاربر فعال⭐

mina-p12

⭐کاربر فعال⭐
ببین ممکنه گوشیت ویروسی شده باشه
حافظه ی خود گوشی ممکنه درگیر شده باشه
مخصوصا اگه گوشیت منسوخ شده باشه
ببین اگه آپدیت اموده براش آپدیتش کن اگر نشد یه ریست فکوری کن ببین چی میشه مدل گوشیت چیه؟

استارتر
استارتر

الیناشونم

⭐کاربر فعال⭐
ببین ممکنه گوشیت ویروسی شده باشه
حافظه ی خود گوشی ممکنه درگیر شده باشه
مخصوصا اگه گوشیت منسوخ شده باشه
ببین اگه آپدیت اموده براش آپدیتش کن اگر نشد یه ریست فکوری کن ببین چی میشه مدل گوشیت چیه؟
آیفون6
اما قدیمیه کردم نشد
فلش باید کنم که کل اطلاعات گوشیم میپره اونم یه بدبختیه

سانسوریا۲

⭐کاربر ویژه⭐
خب یه سری اطلاعات گوشیم هست نمیتونم برگردونم اونم یه بدبختیه😂😭
کار نداره که فایل های مهم شماره هارو و میفرستی یه گوشی دیگه بعد فرمت میکنی یکم گوشی نفس میکشه من دیگع اعصابم نمی‌کشید رفتم یه گوشی دیگه خریدم خلاص🙄

mina-p12

⭐کاربر فعال⭐
آیفون6
اما قدیمیه کردم نشد
فلش باید کنم که کل اطلاعات گوشیم میپره اونم یه بدبختیه
گوشی خودم A50بود الان A35 بود
خدایی پادشاه سوزندن CPU بود دو دیقه باهاش کار می‌کردم مثل بخاری داغ میکرد😐😐😐😐
ناگهانی هی خاموش روشن میشد بعضی وقتا رو لوگوش میموند اصلا بالا نمیومد چند بار بردمش پیش تعمیر کار گفته بود CPU شون ضعیفه این مدل گوشیا
بعدش مجبور شدم این آشغالا بندازم دور رفتم A71 خریدم واقعا گوشی بی نظیری بود ولی دقیقا همین مشکلو داشت هی میزد حافظه پر شده با اینکه فقط 100 از 128 پر شده بود هیچی گوشیم ویروسی شده بود یه ریست زدم درست شد
اصلا من شانس ندارم این گوشیم که دستمه دوربین ونمایشگر و متریالش عالیه ولی خدای تلخیه باتری و داغ کردنه😂😂😂😂😂

استارتر
استارتر

الیناشونم

⭐کاربر فعال⭐
گوشی خودم A50بود الان A35 بود
خدایی پادشاه سوزندن CPU بود دو دیقه باهاش کار می‌کردم مثل بخاری داغ میکرد😐😐😐😐
ناگهانی هی خاموش روشن میشد بعضی وقتا رو لوگوش میموند اصلا بالا نمیومد چند بار بردمش پیش تعمیر کار گفته بود CPU شون ضعیفه این مدل گوشیا
بعدش مجبور شدم این آشغالا بندازم دور رفتم A71 خریدم واقعا گوشی بی نظیری بود ولی دقیقا همین مشکلو داشت هی میزد حافظه پر شده با اینکه فقط 100 از 128 پر شده بود هیچی گوشیم ویروسی شده بود یه ریست زدم درست شد
اصلا من شانس ندارم این گوشیم که دستمه دوربین ونمایشگر و متریالش عالیه ولی خدای تلخیه باتری و داغ کردنه😂😂😂😂😂
آره مال منم همینجوریه دو بار باطری عوض کردیم فقط😂😂

استارتر
استارتر

الیناشونم

⭐کاربر فعال⭐
کار نداره که فایل های مهم شماره هارو و میفرستی یه گوشی دیگه بعد فرمت میکنی یکم گوشی نفس میکشه من دیگع اعصابم نمی‌کشید رفتم یه گوشی دیگه خریدم خلاص🙄
آره دیگ همین کارو باید بکنم

بالا