معنی انواع ایموجی های قلب

  • شروع کننده موضوع آیلا
  • تاریخ شروع

آیلا

Guest
معنی کامل انواع ایموجی ها و نحوه صحیح استفاده از آن ها ،ایموجی چشم قلبی ، دو قلب چرخان ،ایموجی قلب در حال درخشیدن ، ایموجی دوقلب چرخان ، ایموجی قلب تپنـده ،ایموجی بوسه قلبی ،اموجی قلب بـه رنگ قهوه ایی ،ایموجی قلب سفید، قلب شکسـته ، قلب در حال رشد ، ایموجی پر کاربرد لبخنـد با سه قلب ، اموجی قلب تیر خورده سنبلی قدیمـی ار عشق ، اموجی قلب بـه صورت دوتایی

Û±Û´-Û°Ûµ-Û³Û¹-emoji-hearts02-9.jpg

معنی ایموجی قلب قرمز :
موجی قلب قرمز ❤️ نماد کلاسیک عشق اسـت، اما از آن مـی‌توان برای ابراز محبت، دوسـتی و صمـیمـیت نیز اسـتفاده کرد .ایموجی قلب قرمز، در زمـینه‌های عاطفی اسـتفاده مـی‌شود. مـی‌توان برای ابراز قدردانی، عشق، خوشبختی، محبت و احساسات پر حرارت همراه با لذت و شادی، از آن اسـتفاده کرد. همچنین این ایموجی نشان‌دهنـده‌ی اشتیاق، ارتباط عمـیق، عاشقانه و عشق بی‌قید و شرط اسـت. تعداد قلب‌ها هم مـی‌تواننـد متفاوت باشنـد. از قلب‌های بیشتر نیز مـی‌توان برای تأکید اسـتفاده کرد.

معنی ایموجی های قلب در رنگ ها و شکل های مختلف چیست

Û±Û´-Û°Û·-Û²Û±-emoji-hearts02-10.jpg

اموجی قلب رنگ نارنجی

معنای ایموجی قلب نارنجی :
ارسال شکلک قلب نارنجی بـه معنای مراقبت، راحتی و آرامش بسیار اسـت. رنگ نارنجی با معانی شادی، گرما، اشتیاق، خلاقیت، موفقیت، تشویق همراه اسـت. همچنین ایموجی قلب نارنجی بـه این معنی اسـت کـه شما فقط مـی‌خواهید بـه عنوان دوسـت باشید و هیچ رابطه‌ی دیگری بـه جز دوسـتی مـیان شما نیسـت.

از طرف دیگر اموجی قلب نارنجی ? نیز از لحاظ آن کـه قلب اسـت مـی‌توانـد سمبل مهر و دوسـتی و عشق باشد، در واقع مـی‌توان گفت کـه با ارسال اموجی قلب نارنجی مـی‌توان ابراز محبت از نوع دوسـتی کرد و نه از نوع عشق.

Û±Û´-Û°Û·-Û°Û¹-emoji-hearts02-4.jpg


ایموجی قلب با رنگ سبز

ایموجی قلب سبز :
این اموجی ? اغلب در روز سنت پاتریک ایرلنـد اسـتفاده مـی‌شود (روز سنت پاتریک ایرلنـد یکی از روز های عید ایرلنـدی‌هاسـت کـه در این روز مردم لباس‌های سبز رنگ بـه تن مـی‌کننـد). از اموجی قلب سبز مـی‌توان برای موارد مربوط بـه طبیعت، مثلاً عشق بـه طبیعت، نیز اسـتفاده کرد.


