من از شدت فکر و خیال دارم دیوونه میشم

همراز

کاربر جدید
سلام دوستان
من همسرم یه منشی به شدت بی تربیت و سبک داره ک نیشش همش بازه
امروز همسرم بهش زنگ زد بیمارهارو هماهنگ کنه
صداشو شنیدم صمیمی با شوهرم حرف میزد
نمیای؟کاری نداری؟و…
سرتون رو درد نیارم بخاطر اتفاق های زیادی ک افتاده و با توجه ب شکاک بودن و حساسیت های خودم
تقریبا مطمینم همسرم تقصیری نداره
بارها بهم گفته من مسیول رفتار دیگران نیستم ، تو باید ب من اعتماد داشته باشی…همسرم ادم ب شدت مهربونیه و برعکس من ادمی نیس ک خشک باشه و بتونه در مقابل رفتارهای دیگران عکس العمل نشون بده ولی خیلی اذیت میشم از این رفتارها
الان بخاطر اتفاق امروز دوباره زده بسرم بهش بگم باهاش بحث کنم …از طرف دیگه میگم تقصیر شوهرم نیس
بنظرتون چیکار کنم از این اشفتگی نجات پیدا کنم

_ساغر__

⭐⭐سوپر استار⭐⭐
من سر کار میرم کادر بهداشتم بگم همکارای ما اغلب خودشون کرم دارن تا خودش ن اجازه ندن کسی نمیتونه باهاشون گرم بگیره

پنـــاه

⭐⭐سوپر استار⭐⭐
همسرت چرا اجازه میده ک باهاش گرم بگیره ؟!
وقتی جدی باشه و تو روش نخنده ، اونم پررو نمیشه !!

جادوی عشق

⭐کاربر برتر⭐
هرکس خودش میتونه حدوحریمها وخط قرمزهای زندگیشو مشخص کنه اگه همسرت همون اولین بار تذکر میداد طرف میفهمید حدوحدودش چقدره

لیلاL

⭐کاربر برتر⭐
من سر کار میرم کادر بهداشتم بگم همکارای ما اغلب خودشون کرم دارن تا خودش ن اجازه ندن کسی نمیتونه باهاشون گرم بگیره
منم سرکار میرم همکارام و حتی خودمم گرم برخورد هستیم مگه همه باید خشک رسمی باشن
یعنی اگه کسی خوش برخورد باشه سبکه نه عزیزم
و اگر هم اگررر زنی خودش بخاد مرده رو گول بزنه مرد اگه مرد باشه گول نمیخوره پس مقصر صدرصد مرد هست

_ساغر__

⭐⭐سوپر استار⭐⭐
منم سرکار میرم همکارام و حتی خودمم گرم برخورد هستیم مگه همه باید خشک رسمی باشن
یعنی اگه کسی خوش برخورد باشه سبکه نه عزیزم
و اگر هم اگررر زنی خودش بخاد مرده رو گول بزنه مرد اگه مرد باشه گول نمیخوره پس مقصر صدرصد مرد هست
شوخی و اینا بحثشون جداسازی منم شوخی میکنم اما گاهی شوخی های همکارا وارد لاس زدن میشه

بالا