من دافعه ی جنس مقابل دارم؟؟😂🥲

الهه_بانووو

⭐کاربر فعال⭐
بچه ها دو سه سال بود یه ماشین حتی بهم بوق هم نزده بود😶قبلا یه ساعت میرفتم بیرون یکی بوق می زد حداقل یا تیکه میپروندن حداقل به اینکه چادری بودم و تیپمم اصن بروز نبود😶 اما الان تیپم نرماله شلوار بگ و...چیزایی که الان ترنده اما بیرون که میرم حتی یه تیکه نمی شنوم گفتم شاید این یکی دو سال پسرا با شعور شدن امااا بعد یه عمر با دوستم رفتم بیرون تو نیم ساعت کلی ماشین می‌گفتن بیا بالا یا تیکه میپروندن یکیش وایساده بود که بیایید برسونیمتون😶دوستمم قد و وزنش دقیقا باهم یکیه فقط موهاش رو بلوند کرده تیپمون هم نرمال و عادی مث هم بود جلف هم نبودیم (قبلا کلا تنها میرفتم بیرون حداقل هفته ای یکی دو بار) دوستم گفت شاید دافعه ای چیزی داری😶

استارتر
استارتر
الهه_بانووو

الهه_بانووو

⭐کاربر فعال⭐
لباسام گشاده خیلی گشاد اصلا چیز هم داشته باشم مشخص نیس😂 دوستمم اندامش مث منه اونم گشاد پوشیده بود خیلی گشاد😂ربطی بع این موضوع نداره فک کنم😶دوستم می‌گفت شاید دعایی چیزی برات گرفتن...ملت پیشنهاد ازدواج دارن من پیشنهاد دوستی هم ندارم😶😂

دوست.دختر.باباتم.اره

⭐کاربر برتر⭐
لباسام گشاده خیلی گشاد اصلا چیز هم داشته باشم مشخص نیس😂 دوستمم اندامش مث منه اونم گشاد پوشیده بود خیلی گشاد😂ربطی بع این موضوع نداره فک کنم😶دوستم می‌گفت شاید دعایی چیزی برات گرفتن...ملت پیشنهاد ازدواج دارن من پیشنهاد دوستی هم ندارم😶😂
وااای عاشقتم منظورمو گرفتیی عالی بود😂
بیا خودم بهت شماره بدم اصن
بیخیال بابا حالا ن که با پیشنهاد زیاد چه گلی به سرمون میریزع

Yeganeh

⭐کاربر برتر⭐
بیخیال اصلا پسری که تو خیابون ببینتت پیشنهاد بده رابطه باهاش قراره به کجا برسه؟همون بهتر

بالا