همچنین ایموجی قلب سبز معروف بـه قلب حسادت اسـت. قلب سبز مـی‌توانـد حسادت یا عشق حسودانه را نشان دهد. از طرف دیگر این ایموجی مـی‌توانـد ارتباطی سبز و سالم‌تری را نیز نشان دهد. بـه علاوه گفته مـی‌شود یکی از کاربردهای دیگر این شکلک، در مـیان گیاه‌خواران اسـت. گیاهخواران از این شکلک برای نشان دادن علاقه‌ی خود بـه گیاه‌خواری اسـتفاده مـی‌کننـد

Û±Û´-Û°Û·-Û±Û¶-emoji-hearts02-5.jpg

ایموجی قلب آبی بـه چه معناسـت؟

معنی ایموجی قلب آبی :
شکلک قلب آبی، مـی‌توانـد نماد اعتماد، هماهنگی، صلح و وفاداری باشد. این‌ ایموجی مـی‌توانـد نمادی از جذابیت عمـیق نیز باشد. همچنین دوسـتی و وفاداری عمـیق بین دو نفر را نیز منتقل مـی‌کنـد.در ایران، طرفداران پرسپولیس از اموجی قلب قرمز و طرفداران اسـتقلال از اموجی قلب آبی اسـتفاده مـی‌کننـد. اما در کل اموجی ? قلب آبی بیانگر وفاداری و دوسـتی اسـت، هر چنـد از آن بـه عنوان نماد روز جهانی آگاهی از اوتیسم (یک نوع بیماری) نیز اسـتفاده مـی‌شود.

Û±Û´-Û°Û·-Û±Û³-emoji-hearts02-2.jpg

اموجی قلب بـه رنگ بنفش یعنی چه؟

ایموجی قلب بنفش :
اموجی قلب بنفش ? بـه نوعی نماد عشق غم‌خوارانه اسـت. از آن مـی‌توان عمدتاً برای انتقال عشق پدری و یا مادری بـه فرزنـد اسـتفاده کرد. البته در ایالات متحده از آن در مدال سربازان مجروح ارتش اسـتفاده مـی‌شود.همچنین ایموجی قلب بنفش مـی‌توانـد عشق یا جذابیت جنسی را بیان کنـد؛ اما اغلب از آن برای تأکید بر زرق و برق و ثروت اسـتفاده مـی‌شود. همچنین برای نشان دادن علاقه بـه چیزهای بنفش نیز مـی‌توان از این ایموجی اسـتفاده کرد.

Û±Û´-Û°Ûµ-Û´Û²-emoji-hearts02-3.jpg

اموجی قلب رنگ سیاه

معنی ایموجی قلب سیاه :
ایموجی قلب سیاه، یک شکلک مناسب برای یک روز بارانی اسـت کـه در خانه مـی‌نشینيد، بـه آهنگ‌های رومانتیک غمگین گوش مـی‌دهید و احساس نگرانی و سوء تفاهم مـی‌کنيد. این ایموجی غالباً بـه این معنی اسـت کـه احساسات خود را درک مـی‌کنيد، یک روح بـه هم پیچیده‌ی تیره دارید، یا بـه چیز‌های غم‌انگیز و ناراحت‌کننـده علاقه دارید.همچنین معنی اموجی قلب سیاه ♥ عمدتاً ابراز تأسف غم‌آلود اسـت. از آن عمدتاً برای ابراز تسلیت اسـتفاده مـی‌شود. البته گاه مـی‌توانـد دلالت بر نیمه‌ی تاریک روح داشته باشد.

Û±Û´-Û°Û¸-Û±Û±-emoji-hearts02-12.jpg

معنی قلبی کـه دورش روبان دارد

معنای ایموجی قلب با روبان :
ایموجی یک قلب با یک روبان رنگارنگ در اطراف آن، نشان دهنـده این اسـت کـه قلب‌تان را بـه عنوان هدیه بـه شخصی دهید. عموماً نشان مـی‌دهد کـه شخص آنقدر با کسی یا چیزی دلگرم اسـت کـه قلب خود را بـه او هدیه داده اسـت. ایموجی قلب با روبان مـی‌توانـد بـه معنای “شما عشق من هسـتید! ” باشد.اموجی قلب روبان‌دار ? کادو دادن قلب اسـت. از آن عمدتاً برای روز ولنتاین اسـتفاده مـی‌شود.

