من اومدم

• شروع کننده موضوع Sevda
  • تاریخ شروع
استارتر
استارتر

Sevda

Guest
چه جالب خودم میتونم گپمو حذف کنم یا ببندم درست متوجه شدم ایا

مژده

Guest
سلام عزیزم خیلییی خوش اومدییی به سایت مادرااااان. بله ما کاربرای معترض اومدیم خودمون یه سایت راه انداختیم تا دیگه مثل مامی گپ و نی نی سایت الکی اذیتمون نکنن. اینجا اختیار تمام پست ها و تاپیک هاتون دست خودتونه . هر موقع خواستید میبندید باز میکنید حذف میکنید و....

هیچ پستی بی دلیل حذف نمیشه و هیچکس هم تاپیکاتون رو بی دلیل حذف نمیکنه.

فقط مشکل اینجاست که سایت حدود 1 هفته ست راه افتاده باید کم کم با کمک هم دوستامون رو بیاریم اینجا تا شلوغ بشه اینجا خیلیییی بهتر از نی نی سایت و مامی گپه. خودمون ***** میکنیم و زور بالا سرمون نیست

کار با اینجا هم خیلی راحته . یه آموزش هم قبلا درست کردیم. اینجا رو ببین . هر سوالی هم داشتی از خودم بپرس :

مژده

Guest
امیدوارم دوستای خوبی برا هم باشیم
آره عزیزم میخوایم در کنار همدیگه اینجارو بنا کنیم و بهترین باشیم. توی نی نی سایت و مامی گپ دیگه محدودیت و زور و اذیت و آزار به حد اعلا رسیده!

هر گپ و تاپیکی که میزنی یا کاربرا در نی نی سایت گزارش میزنن تعطیل میشه یا در مامی گپ پرچم میکنن و میبندنش.

اینجا دیگه از این خبرا نیست. همه آزاااد و آزاااد. البته آزادیمون به معنای بی قانونی نیست. به اینجا کاملا نظارت داریم ولی همه چیز رو گذاشتیم بر مبنای احترام به کاربرا و دیگه نمیزاریم حقوق کاربر زیر پا گذاشته بشه.

مژده

Guest
از مامی گپ ?‍♀️
آره اونجا رو هم میشناسم چند تا از بچه ها که اینجا فعالن از همون مامی گپ اومدن.

اونجا هم فکر کنم اجازه حذف تاپیک نداریم و بعد از 5 روز هم زوری تاپیکمون رو میبندن کاربرا هم برای پست ها مدام گزارش میزنن و پرچم میکنن و بقیه رو اذیت میکنن. اینجا دیگه همه آرامش داریم?

استارتر
استارتر

Sevda

Guest

اونجا هم فکر کنم اجازه حذف تاپیک نداریم و بعد از 5 روز هم زوری تاپیکمون رو میبندن کاربرا هم برای پست ها مدام گزارش میزنن و پرچم میکنن و بقیه رو اذیت میکنن. اینجا دیگه همه آرامش داریم?
واقعا من تقریبا خیلیارو میشناسم کیان ?

mersana1400

Guest

خدا خیرت بده واقعا

مژده

Guest
واقعا من تقریبا خیلیارو میشناسم کیان ?
گیسو هست , lovely هست , مامان نادیا هست اشی مشی و چند نفر دیگه. خیلیا هستیم کم کم باهاشون آشنا میشی. شماهم اگر دوست مامی گپی ناراضی داری اینجارو حتما یواشکی بهش معرفی کن پاشه بیاد پیشمون :love:

بالا