مطمئن شدم ما داخل ماتریکس زندگی‌میکنیم👁️👄👁️

Cardin06

⭐کاربر برتر⭐
یه مداد نوکی داشتم یه طرح سنتی خیلی خوشگلی روش داشت فقطم یدونه ازش داشتم
بعد امروز میخواستم خوشخوابمو بندازم رو تشکم مجبور شدم تشکمو بلند کنم زیرش همون مداد نوکیه رو پیدا کردم و تعجب کردم چون مدادام همیشه تو جامدادیمن
رفتم سر جامدادیم و حدس بزنین چی ؟ دیدم اتودم داخل جامدادیمه و من الان دوتا اتود یک شکل دارم درحالیکه هیچوقت دوتا اتود این شکلی نخریده بودم
پشمام جوری ریخته که وای.

Kylie

⭐کاربر برتر⭐
چی میشه یک صد دلاری زیر تختم بزارم فردا ببینم ده تا ازش تو کیفمه هی

استارتر
استارتر
Cardin06

Cardin06

⭐کاربر برتر⭐
چی میشه یک صد دلاری زیر تختم بزارم فردا ببینم ده تا ازش تو کیفمه هی
نه متاسفانه
کنترلگرای ماتریکس شدیدا مراقب این یه مورد هستن😔🤝

Matina

⭐⭐سوپر استار⭐⭐
یه مداد نوکی داشتم یه طرح سنتی خیلی خوشگلی روش داشت فقطم یدونه ازش داشتم
بعد امروز میخواستم خوشخوابمو بندازم رو تشکم مجبور شدم تشکمو بلند کنم زیرش همون مداد نوکیه رو پیدا کردم و تعجب کردم چون مدادام همیشه تو جامدادیمن
رفتم سر جامدادیم و حدس بزنین چی ؟ دیدم اتودم داخل جامدادیمه و من الان دوتا اتود یک شکل دارم درحالیکه هیچوقت دوتا اتود این شکلی نخریده بودم
پشمام جوری ریخته که وای.
از ماتریکس خارج شده

hendoone

⭐⭐⭐ملکه⭐⭐⭐
اووووه
من بااینکه فیلم ماتریکسو دیدم ولی هیچوقت دقییا نفهمیدم ماتریکس ینی چی
میشه توضیح بدی واسم؟

استارتر
استارتر
Cardin06

Cardin06

⭐کاربر برتر⭐
اووووه
من بااینکه فیلم ماتریکسو دیدم ولی هیچوقت دقییا نفهمیدم ماتریکس ینی چی
میشه توضیح بدی واسم؟
داداش شرمندهه من اصن این پیامو ندیده بودم😂😭
خب ببین تئوری ماتریکس میگه که ما تو یه رایانه بزرگ زندگی میکنیم و هرکاری میکنیم هر احساسی داریم و هر طور که زندگی میکنیم توسط یسری کدها برنامه ریزی شده. برا اثباتشم میگن دیدین مثلا بعضی وقتا خیلی ناگهانی از یچیزی دوتا میبینین مثل همین مدادنوکی من، این میتونه بخاطر باگ داشتن سیستم باشه
کلا خیلی دلایل واسه اثباتش هست آدم میترسه 😂چیز مسخره ای نیس وقتی بهش فک میکنی

hendoone

⭐⭐⭐ملکه⭐⭐⭐
داداش شرمندهه من اصن این پیامو ندیده بودم😂😭
خب ببین تئوری ماتریکس میگه که ما تو یه رایانه بزرگ زندگی میکنیم و هرکاری میکنیم هر احساسی داریم و هر طور که زندگی میکنیم توسط یسری کدها برنامه ریزی شده. برا اثباتشم میگن دیدین مثلا بعضی وقتا خیلی ناگهانی از یچیزی دوتا میبینین مثل همین مدادنوکی من، این میتونه بخاطر باگ داشتن سیستم باشه
کلا خیلی دلایل واسه اثباتش هست آدم میترسه 😂چیز مسخره ای نیس وقتی بهش فک میکنی
مرسی عزیزم
حالا من میگم این جور اتفاقاتو میشه با جهان های موازی توضیحش داد اینجوری خیلی ادم احساس بهتری داره تااینکه بدونه دار توسط عواملی کنترل میشه🥲

استارتر
استارتر
Cardin06

Cardin06

⭐کاربر برتر⭐
مرسی عزیزم
حالا من میگم این جور اتفاقاتو میشه با جهان های موازی توضیحش داد اینجوری خیلی ادم احساس بهتری داره تااینکه بدونه دار توسط عواملی کنترل میشه🥲
دقیقا
ولی خب نشونه های غیرقابل انکاری متاسفانه خییلی زیادن. من یه مدت سر این موضوع واقعا حالم بد بود ولی خب مغز باهاش کنار میاد🙁

بالا