منشی مطب یا فروشنده ؟؟؟همه بگن

• شروع کننده موضوع فاطمه
  • تاریخ شروع

فاطمه

Guest
21سالمه دنبال کارم دیپلم کامپیوتر دارم تا حدودی مسلط و استعدادمم خوبه خودم نخواستم برم دانشگاه پولمو و عمرمو صرف این استادای دانشگاه کنم ک هیچی یاد نمیدن میخوام برم وارد بازار کار بشم فروشنده بهتره یا منشی مطب هر کی تجربه داشته بگه

واندروومن

Guest
منشی مطب با مدرک دیپلم قبول میکنن؟

واندروومن

Guest
یا مثلا بری ارایشگری یاد بگیری
یا مربی رقص بشی

استارتر
استارتر

فاطمه

Guest
چرا نمیری یه حرفه یاد بگیری و توش فعالیت کنی؟ مثلا بدنسازی
من اندامم ذاتا خوب هست حالا تعریفی نباشه خیلی ساله ک کوه رفتم یه مدت مدل بودم الان بیشتر دنبال مزونم ک مدلشون بشم کم کم ازونجا شروع کنم

دختر جذاب

Guest
این پیشنهاد خیلی خوبیه موافقم
مرسی گلم
بخدا این بدنسازی انقددددد درآمد داره که نگو
همه جور میتونی کار کنی توش
میشه باشگاه زد میشه حتی وقتی خودت داری کار میکنی تا جایی که میتونی شاگرد بگیری و برنامه بدی میشه مربی شد میشه اگه اطلاعاتش رو داشته باشی مکملش رو بفرشی که اصلا نونت تو روغنه

همه جوره میشه ازش پول درآورد برادر خودم نمونه اش هست

واندروومن

Guest
مرسی گلم
بخدا این بدنسازی انقددددد درآمد داره که نگو
همه جور میتونی کار کنی توش
میشه باشگاه زد میشه حتی وقتی خودت داری کار میکنی تا جایی که میتونی شاگرد بگیری و برنامه بدی میشه مربی شد میشه اگه اطلاعاتش رو داشته باشی مکملش رو بفرشی که اصلا نونت تو روغنه

همه جوره میشه ازش پول درآورد برادر خودم نمونه اش هست
اره خدایی خیلی درامدش خوبه?
چجور دوره ای میرن یاد میگیرن؟ مدرک میدن؟

استارتر
استارتر

فاطمه

Guest
ممنون گل?
هرچند من تو ورزش بشدت تنبلم???
ولی خیلی روحیتو عوض میکنه شاید اولش سخت باشه گ هفته اول بدن درد ولی خیلی خوبه من خودم تو دوران قرنطینه ورزش میکردم تعطیلی رسمی بود سریع هم فرم میگیزه بدنم زود میرم لباس میپوسم و عکس میگیزم

جانان،

Guest
21سالمه دنبال کارم دیپلم کامپیوتر دارم تا حدودی مسلط و استعدادمم خوبه خودم نخواستم برم دانشگاه پولمو و عمرمو صرف این استادای دانشگاه کنم ک هیچی یاد نمیدن میخوام برم وارد بازار کار بشم فروشنده بهتره یا منشی مطب هر کی تجربه داشته بگه
بنظرم نرو آخه خوب نیس اصلا محیطش میتونی بجاش بری مدل لباس عروس بشی یا برو طراحی یاد بگیر

واندروومن

Guest
ولی خیلی روحیتو عوض میکنه شاید اولش سخت باشه گ هفته اول بدن درد ولی خیلی خوبه من خودم تو دوران قرنطینه ورزش میکردم تعطیلی رسمی بود سریع هم فرم میگیزه بدنم زود میرم لباس میپوسم و عکس میگیزم
اره گلی درست میگی
ولی من بیشتر عاشق رقصم
همین جوری الکی برم وسط شلنگ و تخته بندازم?
ورزش رسمی و جدی نمیتونم??

بالا