Û±Û´-Û°Û¸-Û°Û±-emoji-hearts02-14.jpg

ایموجی قلب با حالت تعجب یعنی چه؟

ایموجی علامت تعجب قلب شکل :
بـه نظر شما معنی دقیق این اموجی چیسـت ❣️ شکلک علامت تعجب قلب شکل کـه در آن قلب در قسمت بالای نماد و دایره‌ای در قسمت پایین قرار مـی‌گیرد، بـه طور معمول برای تأکید بر توافق در مورد چیزی کـه شخص دوسـت دارد اسـتفاده مـی‌شود. انگار مـی‌گوید “من خیلی با این موافقم! ” یا “من از صمـیم قلب از این حمایت مـی‌کنم! ”
ایموجی پر کاربرد لبخنـد با سه قلب


🥰🥰🥰🥰🥰
معنی اموجی لبخنـد با سه قلب :

اگر از معنی دقیق اموجی تازه وارد ? Smiling Face With 3 Hearts یا لبخنـد با ۳ قلب بپرسید باید بگوییم معنی اموجی ? تنها بـه حال خوب و اوضاع احوال عشقی بـه جا مربوط مـی شود! راسـتش را بخواهید حافظ هم در همـین رابطه شعری دارد کـه گویای معنی دقیق اموجی مذکور اسـت! “گل در بر و مـی در کف و معشوق بـه کام اسـت!

Û±Û´-Û°Û¸-Û°Û´-emoji-hearts02-15.jpg

اموجی قلب تیر خورده سنبلی قدیمـی ار عشق

اموجی قلب تیر خورده :
اموجی ? heart with arrow emoji یک قلب کـه تیری از مـیان آن رد شده اسـت. این اموجی نشان دهنـده مرکز احساسات اسـت. در سال ۲۰۱۰ این اموجی بـه دیگر اموجی‌ها پیوسـت و بخشی از اموجی‌های پرکاربرد عشاق اسـت.ایموجی قلب تیر خورده، نمادی از احساس مجروحیت عاطفی و معمولاً از عشق اسـت.

تیر سمبلی از کیوپید، خدای عشق شهوانی اساطیری اسـت. او بـه عنوان یک جوان لاغر یا یک پسر بالدار چاق نشان داده شده اسـت کـه یک کمان و پیکان دارد. طبق افسانه‌ها، هر کسی کـه بـه وسیله پیکان کیوپید بـه قلبش شلیک شود، پر از مـیل غیرقابل کنترل برای کسی اسـت کـه هنگام تیر خوردن بـه آن خیره شده باشد.

Û±Û´-Û°Û¸-Û°Û¸-emoji-hearts02-16.jpg

اموجی قلب بـه صورت دوتایی

اموجی دو قلب :
اموجی قلب بعدی اموجی دو قلب ? یا two hearts اسـت. دو قلب در کنار هم کـه توسط یک مدار چرخشی بـه یکدیگر ارتباط پیدا کرده انـد. مفهوم این اموجی عشق در هوای همدیگر اسـت یا بـه عبارتی عشق در سایه و کنار یکدیگر مـی‌باشد.

💒💒💒💒

اموجی عروسی

معنی اموجی ? wedding :
یک خانه زیبا و با رنگ‌هایی کـه نماد عشق و مهربانی اسـت بـه وسیله دو قلب و در برخی از سیسـتم عامل‌ها با یک قلب تزئین شده اسـت. در ابتدا شاید بـه نظر برسد کـه این اموجی نشان دهنـده یک خانه کـه خانه عشاق اسـت باشد ولی در واقع این خانه نیسـت بلکـه یک کلیسا اسـت کـه در زمـینه ازدواج بـه کار گرفته مـی‌شود. این کلیسای مسیحی در برخی از سیسـتم‌ها بـه وسیله یک صلیب کاملا مشخص شده اسـت و در برخی دیگر از سیسـتم عامل ها صلیبی در آن دیده نمـی‌شود. ولی بـه طور کلی اگر برای نشان دادن یک مراسم ازدواج دنبال اموجی مناسب هسـتید از این اموجی مـی‌توانيد اسـتفاده کنيد.

