من شب و روز فکر تعویض خونم ولی اوضاع خرابه

بینامونشان

کاربر جدید
هیچ خرید و فروشی نمیشه همه معاوضه میخان بکنن خونه میپسندم اینی که دارمو کسی نمیخره اونی هم ک من میخام قصد معاوضه نداره من از کجام سه چهار میلیارد بیارم تا آخر عمرمونم کار کنیم جمع نمیشه
من فقط میخام نزدیک مامانم باشم شانس اونجام گرونه جایی دیگه رو هم دوس ندارم دلم فقط با همین یه منطقس
الانم دوتا خیابون فاصله داریم تو یه منطقه هستیم ولی خونه میخام بخرم الان آپارتمانم
چ دعایی کنم جور بشه

مامان مصی

⭐⭐⭐ملکه⭐⭐⭐
هیچ خرید و فروشی نمیشه همه معاوضه میخان بکنن خونه میپسندم اینی که دارمو کسی نمیخره اونی هم ک من میخام قصد معاوضه نداره من از کجام سه چهار میلیارد بیارم تا آخر عمرمونم کار کنیم جمع نمیشه
من فقط میخام نزدیک مامانم باشم شانس اونجام گرونه جایی دیگه رو هم دوس ندارم دلم فقط با همین یه منطقس
الانم دوتا خیابون فاصله داریم تو یه منطقه هستیم ولی خونه میخام بخرم الان آپارتمانم
چ دعایی کنم جور بشه
توکل
من طبقه ی چهارم هستم فرق خونه ی ما با اول ۳ نیم میلیارده درست میگی

هدی

⭐⭐سوپر استار⭐⭐
توکل
من طبقه ی چهارم هستم فرق خونه ی ما با اول ۳ نیم میلیارده درست میگی
ببخش مامان مصی
کجا هستید؟؟؟
یک مقدار قیمیتی که گفتید خارج عرفه
الان طبقه چهارم ما با اول ۳۵۰ میلیون اختلاف داره

مامان مصی

⭐⭐⭐ملکه⭐⭐⭐
ببخش مامان مصی
کجا هستید؟؟؟
یک مقدار قیمیتی که گفتید خارج عرفه
الان طبقه چهارم ما با اول ۳۵۰ میلیون اختلاف داره
میدونم
تازه اینجا قدیمی هست قیمت اینه طرف طبقه ی اول گذاشته ۹ ونیم میلیون
۸۰ متر خونه تو شهرزیبا
اصلا نمی ارزه تازه خونه ی ما یه سوییت ۶۰ متری داره

فسیل زنده

⭐⭐سوپر استار⭐⭐
چ دعایی کنم جور بشه
۵٠٠٠تا بسم الله الرحمن الرحیم نذر کن یا خودت بگو یا بده کسی که مطمعنی از رو اخلاص میخونه برات بیا اینجا چند وقت دیگه خبر خونه داریتو بده انشالله🙏🏻🙏🏻
من با همین نذر خونه خریدم

بالا