Û±Û´-Û°Û¶-ÛµÛ·-emoji-hearts02-13.jpg

معنی قلب زرد در ایموجی ها چیسـت؟

معنای ایموجی قلب زرد :
شکلک قلب زرد، ماننـد هر ایموجی قلب دیگری، مـی‌توانـد عشق را منتقل کنـد؛ اما رنگ زرد مـی‌توانـد نمادی از شادی، انرژی مثبت و امـید باشد. رنگ زرد این ایموجی نمادی از خورشید اسـت بنابراین مـی‌توانـد توضیح دهد چرا این ایموجی ممکن اسـت برخلاف ایموجی قرمز کـه احساسات عاشقانه را بیان مـی‌کنـد، بیشتر بـه سمت احساس دوسـتی سوق پیدا کنـد.

😘😘😘😘
ایموجی بوسه قلبی

معنی ایموجی فرسـتادن بوسه :
چهره ای با چشم چشمک ، لب های لعنتی و قلب قرمز شناور. بـه طور کلی شب بخیر و خداحافظی را بـه صورت دوسـتانه بیان مـی کنـد ، و همچنین ممکن اسـت معنای معاشقه داشته باشد.


🤎🤎🤎🤎
اموجی قلب بـه رنگ قهوه ایی

ایموجی قلب قهوه‌ای :
شکلک قلب قهوه‌ای شبیه بـه یک تکـه شکلات اسـت. این رنگ همچنین مـی‌توانـد نمادی از علاقه بـه قهوه باشد. بـه علاوه ممکن اسـت با اسـتفاده از این شکلک بخواهد علاقه بـه رنگ پوسـت‌های تیره‌تر را نیز نشان دهید.

Û±Û´-Û°Ûµ-Û³Û´-emoji-hearts02-8.jpg

ایموجی قلب سفید

ایموجی قلب سفید :
شکلک قلب سفید با قلب سیاه در تضاد اسـت. این ایموجی، مخفف عدم تجرد، معصومـیت، ازدواج، بکارت، برف و در برخی فرهنگ‌ها حتی مرگ اسـت.

Û±Û´-Û°Û·-ÛµÛ¶-emoji-hearts02-6.jpg

قلب شکسـته

معنی ایموجی قلب شکسـته :
از یک عاشق دل‌شکسـته چه برمـی آید؟ مطمئناً یک چیز! ارسال ایموجی قلب شکسـته برای معشوق! در رسانه‌های اجتماعی، از این ایموجی برای ابراز انـدوه پس از دل شکسـتگی، از دسـت دادن یا سایر مشکلات اسـتفاده مـی‌شود. اگرچه این ایموجی اغلب صادقانه اسـت، اما لحن آن نیز مـی‌توانـد بازیگوش‌ باشد، چرا کـه نشان‌دهنـده‌ی اغراق آمـیز یک سرخوردگی، کمبود یا خرد شدن اسـت.
Û±Û´-Û°Û·-Û³Û³-emoji-hearts02-7.jpg

قلب در حال رشد یعنی چه؟

ایموجی قلب در حال رشد :
شکلک قلب در حال رشد، قلب صورتی را نشان مـی‌دهد کـه در حاشیه‌اش با چنـدین قلب با رنگ کمـی سبک‌تر و با انـدازه بیشتر احاطه شده اسـت کـه نشان مـی‌دهد قلب در حال رشد و گسـترش اسـت. ایموجی قلب در حال رشد، زمانی اسـتفاده مـی‌شود کـه کسی بخواهد طغیان عشق، شادی، غرور، یا هر احساسی قوی و مثبتی کـه باعث رشد قلب مـی‌شود را نشان دهد.

Û±Û´-Û°Û·-Û²Û¹-emoji-hearts02-17.jpg

ایموجی قلب تپنـده

معنی ایموجی قلب تپنـده :
ایموجی قلب تپنـده برای ابراز عشق پرشور، خوشبختی، هیجان و حتی وسواس بـه کار مـی‌رود. همچنین مـی‌توانـد برای انتقال ایده‌ها یا ابراز احساس سلامتی، سرزنـدگی و … اسـتفاده شود؛ چرا کـه نشان‌دهنـده‌ی ضربات و تپش قلب برای ادامه‌ی حیات اسـت.

Û±Û´-Û°Û¸-Û°Û¸-emoji-hearts02-16.jpg

ایموجی دوقلب یعنی چه

ایموجی دو قلب :
ایموجی دو قلب، بـه عنوان سمبل عشق کاربرد دارد، اما مـی‌توانـد برای نشان دادن محبت بـه دیگر روابط نزدیک ماننـد خانواده و دوسـتان نیز مورد اسـتفاده قرار گیرد. از آنجا کـه بـه نظر مـی‌رسد قلب‌ها شناور هسـتنـد، شکلک دو قلب، گاهی مـی‌تواننـد بـه صورت خاص‌تر، احساس عشق را در هوا نشان دهنـد تا یک روحیه یا جو عاشقانه را بیان کنـد.
💞💞💞💞💞
دو قلب چرخان

معنی ایموجی دو قلب چرخان :
ایموجی قلب‌های چرخان، دو قلب کوچک را نشان مـی‌دهنـد کـه در حال چرخش بـه دور یکدیگر یا چرخش در یک مدار هسـتنـد. این شکلک برای بیان حس متحرک یا افزایش یافته ماننـد احساس سرگیجه از عشق، محبت یا شادی و همچنین برای نشان دادن عشق متقابل بـه یک شخص یا یک گروه اسـتفاده مـی‌شود. این خطوط کوچک در این ایموجی‌، آن را بـه یک شکلک متفاوت از ایموجی دو قلب تبدیل مـی‌کنـد.

💖💖💖💖💖
ایموجی قلب در حال درخشیدن

معنی ایموجی قلب درخشان :
ایموجی قلب چشمک زن، بـه طور متنوعی عشق و محبت را با لحنی شاد، بازیگوش یا شیرین نشان مـی‌دهد. اگرچه درخشان بودن این قلب، احساس عشق و شادی فرازمـینی را نشان مـی‌دهد، مـی‌توانـد احساس آرامش روی زمـین و امواج مثبت و حسن نیت برای همه‌ی انسان‌ها باشد.

😍😍😍😍
ایموجی چشم قلبی

معنی ایموجی چشم قلبی :
تمام معنی های این ایموجی بسیار مثبت و گرم هسـتنـد. این ایموجی در برگیرنـده معنی هایی شامل: تحسین، عشق و یا تمایلات مثبت شدید نسبت بـه یک موضوع مشخص (رمانتیک یا غیره). بسـته بـه نوع پلتفرمـی کـه از آن اسـتفاده مـی کنيد چشم های قلبی مـی تواننـد قرمز یا صورتی باشنـد.

ایموجی چشم قلبی (Heart Eyes Emoji) در بیشتر اوقات یک مفهوم عاشقانه قوی را در بر مـی گیرد. این چهره خنـدان با چشم های قلب شکل در سال ۲۰۱۰ برای اولین بار اسـتفاده شد. گاهی و در برخی منابع از آن بـه عنوان ایموجی عشق نیز یاد شده اسـت.​
 

پیوست ها

  • Û±Û´-Û°Û·-Û°Û¹-emoji-hearts02-4.jpg
    Û±Û´-Û°Û·-Û°Û¹-emoji-hearts02-4.jpg
    77.2 کیلوبایت · بازدیدها: 30

شاپرک خواب رفته

Guest
معنی قلب سفید غافلگیرم کرد
قلب آبی دوسدارم معنیشو هم میدونستم

اینو??

معنی ایموجی فرسـتادن بوسه :
چهره ای با چشم چشمک ، لب های لعنتی و قلب قرمز شناور. بـه طور کلی شب بخیر و خداحافظی را بـه صورت دوسـتانه بیان مـی کنـد ، و همچنین ممکن اسـت معنای معاشقه داشته باشد
 

بالا